Skocz do zawartości

Koniec viaTOLL, początek e-TOLL.


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, effka69 napisał:

A próbowałeś na tym IKK kliknąć na swoje nazwisko?

tak - ale tam nie ma żadnej opcji.tylko : obywatelstwo: PL   i  nie ma mojego telefonu ani maila  a tam powinno się to wyświetlić,  więc ewidentnie  jeszcze to muszę wyprostować, bo nie mam zupełnie dostępu z komputera do swojego konta. Czekam na odezwanie się kogoś kompetentnego z KAS bo jużma potwierdzenie odebrania zgłoszenia - ale to pewnie potrwa. Więc z powiomu komutera i IKK nic sam nie mogę zrobić, a w telefonie wszystko niby OK> Zobaczymy w piątek na trasie bo pojadę A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, maarec napisał:

W aplikacji mobywatel wiecznie brakuje aktualnych danych np.  o polisie OC. Klienci dzwonią, bojąc się kłopotów. Na szczęście w ufg polisy są błyskawicznie.

Akurat Mobywatel przypomina mi regularnie o kończącym się ubezpieczeniu na samochody. Więc myslę, że to kwestia wprowadzonych danych. Ale jest również opcja logowania się do IKK e-toll poprzez Mobywatel - zeskanowałem kod i wysłałem do KAS. Zobaczymy czy wkrrótce pojawi się tam również ikona E toll. Bo jak na razie tego nie widzę, ale wysłałem kod dzisiaj gdy w końcu podczas wizyty w KOK udało się zasilić konto i powiązać auto z urządzeniem.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, effka69 napisał:

Do 30 .09.2022. to znaczy jeszcze cały rok. Po tym terminie forsa przejdzie do Krajowego Funduszu Drogowego

Kurde a ja bylem pewien ze do 30.09.2021 i jechalem wlasnie to ogarnac, bo jutro nie mam czasu... w kazdym razie 5 minut roboty i ma byc zwrot na konto, jeszcez tylko testy aplikacji ale to juz zostawiam na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jechałem na aplikacji nic mi nie pobrało z konta a przejazd jest w historii … 

Ja podobnie, wczoraj nad morze i kwota nadal taka jaką doładowałem konto. Może jakoś ściagają na koniec miesiąca ? W historii przejazdu mam rozpoczęcie i zakończenie płatnego przejazdu, ponadto podczas jazdy na tej mapce w aplikacji sprawdzałem i na esce mnie bramki zczytywały…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Magda 47273227 napisał:

Witam jak się zarejestruje to muszę mieć już kupione te urządzenie GPS czy to jest obojętnie?

Wydaje mi się, że nie. Urządzenie jest konieczne w czasie jazdy płatnymi drogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-toll nie działa z bramkami, nalicza opłaty na podstawie danych z GPS. Saldo w aplkacji jest pokazywane w czasie rzeczywistym, jak pobierze opłatę, to w aplikacji od razu się aktualizuje.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Magda 47273227 napisał:

Witam jak się zarejestruje to muszę mieć już kupione te urządzenie GPS czy to jest obojętnie?

Nie musisz, możesz używać apke w telefonie

19 minut temu, krzy_ napisał:

E-toll nie działa z bramkami

Na autostradzie działa, zaczytuje nr rej i otwiera szlaban  

11 minut temu, borek6 napisał:

Nic nie pika. Opłaty nadal nie pobrało, stan konta taki jak przy doładowaniu. Po jakim czasie Wam pobiera?

Mi przy włączonej apce cały czas kwiczy powiadomienie, że apka działa w tle. Pobiera od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.