Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uważaj bo powiem mamie :)

 

:ok: skarżypyta ...

 

Z innej beczki affa, czy Twój bus przemyka czasami przez Wejherowo, bo mam wrażenie że czasami go widuję. (nietypowy z szeroką listwą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadko, ale jeżdżę ostatni raz w styczniu, ajk przyczepę ciągnąłem, więc pewnie kogo innego widziałeś...

 

swoją drogą już kilka takich multivanów w Gdańsku, mój wyróżnią się spośród nich bagażnikiem dachowym :)

 

a mówiąc o szerokiej listwie co masz na myśli :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do identyfikatorów to może ktoś zrobiłby formatkę i umieścił na poście karzdy chętny wydrukuje sobie i zalaminuje wytnie otwór powiesi na smycz i gotowe. Bez kombinacji z przelewami , rozliczeniami itp a co do tych etui na na plakietki to wydają mi się mało praktyczne bo zawartość wtlata i lubi się odpinać. Co do wielkości tych do wydruku to jak będą większe to i czytelniejsze(np: 10 cm na 15cm) :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma zrobić załoga z jednym załogantem?
Wniosek nasuwa się sam... jest wtedy tylko jeden najmłodszy załogant i na niego musi spaść ten obowiązek. To, że jest równocześnie najstarszym nie usprawiedliwia go to wcale. Regulamin mówi jasno "najmłodszy", nic nie mówi o najstarszych. :):ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o pokazie sztucznych ogni. Wystarczy, że każdy z uczestników zlotu weźmie choć jedną petardę, racę czy inne tam chińskie bum bum i będzie wybuchowo! Jeśli tak, jak w tamtym wątku prawie nikt tego nie poprze, to ja nie będę wiózł 5 kg trotylu z Łodzi przez prawie dziewięćdziesiąt kilometrów.

 

Witaj Fil! Jestem zdziwiony, że chcesz wziąść ze sobą tylko 5 kg trotylu. To nie zrobi takiego buuummm zeby w całej Polsce słyszeli. Postaraj się! Pozdrawiam. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie! "W Pinczowie już dnieje" i czas już coś pomyśleć o zagospodarowaniu "czasu wolnego" na Zlocie. Moje propozycje są następujące:

1. Wycieczka rowerowa 1 lub 2 do ciekawych miejsc będących w zasięgi zdolności kolarskich uczestników po sezonie zimowym - 30 - 50 km w obie strony ( Uwaga! Nogi mogą wytrzymać, ale d... niekoniecznie).

2. Zwiedzanie Płocka - wycieczka samochodowa (ci co mają kampery stawiają :-]:-] tym co mają solówki i jadą razem)

3. Mecz piłki siatkowej i badmington, ale wschód-zachód, a granicą jest Wisła

4. Konkurs na najlepszą zupę "biwakową" - konkurencja dla załogi i dla degustacji trzeba przygotować ok. 4-5 l

5. Konkurs na najlepszą nalewkę "biwakową" - dla degustacji 1 l, oceniana załoga

6. Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej - konkurs indywidualny

7. Zawody wędkarskie - konkurs indywidualny

8. "Rejs" wokół jeziora Zdworskiego (Kajaki, łodzie, pontony

9. Wystawa - konkurs fotograficzny - załoga, ograniczenie do 5 fotografii format A4

10. Turniej szachowy, warcaby - konkurs indywidualny

11. Wystawa psów, kotów i innych czworonogów.

12. Zawody w kule (bolle) konkurs indywidualny

W związku z tym, że propozycji nie tylko moich jest sporo i nie wszystkie mogą się cieszyć zainteresowaniem więc proponują Adminowi (bo ja nie potrafię) ankietę , gdzie chętni do poszczególnych imprezek zapisali by się. Mała ilość wyeliminuje imprezkę.

Propozycje w/w zebrałem "w kupę" z "Propozycje na Zlot". Jeżeli są jeszcze inne pomysły dodajcie. Można startować we wszystkich konkurencjach, a nawet w żadnej. Przy okazji mogą się zglosić chętni do zorganizowania i zabezpieczenia. Zwycięzcy będą kazdego dnia dekorowani medalami przy ognisku i :)

Pozdrawiam serdecznie i radzę rozpocząć treningi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.