Skocz do zawartości

Koniec viaTOLL, początek e-TOLL.


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, seba222 napisał:

. Nawet etoll nie gryzł się z nawigacją i android auto, a to już sukces.

Ciekawe czy kiedyś wpadną na pomysł, aby zrobić aplę pod Android Auto, która będzie dostępna z poziomu auta. To byłoby super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2021 o 05:54, w79 napisał:

Zobacz czy nie kasuje za zestaw automatycznie.

Nie, jest OK, na wyjeździe wyświetla prawidłową kwotę. Poza tym chyba nie ma żadnego powiązania między e-tolem a AbmerGo i moim bankiem - mam nadzieję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Ciekawe czy kiedyś wpadną na pomysł, aby zrobić aplę pod Android Auto, która będzie dostępna z poziomu auta. To byłoby super. 

nadzieja w prywatnych firmach. Taki Autopay jak odpali obsługę e-Toll to czemu nie .

Na razie możemy cieszyć się z Automapy, Yanosika i Tomtoma  :yes:

20210906_124004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

nadzieja w prywatnych firmach. Taki Autopay jak odpali obsługę e-Toll to czemu nie .

Na razie możemy cieszyć się z Automapy, Yanosika i Tomtoma  :yes:

20210906_124004.jpg

i jeszcze youtuba i canal+ i tvp sport :). Różne rzeczy człowiek w trasie ogląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu (o ile pamiętam to 2015) zapłaciłem 120 zeta za viaauto (urządzenie viaauto kupowało się na własność), ale w tej cenie miałem  50 zł na przejazdy. Tracę co prawda 70 zł ale jak podzielić na 6 lat użytkowania dosyć regularnego, to nie wychodzi zbyt drogo ;) - Jakoś to zniosę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że termin korzystania z viatolla będzie przedłużony, ale chyba nic z tego :( Czas przesiąść się na etoll i zostać betatesterem ;)

Specjalnie nie chcę instalować szpiega w telefonie i myślałem o OBU albo ZSL, tylko chciałbym urządzenie bez abonamentu i bez karty sim, żeby móc włożyć swoją kartę a urządzenie podpiąć do aku w przyczepie i zapomnieć o włączaniu itd. Jednak nie mogę znaleźć żadnego urządzenia bezabobamentowego :( Ktoś z Was wie, czy takie w ogóle istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pjetko napisał:

Specjalnie nie chcę instalować szpiega w telefonie i myślałem o OBU albo ZSL, tylko chciałbym urządzenie bez abonamentu i bez karty sim, żeby móc włożyć swoją kartę a urządzenie podpiąć do aku w przyczepie i zapomnieć o włączaniu itd. Jednak nie mogę znaleźć żadnego urządzenia bezabobamentowego :( Ktoś z Was wie, czy takie w ogóle istnieje?

Ja myślę o starym telefonie na stałe w przyczepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

Ja myślę o starym telefonie na stałe w przyczepie

Też mam to z tyłu głowy, ale za każdym razem odpalać apkę... i do tego brak kontroli, czy wszystko działa jak należy. Raz coś nie zadziała, aplikacja się zawiesi i 500- ;) czyli w zasadzie ZSL z abonamentem na 2 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pjetko napisał:

Też mam to z tyłu głowy, ale za każdym razem odpalać apkę

A w telefonie w aucie, też trzeba za każdym razem odpalać chyba? 

5 godzin temu, pjetko napisał:

do tego brak kontroli, czy wszystko działa jak należy. Raz coś nie zadziała, aplikacja się zawiesi i 500-

A w telefonie w aucie aby kontrolować, trzeba by mieć chyba cały czas odpaloną apkę. Jak działa w tle, to też nie ma kontroli czy się nie wiesza. Gdzieś tu było, że ktoś miał problem z równoległym działaniem z nawigacją. 

Zresztą ten OBU to chyba właśnie taki "telefon" z androidem

https://obu-etoll.hilltech.pl/etoll-obu?utm_term=zsl&utm_campaign=OBU+-+Ręczna+kampania&utm_source=adwords&utm_medium=ppc&hsa_acc=7059321801&hsa_cam=14622079386&hsa_grp=128571776633&hsa_ad=545329293071&hsa_src=g&hsa_tgt=kwd-307962769873&hsa_kw=zsl&hsa_mt=b&hsa_net=adwords&hsa_ver=3&gclid=CjwKCAjw4qCKBhAVEiwAkTYsPMJj-25Asf_XVAuI7ojfxTxqWpPMWhR70yPTpPwWiPdGhD79FKIB9hoCMbwQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.