Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

affa, każdy zlot to powód do spędzenia przyjemnie czasu w śród przyjaciół. Z tego co czytam, będzie sporo dzieciaków. Zróbmy im kilka konkursów w którym każdy będzie zwycięzcą. Niech malują i lepią, niech pomagają nam się integrować. :-] Moja córa już się nie może doczekać że by coś namalować. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zorganizujemy dzieciakom biegi w workach oraz z surowymi jajkami na łyżkach do zupy. Strongmenom przygotujemy meeting w szybkości picia 0,5 litra piwa z kufla i z butelki. Po trzech piwach na placu boju zostaną tylko Ci, którzy chcieliby wypocząć i w spokoju pogadać przy piwie o caravaningu. Morsom oczywiście będziemy kibicować podczas kąpieli w jeziorku. Zgłaszam się jako fundator nagrody - kufla grzańca dla morsa, który najdłużej wysiedzi w jeziorze. Jestem z Gdańska - Oliwy a tam są najsłynniejsze morsy w Polsce. Reszta morsów też może liczyć na ten napitek.

Napitek dostępny oczywiście po wyjściu z jeziora.

Brak mi pomysłu co zaproponować naszym Paniom. Przecież nie zorganizujemy konkurencji w szybkości obierania kartofli bo potem trzeba będzie to wszystko zjeść a przewidujemy nasz pobyt tylko na około 7 dni. Chyba, że narobimy placków ziemniaczanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac tu mase ciekawych propozycji spedzenia wolnego czasu ale jak na zlot przystalo trzeba by jakis plan ulozyc, pieniazki od Wszystkich juz zebrac no i najwazniejsze kto jest wlasciwie organizatorem zlotu? . Do wyjazdu miesiac z hakiem :-] Wiadomo, ze nie ma to byc "e" "a" ale badzmy choc troche profesjonalni i zaplanujmy ten czas tak aby byl to zlot z nie tylko wspolnie spedzony weekend na lapu capu.

Dlaczego na to zwracam uwage? Ano trzeba sie liczyc z tym, ze przez ten okres ludzie beda przyjezdzac i wyjezdzac gdyz nie kazdy ma te 10 dni wolnego ale te wszystkie zajecia rozloza sie pewnikiem na caly ten okres. Wiec albo trzeba juz narzucic jakas skladeczke i wplacac na konto komandora zlotu bo przeciez nikt nie bedzie tracil pol dnia na szukania po okolicach 30 sztuk miskow a tym bardziej jak drinkowal do 2 w nocy :-] i takie rzeczy trzeba miec juz wczesniej kupione albo do sponsorowania tych turniei beda zobowiazane osoby, ktore akurat beda w tym dniu na zlocie ale to raczej pachnie partyzantka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest dużo propozycji i nic więcej! Trzeba to ująć w jakieś ramy organizacyjne. Ja zobowiązuję się zorganizować i zabezpieczyk zawody strzeleckie i ja tu "miśków"nie potrzebuję. Medale abezpieczę. A teraz może następni zgłoszą się na organizatorów "imprezki" i napiszą co im jest konieczne do przeprowadzenia. Proponowałem ułożenie propozycji i głosowania kto chce w czym wziąść udział. Zobaczymy wtedy jakie propozycje odpadna i nie ma sobie co nimi zawracać głowy. Ale to trzeba zrobić już! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baja02 - na zlot przywiozę swoja wiatrówkę i amunicję. Nie zapomnę równierz o tarczach (chodzi mi o kartki z nadrukiem tarcz) i zabiorę równierz samorobna podstawę do tych "kartek" :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baja02 - na zlot przywiozę swoja wiatrówkę i amunicję. Nie zapomnę równierz o tarczach (chodzi mi o kartki z nadrukiem tarcz) i zabiorę równierz samorobna podstawę do tych "kartek" :-]

 

Witaj Macieju! Zabiorę też wiatrówkę, amunicję i tarcze. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w kwestii formalnej, czy Panowie chca strzelac na terenie osrodka?

Pytam bo wyjedziemy zaloga trzyosobowa i taka chcielibysmy wrocic - calo, bez dziur w czaszce. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w kwestii formalnej, czy Panowie chcą strzelać na terenie ośrodka?

Pytam bo wyjedziemy załogą trzyosobową i taką chcielibyśmy wrócić - cało, bez dziur w czaszce. :-]

 

Tak na terenie ośrodka z zachowaniem jednak wszystkich warunków bezpieczeństwa przy strzelaniu z broni pneumatycznej. Myslę, ze znajdzie się tam kilka hektarów wolnych i nie narazimy Cię Marcinie T na niebezpieczeństwo, z naszej strony nic Tobie i Rodzinie nie grozi. Znacznie większe niebezpieczeństwo (bez porównania!) będzie pokonanie trasy z Bytomia do Zdworza. Bądź dobrej muśli i bądź optymistą! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać tu masę ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu ale jak na zlot przystało trzeba by jakiś plan ułożyć, pieniążki od Wszystkich już zebrać no i najważniejsze kto jest właściwie organizatorem zlotu? . Do wyjazdu miesiąc z hakiem :-]
Panowie, Panowie! To już tylko miesiąc. Albo jedziemy na wspólny kamping, albo na zlot? :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.