Skocz do zawartości

Koniec viaTOLL, początek e-TOLL.


Rekomendowane odpowiedzi

Ta dammm :) 

No i po długich bojach, masie telefonów, dodawania i usuwania samochodu oraz telefonu na stronie e-toll, garści pięknych bluzgów - etoll w końcu u mnie ruszył!

Na razie przetestowałem na krótkim odcinku i nie aktualizował salda na bieżąco, ale dopiero po zakończeniu przejazdu, ale postęp już jest.

Żeby jednak nie było za różowo, to po zalogowaniu na konto e-toll, nie mam żadnej historii przejazdów, pomimo, że z konta pobrało kasę.

Nie mogę zrozumieć jednego, jak można do obrotu wprowadzić/wdrożyć taki bubel, od którego działania zależy np. to, czy dostaniemy mandat! 

PS. Błąd "Identyfikator karty nie może być pusty!" był błędem po stronie operatora - od soboty wieczór do wtorku rano. W tym czasie nie można było przypisać telefonu do samochodu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, seba222 napisał:

Nie mogę zrozumieć jednego, jak można do obrotu wprowadzić/wdrożyć taki bubel, od którego działania zależy np. to, czy dostaniemy mandat! 

Seba, no nie gadaj, że przy obecnej jakości pracy i wiedzy prawniczej osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie państwa, jesteś zaskoczony, że wypuszczono takiego gniota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BIGL napisał:

Odpaliłem, przetestowałem - wszystko gra ? ,nawet saldo pokazuje na bieżąco. Nie wiem tylko czy mogę używać nawigacji jednocześnie...

Już u mnie zaczęło działać wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey

Pytanko mam - działa Wam e-toll  w praktyce ? 5.08 zrobiłem trasę z zestawem (touran+ przyczepka) przekraczającym 3,5t Poznań - Szczecin przez S3. Powinno kosztować ok 28 zł.

Zarejestrowałem się wcześniej, doładowałem konto. W aplikacji na iOs mam w historii tras trasę, a po zalogowaniu przez przeglądarkę na konto - wszystkie dane się zgadzają a przejazdu brak przez weba i brak naliczenia.

Wygląda na epickiego buga w sofcie, który liczy koszty. Zrobiłem sobie screeny i zdjęcia, żeby  mieć dowód w razie jak przyjdzie 500 mandatu. Bo w aplikacji dziś jest - jutro zniknie.... żadnego dodatkowego potwierdzenia mailem czy innego dowodu, że dopełniłem uruchomienia aplikacji nie ma. 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przy pierwszym przejeździe nie policzyło. Autostrada i zestaw poniżej 3.5t.

Zgłosiłem za radą kolegów z forum reklamację. Nic z tym nie zrobili.

Za drugim razem pobrało normalnie.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon już trzeci raz oddany do reklamacji, obawiam się czy będzie działał czy znowu wysiądzie w trasie dlatego szukam jakiegoś urządzenia na tego etola. Wydybałam coś takiego. Czy ktoś ma już jakieś doświadczenia i mógłby doradzić co kupić? 

  https://datasystem.pl/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś a2 na e-tollu ?

Wczoraj jechałem na odcinku Konin - Golina i nie pobrało mi myta.

Na 92 bez problemu zeszło...

Edytowane przez Pjoter (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc? Chciałem doładować etoll kartą kredytową ale cały czas mi odrzuca. Na wyszukiwarce tras etoll, trasa głuchołazy-nysa-kudowa pokazuje 0zł czy mogę jechać zestawem pow 3,5t sharan+lmc bez aplikacji etoll? Może ktos już przerabiał bo koło kudowy widziałem jakieś bramownice ale to chyba nie etoll.  Nie mam możliwości inaczej doładować.

Pozdrawiam Klaudiusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem e-tolla  :rolleyes:

oczywiście nie obeszło się bez kontaktu z infolinią bo początkowo wywalało mi błąd  "wystąpił nieokreślony błąd biznesowy"

plus tylko taki że nie czekałem zbyt długo na infolini i wykonując polecenia konsultanta udało się  przypisać urządzenie do pojazdu.

nie mniej jednak na wszystko straciłem z pół godziny.

śmiechu było jak podjeżdżam z dozą niepewności do bramki na zjeździe z autostrady i bramka się nie otwiera, za to otwarło się okienko i pani zapytała :

- aplikacja ?

- TAK

i otworzyła mi bramkę :lol:

aplikacja o dziwo działa, pieniądze z konta ściągało na bieżąco.

czekam jak Autopay odpali obsługę e-tolla i jak tylko to się stanie to kasuje to goowno i będę miał na jednej aplikacji wszystkie interesujące mnie odcinki autostrad :yes:

 

Cytat

Autopay, znane kierowcom autostrad AmberOneA1 i A4 (Katowice-Kraków), opracowuje własne rozwiązanie, ale na razie tylko dla flot i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Połączą funkcjonujący do tej pory videotolling i płatność za pomocą aplikacji Autopay z system e-TOLL. Inne firmy po podpisaniu umowy z Krajową Administracją Skarbową również mogą stosować takie rozwiązania.

https://spidersweb.pl/autoblog/co-to-jest-e-toll-gdzie-kupic/

https://autopay.pl/e-toll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.