Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i każdego z osobna. W zasadzie karawaning jako taki nie jest mi obcy, do tej pory kwestia obcowania z naturą odbywała się pod namiotem, w styczniu tego roku z racji rosnącej rodzinki i chęci zmian, zakupiliśmy przyczepkę - idą zmiany i idziemy w nieznane pod kątem wyłacznie przyczepy. W zasadzie będziemy się uczyć od początku przyczepa to nie to samo co namiot aczkolwiek w tym samym klimacie.

Dozobaczenia

Michu z familiadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

tydzień temu na naszym podwórku pojawiła się przyczepa. Angielka. Czeka na rejestrację i małe ogarnięcie.

Zanim ruszymy gdzieś w trasę, muszę jeszcze dorobić kategorię E (albo B96) prawa jazdy, bo holownik DMC 2715kg, a przyczepa 1409 kg.

Do tej pory kilka razy wakacje spędzaliśmy pod namiotem, ale zawsze marzył nam się wygodniejszy domek :) Rodzina 2+3 i pies.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 
Z rodziną jesteśmy użytkownikami Eriby Troll, kupiliśmy ze względu na wytrzymałość konstrukcji. Obecnie przyczepa jest tuż przed generalnym remontem i przeróbką na bardziej offroadową. 
Mam nadzieję że do zobaczenia na trasie i w terenie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem Wojtek z Białegostoku. Dołączyłem do waszego grona bo często informacje jakich potrzebowałem pochodziły właśnie z tego forum. W razie potrzeby w miarę możliwości służę pomocą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, od jesieni zeszłego roku jestem posiadaczem przyczepki Hobby którą to nabyłem z pomocą licznych rad udzielanych na tym forum, za co bardzo dziękuję wszystkim udzielającym się. ?

Edytowane przez Grogory (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Od tygodnia jesteśmy posiadaczami naszej pierwszej przyczepy Compass Calibra 360/2 '94 - tak, tak wiem... angielka fuj, fee, bee i w ogóle samo zło ale taki wybór spełnia nasze oczekiwania w tym niską cenę jak na pierwszy zakup (bo nie wiemy na pewno czy karawaning nam się spodoba choć sądzimy, że jednak tak), nieduże rozmiary (podróżujemy we dwójkę więc wystarcza), niskie DMC oraz ciepłą wodę na postoje poza polami kempingowymi, poza tym budka jest twarda i bez zacieków. Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na pytania, które się pojawiły. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

Za niedługo powinienem odebrać swoją pierwszą przyczepę. ? Jest już gotowa i tylko fabryka z dystrybutorem muszą się z dostawą ogarnąć. ?

W planach z rodziną są wyjazdy - Polska ten rok, jako rekonesans i zbadanie potrzeb modyfikacji w przyczepie, następnie Europa od przyszłego roku (jak sytuacja pozwoli). ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Z wiedzy na TZF korzystam kilka lat i wprowadzam w czyn. Sprzęt przyczepowy, po 5 dekadach, wymaga czasem  troski- stąd moja obecność.

Szukam użytkowników przyczep De Reu Bungalow, Casablanca, Casbah.

Samych udanych wyjazdów.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.