Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja powracam do swojego pomysłu, który już opisywałem, na zrobienie planszy z nikiem na karawaning.pl formatu A4. Warunkiem jest ze by zrobił to najmłodszy załogant. Albo cała załoga, zrobimy konkurs na najśmieszniejszą i na naj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie pomysl pawla moze zorganizujmy dla dzieci teraz konkurs na identyfikator niech dzieci nadsylaja propozycje wybierzemy droga glosowania najlepsza wydrukujemy a dla zwyciescy SUPER NAGRODA Zlozymy sie po pare zlotych i kupimy model kamperka takiego jakim ktos z forum uszczesliwil swoja pocieche Juz zaluje ze mam dorosle dzieci bo moze sam bym sie nim pobawil :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, Trzeba określić zasady jak w sporcie. Rozmiary boiska itp. Może nie doczytałem poprzednich postów (wybaczcie), ale musimy określić rozmiar identyfikatora i jakieś wytyczne, np. że musi być logo karawaning.pl, albo znak turysty, albo samowolka. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem samowolka no moze maly nadzor nad wymiarami zebysmy tablic na zlocie nie nosili Dzieci maja swietne pomysly po co je niszczyc nakazami A nagroda napewno pobudzi je do dzialania :-]:-]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co muszę zrobić, aby towarzyszące mi dziecko nie brało udziało w walce o model złotego kampera? Podoba mi się pomysł Pawła P z miskami i za tym pomysłem jestem. Do miśka każdemu dziecku dołożyłbym dużego lizaka.

My mamy swoje piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł P i Lepciak: cieszę się, że Wy również chociaż dzieciom szczędzicie tej rywalizacji "na serio"- mają jeszcze czas. dzieci bardzo łatwo zmotywować super nagrodą, ale przynajmniej niektórym trudno wytłumaczyć ewentualną porażkę...

a misie wszystkie dzieci lubią :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.