Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Jestem Bogdan. Wołomin. Przepraszam Was że tak długo nie dopełniłem obowiązku przedstawienia się i przewitania. Zaczełem jeżdzić z przyczepą 24 lata temu.  Sterckeman 420, póżniej Hobby i powrót do namiotu. Od roku jestem posiadaczem Tec-a, jak zwykle do remontu?, więc jakieś doświadczenie, a w szczególności w naprawach już mam i którym się chętnie podzielę. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  .

Przepraszam że trochę później niż czas rejestracji na forum .

W tym roku razem z moja "polówką " postanowiliśmy spróbować jak to będzie z karawaningiem ,zakupiłem przed urlopem  Elddis-a Tynendale 1000 , na dwóch ośkach .

Po dokonaniu moich modyfikacji w przyczepie pojechaliśmy do PL na wakacje .....

Ponieważ bardzo się nam spodobał taki sposób wypoczynku , przyczepa pozostaje w rodzinie.

Pozdrawiam.  

 

received_654348968518906.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Po kilkunastu latach nieobecności wracam na forum. Kilka tygodni temu zakupiłem piękną zadbaną, choć niemłodą przyczepkę Compass Rallye. Jestem emerytem choć nadal czynnym zawodowo. Czasy są jakie są wiec postanowiłem zmienić tryb spędzania wolnego czasu na caravaning 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Witam, jestem Bogusław z Białegostoku. Miesiąc temu kupiliśmy z żoną naszą pierwszą przyczepę Adria Linea 4270 td. Od wielu lat jeździmy z namiotem, w końcu się zdecydowaliśmy na polepszenie komfortu. Przeglądając forum dużo się dowiedziałem o przyczepach. Trochę wiedzy mi się przyda do doprowadzenia sprzętu do stanu takiego jak nam odpowiada. 

 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono

Przyczepa zakupiona, jak w zakładce "o mnie" na tą chwilę będzie stała na działce, forum czytam od dwu tygodni, przyznaję wielka kopalnia wiedzy

Edytowane przez Jakub M (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Przyznam szczerze że zacząłem nie od tego tematu i przywitałem Knausiaków z racji tego że właśnie taką przyczepę zakupiłem, ale już się poprawiam i jeszcze raz Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Po kilkumiesięcznej lekturze i zgłębianiu interesujących mnie kwestii w ramach przygotowań do optymalnego wyboru i zakupu przyczepy postanowiłem zarejestrować się i wziąć aktywny udział w życiu tego forum. Mam na imię Łukasz i mieszkam w okolicach Wrocławia. Wraz z rodziną 2+2 planujemy w miarę możliwości od 2021r. rozpocząć karawaningowe wojaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

Po dwóch latach przymierzania się do zakupu przyczepy/kampera dla rodziny 2+2. W końcu zapadła decyzja o zakupie przyczepy. Na ten moment szukam, mam nadzieje że coś wartego uwagi znajdę i będę mógł w pełni dołączyć do Waszego grona :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.