Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Miło mi gościć na szacownym forum, a incognito czytam Was od jakiegoś czasu.

Moje dotychczasowe podróżnicze doświadczenia zdobywałem w T4 Multivan, trochę objeżdżając Polskę i bliską Europę.

Właśnie zamówiłem przyczepę: https://www.everest-camp.com/off-road-mt-camp

Zamówiona przyczepa jest bez mebli i innych instalacji, ale z dodatkowymi drzwiami, DMC 1000kg i osią hamowaną.

Kolor ścian jasnoszary, jak z wystawy na targach w Poznaniu.

Moje minimalistyczne wymagania w samodzielnym wyposażeniu zamówionej przyczepy to: składane łóżko (podobnie jak T4), rozkładany stolik (kawowy),

toaleta turystyczna schowana w taborecie, elektrownia ze słońca i alternatora z magazynem oraz ogrzewanie gazowe.

Lodówkę już mam, Yolco 47 litrów, przy temp. 5*C sprężarka pracuje 10min/h

Dodatkowo w kuchni będzie malutki zlewozmywak, kuchenka gazowa i montowany tylko na czas podróży ekspres do kawy Superkop.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć Wszystkim!

Jestem z Warszawy. Planuję zakup przyczepy w tym roku. 

Parę razy używałem ChataGPT do szukania informacji na tym forum i streszczał mi ciekawe dyskusje. Teraz postanowiłem sięgnąć do źródła.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hu Su (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem "nowym" na tym forum. W karawaningu dwa lata. Przejechaliśmy z przyczepami około 20 tys. km zwiedzając Bałkany, Niemcy, Czechy i kawałek Polski. Trafiłem tu po zakupie nowej i dostałem cenne rady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Jestem nowy na tym forum,chociaż przeglądam to forum już długo, to postanowiłem się zarejestrować dopiero teraz.Przygode z karawaningiem rozpoczelismy z żoną dziewięć lat temu.Podróżujemy z przyczepą.Profil oczywiscie uzupełnie,pozdrawiam:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik forum pragnę się przywitać: WITAM. Już od kilku lat patrzyłem z zazdrością na mijające mnie na drodze kampery i przyczepy, aż postanowiłem zakupić niedawno swoją pierwszą cepkę - miała być tania, możliwie jak najlżejsza, przystosowana dla 3 osób z toaletą. Na forum wiele czytałem, że nie da się kupić i ewentualnie wyremontować przyczepy za ok 10tyś, a ja będę się starał udowodnić, że może jednak się da. 

Na chwilę obecną jest zakupiona baza do remontu - Home Car 422 z 1990roku. Pochodzę jeszcze z pokolenia, które lubiło od małego majsterkować i w sumie jestem taką złotą rączką. Założenie jest takie, aby wszystkie koszty zmieściły się w kwocie ok.10tyś zł, czym chcę udowodnić, że karawaning może być prawie na każdą kieszeń. Jak zrobi się cieplej ruszam z remontem - fotorelację wraz z kosztorysem postaram opublikować na forum

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.