Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

decyzja co do strzelania została podjęta, moja wiatrówka zostaje w domu

W sumie jestem zadowolony dookoła tyle przemocy po co dzieci broń pokazywać :banned:

A ja będzie z :banned::biwak::piwko: w obecności dzieci i młodzieży. A wiemy jak to jest po 1,2,3,...piwach, po co dzieciom to pokazywac.

Tak rozumując do niczego nie dojdziemy. Wszystko może być niebezpieczne, łącznie z pluszowymi miśkami. Jadąc na zlot zostawmy wszystkie uprzedzenia, fobie itp. w domu. Przywoływanie tragicznych przykładów nie jest na miejscu. To ma być przyjazne i wesołe spotkanie i oświadczanie, że jak będzie to .......to moja noga tam nie postanie, bo ktoś inny postawi inny warunek. Nikt mnie nie zmusi do biegania w workach, czy z jajkiem, ale jak będą takie zawody to ja i tak przyjadę. Więcej optymizmu i życzliwości bo widzę, że chwilami wypowiedzi zaczynają być mało przyjemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz, ale Twoje słowa: "wiemy jak to jest po 1,2,3,...piwach, po co dzieciom to pokazywac" mnie trochę zaskakują :banned: Jak ktoś nie kontroluje się i przesadza z alkoholem to nie powinien pić, nie w miejscu publicznym przynajmniej...

 

Broń w miejscu publicznym też nie jest czymś normalnym, ale jest podobnie jak alkohol dla "prawdziwych mężczyzn" i na tym problem zdaje się polega.

 

I nie porównuj tych dwu przykładów do najdurniejszych nawet zawodów typu obieranie ziemniaków przez kobiety, które ktoś tu mam nadzieję w żartach i bez zastanowienia- bo seksistowskie- zaproponował... To demagogia :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ale Twoje słowa: "wiemy jak to jest po 1,2,3,...piwach, po co dzieciom to pokazywac" mnie trochę zaskakują :banned: Jak ktoś nie kontroluje się i przesadza z alkoholem to nie powinien pić, nie w miejscu publicznym przynajmniej...

 

Broń w miejscu publicznym też nie jest czymś normalnym, ale jest podobnie jak alkohol dla "prawdziwych mężczyzn" i na tym problem zdaje się polega.

 

I nie porównuj tych dwu przykładów do najdurniejszych nawet zawodów typu obieranie ziemniaków przez kobiety, które ktoś tu mam nadzieję w żartach i bez zastanowienia- bo seksistowskie- zaproponował... To demagogia :banned:

Witaj affa! Wydaje mi się, że wszystkich chcesz pouczać co wolno, a co nie, co Tobie odpowiada, a co nie. Prawda jest taka, że jedziemy do Zadworza spotkać się w miłej i przyjaznej atmosferze, a nie jeszcze przed wyjazdem słuchać co wolno, a co nie i co komu odpowiada bardziej lub mniej. Na takich spotkaniach wszystko jest dozwolone co mieści się w szeroko pojętym zachowaniu kulturalnym i może skończmy na ten temat dyskusję do niczego nie prowadzącą, a zajmijmy się konkretami. Ktoś pisał o konkursach dla dzieci i co. Kto to będzie robił - może Tomii. A dlaczego? A może by tak ustalić ile bedzie pociech i jeden z rodziców kupił te miśki, a na zlocie od uczestników dostanie zwrot pieniędzy. Ludzie prowadzący to Forum mają dostatecznie dużo pracy codziennie. Jakoś nikt nie kwapi sie z organizacją jednej pojedynczej imprezki. Widzę, że modny nadal jest pogląd - "weźmy się i zróbcie". Ja z Szarym już zobowiązałem sie do pewnych rzeczy i teraz czekać nalezy na innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ja pierwszy zaproponowałem "nieszczęsne" wiatrówki. Otóż szanowni koledzy, uważam że nie mamy po 10 lat, każdy z nas jest dorosły. Uważałem że sportowe, podkreślam SPORTOWE strzelanie z broni pneumatycznej w wyznaczonym i wydzielonym do tego miejscu, nikomu nie wyrządzi krzywdy a tylko posłuży lepszej zabawie. W którymś momencie, podczas czytania postów, poczułem się jak alkoholik, który przyjedzie do Zdworza, napije się jak mops i zacznie strzelać do dzieci. No wybaczcie... Oczywiście już dawno mi przeszło i nie czuję urazy do nikogo. Wiatrówkę, chociaż deklarowałem że jej nie zabiorę, to jednak zabiorę, lecz ze względu na obawey innych uczestników oraz szacunkiem jakim ich darzę daję gwarancję, że nikt na terenie ośrodka jej nie zobaczy. Może jak będą chętni to pójdziemy sobie postrzelać do lasu - głęboko do lasu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś momencie, podczas czytania postów, poczułem się jak alkoholik, który przyjedzie do Zdworza, napije się jak mops i zacznie strzelać do dzieci.

Ja to wcześniej tak odebrałem, ale cóż, chętnie się przyłącze do zabawy w tym głębokim lesie. :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs strzelania z wiatrówek najprawdopodobniej sie jednak odbędzie przy zachowaniu stosownych zasad bezpieczeństwa, w odpowiednim, nie stwarzającym zagrożenia miejscu.

 

Porównanie z alkoholem jest IMO dosyć sensowne:

-tzw. kulturalne picie - rekreacyjne strzelanie

-picie, nazwijmy to eufemistycznie, niekulturalne - strzelanie bez zachowania jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa, czy np. kaleczenie zwierząt dla zabawy.

 

:banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs strzelania z wiatrówek najprawdopodobniej sie jednak odbędzie przy zachowaniu stosownych zasad bezpieczeństwa, w odpowiednim, nie stwarzającym zagrożenia miejscu.

Wydaje mi się, że pomysłodawcom właśnie o coś takiego chodziło. :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs strzelania z wiatrówek najprawdopodobniej sie jednak odbędzie przy zachowaniu stosownych zasad bezpieczeństwa, w odpowiednim, nie stwarzającym zagrożenia miejscu.

 

Porównanie z alkoholem jest IMO dosyć sensowne:

-tzw. kulturalne picie - rekreacyjne strzelanie

-picie, nazwijmy to eufemistycznie, niekulturalne - strzelanie bez zachowania jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa, czy np. kaleczenie zwierząt dla zabawy.

 

:banned:

 

Piotrek! Tak trzymać, nie dać się zwariować. Bo następny zawiadomi,że nie przyjedzie jak będą psy, koty czy chomiki. Takich powodów można sobie wyszukiwać bez końca, ale przecież nie w tym rzecz.

A teraz do Maćka! Zorganizujemy te zawody z broni sportowej? Daj głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przewrażliwiony na punkcie broni- fakt. Ale prawdą jest, że nikogo z Was nie znam osobiście (poza Maciejem, z którym odbyłem krótką rozmowę :biwak: ) i nie mam zaufania.

 

Deklarowałem się wziąć udział w organizacji- jedna czy dwie osoby zgłosiły, że będą w tym samym okresie co ja i cóż tu organizować? W sumie to ja chętnie przyjechałbym na takie spontaniczne spotkanie z improwizowanymi atrakcjami, ale widać tylko ja to lubię :ok:

 

A tak poza tym to bardzo fajne forum :piwko: będę je czytał, a z niektórymi uczestnikami mam nadzieję na spotkania przy :banned:

Na zlot chyba się jednak nie wybiorę, będziecie mogli w spokoju :banned::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i mam wrażenie że jeszcze trochę i wszyscy się skłucą zanim się jeszcze zobaczą. Koledzy WYLUZUJCIE!! Jest tyle świetnych zabaw a niektórzy (bez urazy) bronią tego strzelania jak Nicei. A może by tak po prostu odpuścić dla Świętego Spokoju niż kopie kruszyć o takie bzdury. Jak chcecie sobie koniecznie postrzelać spotkajcie się kiedy indziej tylko w gronie strzelców lub użądźcie sobie polowanie i po krzyku. Naprawdę nie widzę sensu robić takiej afery w zasadzie o nic. Przecież bez tego zlot będzie równie atrakcyjny, a przede wszystkim wszyscy uczestnicy będą się czuć miło. jesteśmy przecież dorośli i nie chodzi tutaj o jakieś nakazy czy zakazy sama życzliwość powinna wam podpowiedzieć jaką powziąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie wkrada sie sarkazm NIEDOBRZE.Co do organizacji Tomii zaproponował zrobić jakiś plan i wtedy każdy chętny weźmie na swój kark pewne obowiązki tak myślę.Baja nie przesadzaj "weźmy się i zróbcie".Każdy z miłą chęcią dorzuci 5 groszy :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikomu nie każe strzelać, ale jeśli ktoś chce to dlaczego mamy mu tego zabraniac, jezeli bedzie to przeprowadzone w sposob calkowicie bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz do Maćka! Zorganizujemy te zawody z broni sportowej? Daj głos.

 

:banned: już mi się nie chce o tym gadać ... :banned:

 

Ale zorganizujemy... hmm, najwyżej będzie nas dwóch brało udział w zawodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, najwyżej będzie nas dwóch brało udział w zawodach
Pisałem, że chętnie się przyłącze do tej "kontrowersyjnej" zabawy. :banned:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.