Skocz do zawartości

Koniec viaTOLL, początek e-TOLL.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jacek00 napisał:

Na jakich stacjach CPN? Musisz jechać do punktu obsługi klienta i tam Ci ogarną

A jak kupił na orlenie albo bp to tam nie oddają? Nie wiem, ja zalatwialem w punkcie viatoll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacekzoo napisał:

A jak kupił na orlenie albo bp to tam nie oddają? Nie wiem, ja zalatwialem w punkcie viatoll

No o tym mówię, trzeba jechać do punktu viatoll. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

A jak kupił na orlenie albo bp to tam nie oddają? Nie wiem, ja zalatwialem w punkcie viatoll

Chyba nie. Jak oddawałem na BP, stałem z gościem, który chciał jak ja, oddać i zapomnieć, ale niczego nie załatwił, bo płacił gotówką.

To trochę kłopot, bo nie ma zbyt wiele tych punktów obsługi, np. w śląskim jeden, w Mazowieckim raptem dwa.
Ja zwrot za boxa miałem na drugi dzień. Zwrot pozostałych środków w dwóch przelewach po ok 5 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Marcin T napisał:

Chyba nie. Jak oddawałem na BP, stałem z gościem, który chciał jak ja, oddać i zapomnieć, ale niczego nie załatwił, bo płacił gotówką.

W tym przypadku zabrakło chęci obsługującej. Miałem taki sam przykład i po krótkiej rozmowie sprawa została załatwiona przez dwa papierki: 1. Reklamacja na urządzenie z prośbą o zwrot pieniędzy na konto (kaucja 120 zł), 2. Wypowiedzenie umowy ze zwrotem pozostałego salda na konto. Kasa ma być do dwóch tygodni.

Jak ktoś chce to można DUŻO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku zabrakło chęci obsługującej. Miałem taki sam przykład i po krótkiej rozmowie sprawa została załatwiona przez dwa papierki: 1. Reklamacja na urządzenie z prośbą o zwrot pieniędzy na konto (kaucja 120 zł), 2. Wypowiedzenie umowy ze zwrotem pozostałego salda na konto. Kasa ma być do dwóch tygodni.
Jak ktoś chce to można DUŻO
Gdzie mozna pobrać ten druk ? Bo na stacji nie mają tego .

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w trasie apka mi w ogóle nie wystartowała.

Pomogło odinstalowanie i ponowna instalacja.

Ale z tym etollem jest ciągły bałagan hahaha

Edytowane przez Pjoter (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, byry007 napisał:

Gdzie mozna pobrać ten druk ? Bo na stacji nie mają tego .
Wejdź tutaj https://www.viatoll.pl/pl/pojazdy-ciezarowe/obsluga-klienta/dokumenty/dokumenty-do-pobrania  i pobierz Formularz reklamacyjny oraz Wzór wypowiedzenia umowy. Wydrukuj, wypełnij i albo wyślij skany tych dokumentów wraz ze zdjęciem urządzenia tak by było widać jego numer pocztą elektroniczną na adres  info@viatoll.pl lub kontakt@etoll.gov.pl a samo urządzenie wysłać pocztą tradycyjną na adres Skrytka pocztowa 528, Poznań 9, 60-967 Poznań.  Albo jedź do Miejsca Obsługi Klienta. Wykaz tych miejsc znajduje się tutaj https://etoll.gov.pl/ciezarowe/obsluga-klienta/miejsca-obslugi-klienta/punkty-dystrybucji/

Ale zanim pojedziesz to lepiej znajdź numer telefonu i zadzwoń z zapytaniem czy jest to aktualne bo w moim mieście już dawno tego nie robią a w wykazie nadal widnieją. 

Nam dzisiaj udało się bez problemu oddać urządzenie i odebrać kaucję oraz niewykorzystane środki na stacji BP w Dorohuczy 40 km od domu.

Życzę powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie.

Czy jedna aplikacja na telefonie obsłuży dwa konta?

Mój tata ma służbowy telefon.

Na nim ma zainstalowane swoje prywatne konto etoll.

Dzisiaj się dowiedział że PGE nie będzie montowac urządzeń tylko mają instalować sobie aplikacje.

Nie ma mnie na miejscu przy nim i nie wiem czy pójdą dwa różne konta na jednej apce i jednym telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już odesłali pieniądze za box viatoll i zwrócili również to co mi zostało na koncie - w sumie po ok tygodniu.

Ale wracając do moich problemów z aplikacją i uruchomienie e toll. Dziś byłem na stacji Moya w Krakowie, która jako jedna z dwóch w mieście królów polskich ma w miarę przeszkoloną obsługę i dostęp do systemu  i udało się w końcu dziadostwo odpalić. Moje konto istnieje, doładowałem sobie wpłatę  aplikacja w telefonie działa ( ale całkowicie usunąłem poprzednią z telefonu i ściągnąłem od nowa żeby uzyskań nowy kod biznesowy). Wszystko niby OK, więc w piątek grzejemy jak zwykle, tradycyjnie na Roztocze:):) Jedno mnie tylko martwi i muszę jeszcze to wyprostować. gdy wchodzę na e toll gov.pl na swoje IKK nie ma tam żadnych danych...wyświetla się oczywiście moje nazwisko ale poniżej jest tylko jakaś tabelka i komunikat "brak danych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawel1966 napisał:

Jedno mnie tylko martwi i muszę jeszcze to wyprostować. gdy wchodzę na e toll gov.pl na swoje IKK nie ma tam żadnych danych...wyświetla się oczywiście moje nazwisko ale poniżej jest tylko jakaś tabelka i komunikat "brak danych"

A próbowałeś na tym IKK kliknąć na swoje nazwisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.