Jump to content
Tomii

Powitania

Recommended Posts

h3llord

Witam wszystkich.
Dopiero jestem na etapie szukania swojej własnej przyczepy i bardzo chętnię skorzystam z waszych rad oraz pomocy w tym temacie.
Pozdrawam

JBE

Witam wszystkich.

Ponad rok temu zakupiłem swoją pierwszą przyczepę campingową.

Mario7530

Witam Wszystkich na imię mam Mariusz  i od roku jetem posiadaczem zajefajnej przyczepy?

Oslavik

Cześć wszystkim!

Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem przyczepy. Wybór padł na "angielkę". Jesteśmy po pierwszym wyjeździe i oczywiście pojawiło się wiele pytań. Mam nadzieje, że znajdę tu na nie odpowiedzi i ewentualną pomoc :-). 

Pozdrawiam. 

zuku

Choć na forum zarejestrowałem się w 2013 r. to dopiero teraz kupiliśmy przyczepkę . Witam wszystkich ponownie :)

roback

Hej, gwoli tradycji for pozdrawiam wszystkim.

Przyczepa: wip
Samochód: wip
Prawo jazdy: B+E zdane, ale kwity w drodze

Plan optimum: 2 miesiące dookoła Bałtyku.

Stemplu

Cześć.

W końcu się witam, po pół roku nauk pobieranych na tym forum.

Wczoraj stałem się (oby)szczęśliwym posiadaczem Adrii Optima 485 TL z 1991 roku.

Przyczepa jak na swoje lata ma swoje wady i mankamenty, ale nic na razie "grubego" nie znalazłem, a lista do zrobienia/skompletowania z godziny na godzinę się powiększa :)

Forum przeglądam od grudnia, czerpię wiedzę i szukam odpowiedzi na moje wątpliwości.

Do tej pory wszystko czego potrzebowałem znalazłem. Jak nie znajdę będę pytał, i proszę o wyrozumiałość dla "świeżaka".

Dzięki tej wiedzy mam swoją wymarzoną przyczepę i mam nadzieję zacząć przygodę z karawaningiem.

Holownik to Scenic II 1.6 benzyna 16V 113KM. Na razie przytargał przyczepę do domu i dał radę (na pusto). Muszę się nauczyć inaczej jeździć z "ogonkiem". Sprzędła jeszcze nie spaliłem ;) 

Edited by Stemplu (see edit history)

Kareta

91 r. to już są lata.U mnie też nic nie było widać grubszego a jak rozebrałem to przeżyłem szok.Oby była w dobrym stanie.Życzę udanego karawaningu.

GrzesiekRox

Witam Wszystkich,

w styczniu zakupiłem swoją pierwszą przyczepę Hobby 495 Excellent z 1997 roku.

Holownik BMW e53 3.0d 218 hp

Wcześniej był namiot ? 

Seba23955

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ! ? od paru lat chodziła myśl po głowie żeby kupić przyczepę kempingową i zwiedzić co nie co, aż przyszedł ten czas szukałem poczciwego niewiadowa a wróciłem z knausem 310, myśle ze na początek przygody wystarczy. 

tata1959

Witam wszystkich forumowiczów.

Nie mam kampera ani przyczepy ale mam plan.
Za 2 lata kupuję vana, którego w ciągu kolejnego roku przystosuję do potrzeb. Potem to już tylko w drodze ile się da.
Aktualnie czytam, oglądam i planuję.
Wiem już jak rozwiążę parę zagadnień (woda, ciepła woda, elektryka) - za jakiś czas napiszę o swoich przemyśleniach celem poddania ich Waszej ocenie.

Póki co to dla wszystkich szerokości i spokoju.

tata1959

Racja. Busik 9 osobowy coś typu vivaro z wyposażeniem demontowalnym (auto 2 funkcyjne). Z założenia do podróżowania dla 2 osób.

Edited by tata1959 (see edit history)

TORNADOCamp

Cześć.

Jumper II(obecnie blacharka).

Edited by TORNADOCamp (see edit history)

ahaed

Hej. Jestem Marcin. Od kiedy mam tu konto? Od dawna, a nawet bardzo dawna. Dojrzałem już chyba do przyczepy. Wcześniej nie było czasu lub inne wydatki. Ale pora coś ruszyć w tym kierunku. Wiedza, którą można wyciągnąć z forum jest ogromna. Wystarczy poszukać. Dziękuję Wam za to.

:)

Janusz63

Dzień dobry wszystkim 

Jestem tutaj nowy i dopiero na etapie wstępowania w świat karawaningu 🙂
Planuję zakup przyczepy kempingowej (tak się to po polsku pisze?) i liczę na Waszą pomoc. 

Z góry przepraszam za lakoniczne i banalne pytania ale trzeba pamiętać, że każdy na początku raczkował w tej dziedzinie...

Pozdrawiam serdecznie

Janusz