Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Mam 15 lat i pasje do caravaningu zaczepił we mnie mój tata. Od urodzenia każde wakacje spędzam na campingu. Od dawna czytam i analizuje wątki na forum i dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować. 
Czy forum ma ograniczenie wiekowe? Jeśli tak proszę o usunięcie konta. 

Pozdrawiam :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem Radek. Przywiodło mnie tu nasze wspólne zainteresowanie karawaningiem. W poszukiwaniu rożnych informacji często napotykałem posty z tego forum dlatego postanowiłem się zarejestrować. Macie tu naprawdę sporą bazę przydatnych informacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ciesze sie ze znalazlem forum, od kilku lat szykuje sie do budowy swojej czepki (jest juz baza - rama - i podwozie z zawieszeniem) - zalozenie jest duzej dzielnosci terenowej (ciągane będzie LandCruiserem) bede męczył "tubylców" pytaniami jak pewne techniczne sprawy rozwiązać.

Dzięki i do "spisania" w wątkach odpwiedznich i do zobaczenia na szlakach

 

mariusz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

sporadyczny czytelnik tego forum od kilku lat, w końcu przyszedł czas się zarejestrować i przedstawić - Marcin, okolice Wrocławia. Od kilku dni właściciel pierwszej przyczepy, zakupionej w Białogardzie. Oby dobrze służyła :) na razie się poznajemy co i jak.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i ja. Po czterdziestu paru latach postanowiłem spełnić marzenie i sprobowac karawaningu. Wybaczcie głupie pytania a czasem nad wyraz oczywiste. W przyczepie w życiu spędzilem dwie noce i raz w namiocie :). Trafiła się fajna leciwa przyczepką i postanowiłem kupić.

Wysłane z mojego EVR-AL00 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Tomek z Ciechanowa. Zajmuję się informatyką i fotowoltaiką. Od 2 sezonów mam namiotówkę Trigano Jamet, ale powoli zastanawiam się nad zakupem przyczepy kempingowej. Rodzina 2+3, lubię duże rzeczy. Zakup odwlekam do momentu zakupu holownika. Aktualnie rozglądam się za Teslą X, ale jak za pół roku nic nie znajdę to pewnie zamówię model Y. X ma 2250 na haku, Y tylko 1600. Celuję w przyczepy w rozmiarze 6-7m a tutaj mógłbym przekroczyć DMC modelu Y. Na razie chcę sobie poustawiać pewne priorytety i uporządkować wiedzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgodnie z dobrymi manierami witam serdecznie wszystkich forumowiczów .

Mój zestaw to Knaus Sudwind 450 z holownikiem Mazda CX5 2,5 Pb.

Zacząłem tą przygodę dopiero w sezonie 2020 , były nasze góry i morze. Ale apetyt jest na więcej , więc zaglądam tutaj  gdzie warto pojechać , jak i co , ?, Pozdrawiam .

 

Edytowane przez Hary75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Wszystkich,

w 2020 wypożyczałem kilka cepek, aby wybrać właściwą i tak wybór padł na Hobby 540 FU Excellent 2021 i do tego jako holownik XC90 D5 2021.

Teraz trochę lektury forum i marzec / kwiecień zaczynamy :)

Raz jeszcze witam Wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom.

Jestem na etapie poszukiwań pierwszej przyczepy, z tym zamiarem zanosiłem się od zeszłego roku. Od dłuższego czasu czytam forum i powiększam wiedzę, a wiem że jeszcze dużo prze de mną, zwłaszcza zakup przyczepy. Co teraz stanowi nie lada problem, aby znaleźć coś w dobrym stanie i pieniążkach. A celuje w przyczepy dwudziestoletnie.

Pozdrawiam - Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.Witam wszystkich forumowiczów. Kilka dni temu kupiłem naszą pierwszą przyczepę . Obecnie poznaje ją i czekam aż założą mi hak.Jako swieżak liczę  na Wasza pomoc i wyrozumiałość.Pozdrawiam z Rybnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.