Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem przyczepy. Wybór padł na "angielkę". Jesteśmy po pierwszym wyjeździe i oczywiście pojawiło się wiele pytań. Mam nadzieje, że znajdę tu na nie odpowiedzi i ewentualną pomoc :-). 

Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W końcu się witam, po pół roku nauk pobieranych na tym forum.

Wczoraj stałem się (oby)szczęśliwym posiadaczem Adrii Optima 485 TL z 1991 roku.

Przyczepa jak na swoje lata ma swoje wady i mankamenty, ale nic na razie "grubego" nie znalazłem, a lista do zrobienia/skompletowania z godziny na godzinę się powiększa :)

Forum przeglądam od grudnia, czerpię wiedzę i szukam odpowiedzi na moje wątpliwości.

Do tej pory wszystko czego potrzebowałem znalazłem. Jak nie znajdę będę pytał, i proszę o wyrozumiałość dla "świeżaka".

Dzięki tej wiedzy mam swoją wymarzoną przyczepę i mam nadzieję zacząć przygodę z karawaningiem.

Holownik to Scenic II 1.6 benzyna 16V 113KM. Na razie przytargał przyczepę do domu i dał radę (na pusto). Muszę się nauczyć inaczej jeździć z "ogonkiem". Sprzędła jeszcze nie spaliłem ;) 

Edytowane przez Stemplu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ! ? od paru lat chodziła myśl po głowie żeby kupić przyczepę kempingową i zwiedzić co nie co, aż przyszedł ten czas szukałem poczciwego niewiadowa a wróciłem z knausem 310, myśle ze na początek przygody wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Nie mam kampera ani przyczepy ale mam plan.
Za 2 lata kupuję vana, którego w ciągu kolejnego roku przystosuję do potrzeb. Potem to już tylko w drodze ile się da.
Aktualnie czytam, oglądam i planuję.
Wiem już jak rozwiążę parę zagadnień (woda, ciepła woda, elektryka) - za jakiś czas napiszę o swoich przemyśleniach celem poddania ich Waszej ocenie.

Póki co to dla wszystkich szerokości i spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Jestem Marcin. Od kiedy mam tu konto? Od dawna, a nawet bardzo dawna. Dojrzałem już chyba do przyczepy. Wcześniej nie było czasu lub inne wydatki. Ale pora coś ruszyć w tym kierunku. Wiedza, którą można wyciągnąć z forum jest ogromna. Wystarczy poszukać. Dziękuję Wam za to.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim 

Jestem tutaj nowy i dopiero na etapie wstępowania w świat karawaningu ?
Planuję zakup przyczepy kempingowej (tak się to po polsku pisze?) i liczę na Waszą pomoc. 

Z góry przepraszam za lakoniczne i banalne pytania ale trzeba pamiętać, że każdy na początku raczkował w tej dziedzinie...

Pozdrawiam serdecznie

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.