Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

no wiecie co ..jak sie bedziecie klocic to bedziecie musieli sie dluzej godzic! :banned::banned::biwak::piwko::ok::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: i wtedy sie narobi :hehe: ale tak na serio kto sie ze szczecina lub okolic wybiera na zlot??? na serio to proponuje aby powstal na razie ogolny zarys zlotu a w 1 dzien zebrala sie grypa kilku osob co dopnie wszystko... nie ma o co teraz kruszyc kopii sklepy z miskami sa na calym swiecie a do tego czasu wiele moze do glowy przyjsc i moze wiatrowki - ktorym nie jestem przecwny a rozumiem ze nalezy sie z nimi b ostroznie obchodzic nie beda potrzebne bo nie bedzie na nie 5 min czasu... pozdrawiam 99% ze jade zalezy tylko od urlopu mojej polowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym się nie doszukiwał problemu w wiatrówkach. Kto miał z tym do czynienia wie, że zabezpieczenie terenu jest możliwe i nie jest to trudne. Mając 3-4 zawodników jeden strzela, a reszta pilnuje bezpieczeństwa wokół. Oczywiście trzeba dostosować miejsce. Dla mnie jest to niby oczywiste, ale niektórzy mogą się obawiać... Zresztą nie jesteśmy małymi dziećmi i mam nadzieję, że odpowiedzialność będzie priorytetem Naszego spotkania.

Podsumowując - moim zdaniem wiatrówki można zabrać. Jeśli warunki pozwolą można by postrzelać, ale jakby były jakieś wątpliwości zawsze można odstąpić od strzelania na rzecz :banned::banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBACZ BAJA02 - CO UPARLIŚCIE SIĘ NA TE WIATRÓWKI TO MAM NASŁUCHIWAĆ STRZAŁÓW , BAĆ WEJŚĆ DO LASU , WYPUŚCIĆ DZIECKO Z PRZYCZEPY ??? WEŻCIE LOTKI ŻUTKI ,KAPSLE , WARCABY ,SZACHY, SKRABLE, WĘDKI , ITP ODPUŚCIE BROŃ

 

:-] CZYJA BUDA BĘDZIE TARCZĄ , A CZYJE BĘDĄ KULOCHWTAMI , KTO BĘDZIE NADZOROWAŁ TĄ STRZELANINE I WEŻMIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WIATRÓWKI NA ZLOCIE , KTO BĘDZIE STAŁ PRZY KAŻDYM SRZELAJĄCYM , KTO ZABEZPIECZY SEKTORY OSTRZALU OŁÓW NIE LECI 10 M TYLKO DALEJ

PRZED WYJAZDEM CHCE ABY BYŁA PODJĘTA MĘSKA DECYZJA O WIATRÓWKACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBACZ BAJA02 - CO UPARLISCIE SIE NA TE WIATROWKI TO MAM NASLUCHIWAC STRZALOW , BAC WEJSC DO LASU , WYPUSCIC DZIECKO Z PRZYCZEPY ??? WEZCIE LOTKI ZUTKI ,KAPSLE , WARCABY ,SZACHY, SKRABLE, WEDKI , ITP ODPUSCIE BRON

 

:-] CZYJA BUDA BEDZIE TARCZA , A CZYJE BEDA KULOCHWTAMI , KTO BEDZIE NADZOROWAL TA STRZELANINE I WEZMIE PELNA ODPOWIEDZIALNOSC ZA WIATROWKI NA ZLOCIE , KTO BEDZIE STAL PRZY KAZDYM SRZELAJACYM , KTO ZABEZPIECZY SEKTORY OSTRZALU OLOW NIE LECI 10 M TYLKO DALEJ

PRZED WYJAZDEM CHCE ABY BYLA PODJETA MESKA DECYZJA O WIATROWKACH

oho, to juz nas jest trzech, dobrze licze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech będzie... przychylam się do mniejszości - NIECH NIE BĘDZIE WIATRÓWEK. Dla świętego spokoju i uniknięcia zbędnych konfliktów. Ale jak będzie tam strzelnica... beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' /> :-] Urządzimy zawody z procy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBACZ BAJA02 - CO UPARLIŚCIE SIĘ NA TE WIATRÓWKI TO MAM NASŁUCHIWAĆ STRZAŁÓW , BAĆ WEJŚĆ DO LASU , WYPUŚCIĆ DZIECKO Z PRZYCZEPY ??? WEŻCIE LOTKI ŻUTKI ,KAPSLE , WARCABY ,SZACHY, SKRABLE, WĘDKI , ITP ODPUŚCIE BROŃ

 

:-] CZYJA BUDA BĘDZIE TARCZĄ , A CZYJE BĘDĄ KULOCHWTAMI , KTO BĘDZIE NADZOROWAŁ TĄ STRZELANINE I WEŻMIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WIATRÓWKI NA ZLOCIE , KTO BĘDZIE STAŁ PRZY KAŻDYM SRZELAJĄCYM , KTO ZABEZPIECZY SEKTORY OSTRZALU OŁÓW NIE LECI 10 M TYLKO DALEJ

PRZED WYJAZDEM CHCE ABY BYŁA PODJĘTA MĘSKA DECYZJA O WIATRÓWKACH

oho, to już nas jest trzech, dobrze liczę?

 

A więc jest męska decyzja! Ja wiatrówkę biorę i Maciej też i kto będzie chcil postrzelac to postrzela nie na terenie osrodka - kempingu i już myślę,że koniec tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pogubiłem sie w decyzjach :-] Wiatrówki będą czy też nie ale medal jak co będzie zapewniony :-] Oczywiście nie za postrzelenie jakiegoś zlotowicza :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.