Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; za przykładem Baja02 ja mam też propozycje na zlot.

27.04-29.04.2007 r.przyjazd uczestników zlotu.

29.04.07 r.ognisko (w przypadku złej pogody w świetlicy)wieczorek zapoznawczy.

30.04.07 r. czas wolny; wieczorem jak wyżej.

01.05.07 r. oficjalne otwarcie zlotu i dyskusja.

Od 02.05.-05.05.07 r.wspólnie lub osobno zwiedzanie okolicy.

 

1.Gąbin-Najstarsze miasto zachodniego Mazowsza 6,5 km.

2.Gostynin-Zamek,Ratusz,Cerkiew 17 km.

3.Kutno-Muzeum Regionalne,Bitwy nad Bzurą,Zespół Pałacowy,Stare Miasto 42 km.

4.Łowicz-Stary rynek,Bazylika 45 km.

5.Maurzyce-Pierwszy spawany most,Skansen wsi łowickiej 5 km.od Łowicza.

6.Kłodawa-Kopalnia soli tel.0632733304 zgłoszenia wcześniejsze 71 km.

7.Warszawa-tyle różnych ciekawych miejsc,że nic nie sugeruje 101 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Irek :-]:-]:-]:-]

 

Panowie - proszę jeszcze o jakieś propozycję bo wypadało by ułożyć jakiś plan zajęć co by się nie zanudzić. Wiadomo wieczorkami na pewno będą grille czy ogniska, piosenka szantowa itd.

 

Gra ktoś może na gitarze?

 

Można na sportowo też coś pomyśleć - boisko do siatkówki jest. Może jakiś meczyk północ kontra południe, czy przyczepki kontra kampery :-].

 

Myślałem też o swojego rodzaju blogu - każdy chętny mógłby opowiedzieć coś o sobie, swoich zainteresowaniach, o swojej przygodzie z karawaningiem, czy o odwiedzonych miejscach.

 

Czekam na wasze propozycje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam boule i piłke siatkową. To propo lądu. Na wodzie coś z pływaniem można wydumać.

 

 

Myśle, że jak się dopadniemy do siebie to tak będziemy gadać, że nie będzie czasu na nic innego :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierk napisal;

 

Tak ładnie rozwija nam się lista uczestników zlotu piesków z właścicielami przyczep i samochodów kempingowych, ze wypadałoby zorganizować naszym czworonogom kilka konkursów. Mam nawet kilka propozycji konkursowych:

1) najładniejszy pies

2) najbrzydszy pies

3) największy pies

4) najmniejszy pies

 

a ja proponuje jeszcze jedna kategorie :)

 

najdluzszy pies :) mam jamnika :ok:

5) ogólnie naj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ :ok:

Żeby lasu nie wycinać to niech każdy troche drewna przywiezie,a mecz siatkówki może być

- między przyczepy a kampery lub

- biorąc pod uwage długośc przyczepy lub kampera do 4m i powyżej 4m

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może na gitarze?

Ja grom (ale zabierom klawisze czyli fortepian :ok: )

 

Myślałem też o swojego rodzaju blogu - każdy chętny mógłby opowiedzieć coś o sobie, swoich zainteresowaniach, o swojej przygodzie z karawaningiem, czy o odwiedzonych miejscach.

No to ja głównie będę słuchał hihii bo to mój pierwszy wyjazd z przyczepą (kempingową)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o pokazie sztucznych ogni. Wystarczy, że każdy z uczestników zlotu weźmie choć jedną petardę, racę czy inne tam chińskie bum bum i będzie wybuchowo! Jeśli tak, jak w tamtym wątku prawie nikt tego nie poprze, to ja nie będę wiózł 5 kg trotylu z Łodzi przez prawie dziewięćdziesiąt kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kg trotylu z Łodzi
Jak by to tak na raz wywaliło?? :)

 

[ Dodano: Nie 25 Lut, 2007 22:44 ]

Byłem raz na zlocie PZM. Wiem jak się organizuję czas i współzawodnictwo. Każdy powinien zabrać woreczek z ryżem i będziemy rzucać za siebie do miski :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o pokazie sztucznych ogni. Wystarczy, że każdy z uczestników zlotu weźmie choć jedną petardę, racę czy inne tam chińskie bum bum ...

 

Ja tak jak pisałem wcześniej, mam jeszcze jakieś drobne zapasy - nie wiem co tam w kartonie zostało ale cosik na pewno jeszcze jest więc jeżeli koledzy popierają pomysł to to zabiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.