Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomi ma ponad 1100 Szary11 ponad 900 i jeszcze BAJA2 bo to chyba dobry organizator ja bym tak widzial szefostwo zlotu A teraz Pawel wylaczam kompa na pare dni bo moga dac nam popalic za to co teraz wypisujemy :banned::banned::biwak: o litosc :piwko::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ja dam swoje 3 słowa :banned:

 

Do soboty postaram się ułożyć sensowny plan, szczególnie na dni 1-3 maj, gdyż ten okres uważamy za kulminacyjny.

 

Plan będę starał się ułożyć tak, żeby czas wolny był, ale nie w nadmiarze. W sobotę spotykam się z chłopakami z Warszawy - razem z nimi przedyskutujemy w "realu" i dopracujemy go do końca.

 

Jak już będzie wiadomo jakie będą konkursy to wtedy trzeba będzie myśleć ile dzieciaków będzie brało w nich udział - w konkursach dla dorosłych nagrodami będą wspomniane przez baje02 medale - myślę jednak, że odznaczać będziemy tylko 3 pierwsze miejsca.

 

Trzeba będzie znaleźć jeszcze chętnego do wykonania medali.

 

Jeśli chodzi o zakup maskotek to ostatecznie mogę być za nie odpowiedzialny, jednak przed zlotem i tak będę miał sporo na głowie więc wolałbym żeby zgłosił się jakiś ochotnik.

 

Pozdrawiam i dziękuje za wyrozumiałość :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam że sprawa koszulek posuwa się naprzód (na dniach napiszę coś więcej w stosownym temacie) i przypomnę że takie typowe identyfikatory dla uczestników będą zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na terenie osrodka z zachowaniem jednak wszystkich warunkow bezpieczenstwa przy strzelaniu z broni pneumatycznej. Mysle, ze znajdzie sie tam kilka hektarow wolnych i nie narazimy Cie Marcinie T na niebezpieczenstwo, z naszej strony nic Tobie i Rodzinie nie grozi. Znacznie wieksze niebezpieczenstwo (bez porownania!) bedzie pokonanie trasy z Bytomia do Zdworza. Badz dobrej musli i badz optymista! :banned:

OK, dzieki mam nadzieje, ze macie na to specjalne zezwolenie na strzelanie z broni na terenie osrodka od tamtejszego administratora. I bynajmniej nie chodzi tu o mnie a o dzieci i to nie tylko moje. Przypominam Szanownym Panom, ze "na trzezwo" mozg pracuje inaczej...i nie ma tutaj miejsca na zgrywanie "bata".

Dla przyzwoitosci prosze zamiescic tu skan tego zezwolenia, w przeciwnym razie moja i mojej rodziny noga tam nie postanie.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie problemu jest proste: jeżeli musicie strzelać podczas zlotu (rozumiem że to najistotniejsze zajęcie podczas zlotu?) to wynajmijcie strzelnicę w pobliżu Zdworza i tam przeprowadźcie zawody. broń w końcu jest dla ludzi, ale trzeba uszanować również obowiązujące prawo oraz obawy uczestników zlotu i kempingu w ogóle, do których ja i moja rodzina również należymy.

nie piszę, że w przeciwnym wypadku moja noga tam nie postanie, bo to oczywiste. poza tym zdeklarowałem się na udział tylko w pierwszej, jak się okazuje nie najważniejszej części zlotu i bynajmniej nie chciałbym stawiać na szali siebie i zdaje się większości uczestników zlotu, zainteresowanych bezpośrednio strzelaniem, sympatyzujących lub obojętnych wobec tego.

proszę wyjaśnijcie tę kwestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.