Skocz do zawartości

Propozycjie na zlot


MAQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No co Ty :lol:. Przelew więcej kosztuje niż taka jedna plakietka :lol:. Ewentualnie poczekamy do rozwiązania tematu (jak już będzie wiadomo co i jak) i wtedy wszystko razem :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; koledzy po co tyle zachodu? Pokaże Wam przykład identyfikatora bardzo prosty i tani.Pieczątka na kawałeczku kartonu zafoliowanego i dratwa.

0cad23b0756ba45fm.jpg

 

[ Dodano: Pią 15 Gru, 2006 09:51 ]

Witam; i co proste,łatwe? Takie "coś" to ja sam sobie zrobie.Teraz pozostawiam Waszej wyobrażni rysunek jaki umieścimy na karteczce,oczywiście w temacie Zdwórz.

 

[ Dodano: Pią 15 Gru, 2006 09:53 ]

Witam; zajrze na forum ok.godz.23,15 jak wróce z pracy a Wy myślcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3 no też o tym myślałem ale ja dałem opcje najprostszą twoją propozycje można połączyc z konkursem nan najciekawszy identyfikator :lol:

 

[ Dodano: Pią 15 Gru, 2006 12:04 ]

No co Ty ;). Przelew więcej kosztuje niż taka jedna plakietka :lol:. Ewentualnie poczekamy do rozwiązania tematu (jak już będzie wiadomo co i jak) i wtedy wszystko razem :lol:.

 

eeee ja za darmo przelewam heheh ale oczekuja na finał propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak ładnie rozwija nam się lista uczestników zlotu piesków z właścicielami przyczep i samochodów kempingowych, ze wypadałoby zorganizować naszym czworonogom kilka konkursów. Mam nawet kilka propozycji konkursowych:

1) najładniejszy pies

2) najbrzydszy pies

3) największy pies

4) najmniejszy pies

5) ogólnie naj

Każdy z uczestników zlotu wystawiając swojego pupila do konkursu przywiezie ze sobą 1 parówkę i sześciopak piw. Przed rozpocząciem konkursów proponuje wyznaczyć jednego właściciela czworonoga jako kierownika, który zaopatrzy uczestników w następne sześciopaki w trakcie dyskusji nad niesprawiedliwym werdyktem komisji przyznającej nagrody dla naszych pupili. Pragnę nadmienić, że na kierowniku zaopatrzenia będzie spoczywać wielka odpowiedzialność, gdyż nie będzie mógł spożywać swojej części nagrody w postaci browca, a będzie musiał zaopatrzyć nas w duże ilości piwa jeżdząc bliżej nieokreślonym pojazdem do marketu. Będac całkowicie trzeźwym proszę kolegów o pomysły w organizacji psich konkursów.

:palacz::swieca::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.