Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobry wieczór B)

Cześć wszystkim . 

Mam na imię Krzysztof. Tak w skrócie .Jestem motocyklowym podróżnikiem . Od wielu lat podróżuję motocyklem razem z moją żonką .  Ostatnio coraz częściej podróżujemy naszym mini kamperem .  

Filmik z ostatniej podróży motocyklem do okoła europy przed pandemią,a raczej jedny piękny wąwóz . Który serdecznie polecam

 

Edytowane przez Afrykaner (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich serdecznie. Jeździmy przyczepą hobby póki co tylko na dzikusa.W zeszłym roku kupiliśmy pierwszą cepke malutkiego burnstnerka żeby sprawdzić czy załapiemy bakcyla noi załapaliśmy. Jeździmy z 11 letnim synem do tego malutka suczka i duży pies więc burnstner okazał się zbyt mały i kupiliśmy kilka tygodni temu hobby. Doposażylismy cepke w panel solarny 160 wat, akumulator agm 100ah.przepływowy gazowy podgrzewacz wody, dodatkowe ogrzewanie typu suche webasto(made in china) bo lubimy jeździć w góry zimą. To w sumie tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwsza przyczepa osobowa na włąsność zakupiona, angielka Senator Vermont, wcześniej wynajmowane. Pozdrawiam, czytam, dokształcam się, trochę jest do poprawek, ale cóż tak to jest z nastolatkami :) Byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć jestem nowym posiadaczem klasycznej już przyczepki marki FENDT PLATIN 510G. Szukam u was porad i ciekawych pomysłów.

Wraz z żoną i dwoma córkami planujemy podróże po Europie i nie tylko. Bakcyl i zajawka jest duża :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

jestem tu nowy, a ponieważ kupiłem kolejna przyczepę i coś tam zaczynam przy niej grzebać, wiedza z forum może okazać się bardzo pomocna :)

Podróżujemy vw t4 multivanem z podnoszonym dachem westfali i częściowym wyposażeniem kempingowym, dobry na dojazdy do pracy i na wakacje, ciągamy tez nim niewielki jachcik na Adriatyk. Teraz w chwili słabości kupiliśmy przyczepkę - chyba z tęsknoty za podróżami w tych covidowych czasach - caravelair venice 520. 

Jeśli ktoś szuka informacji na temat podróży dalszych i bliższych, może mogę coś podpowiedzieć, choć teraz w dobie internetu, jest mnóstwo zapaleńców filmujących wszystko co robią.

Witam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry!

Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno kupiłem swoją pierwszą przyczepę Tabbert Puccini 650. ale już dzięki radom kolegów z forum wprowadziłem pierwsze modyfikacje.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze życzenia Noworoczne dla Wszystkich tutaj obecnych. Ponieważ kiedy założyłem konto Tutaj, nie przywitałem się, a więc czynie to teraz. Jeszcze raz życzę Wszystkim Forumowiczom w tym nadchodzącym roku niepowtarzalnych doświadczeń oraz wrażeń  ze wspólnych wyjazdów  w miejsca, które są wyjątkowe w naszym świecie karawaningu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów !

Życzę przede wszystki zdrowia w nowym roku i tym trudnym czasie.

Jestem nowym nabywcą przyczepy Knaus 620 z 1995 roku.

Pozdrawiam wszystkich i z góry proszę o przychylność i wyrozumiałość w niefachowych wypowiedziach. :):):)

Cześć !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.