Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich nowych forumowiczów do witania się w tym wątku.

 

Miło nam będzie jeśli napiszesz kilka słów o sobie oraz uzupełnisz profil - wystarczy że klikniesz górny przycisk "Ustawienia" i wejdziesz w zakładkę "Profil" (uzupełnienie rubryk pozwoli forumowiczom na łatwiejszy kontakt z Tobą).

 

Aby temat zbytnio się nie rozrósł, wpisy po pewnym czasie będą usuwane. Z tego samego powodu prosimy również o nie odpisywanie na powitania bo przecież wiadome jest że każdego nowego witamy bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regulaminem i dobrymi manierami WITAM serdecznie wszystkich forumowiczów.

Profil uzupełniony i już nie mogę doczekać się pierwszych postów na forum.

 

Gratuluję zmiany kącika powitań, ten jest o dużo lepszy niż ten w którym przez 4 strony czytało się słowo witam, dzień dobry itp, a nie wpisując się tam było się za to od razu karconym :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, jestem tu od wczoraj. Do tej pory często odwiedzałam to forum jako gość i dowiedziałam się się wielu interesujących rzeczy. Z przyjemnością czytam posty pisane fachowo i z życzliwością. Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam :hej:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów:) moja rodzinka jest na etapie szukania pierwszej swojej przyczepy ( co okazuje się nie takie łatwe) , mam nadzieję, że znajdziemy małą fajna przyczepkę i wtedy będziemy już pełnoprawnymi członkami forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako nowi forumowicze chcielibyśmy pozdrowić brać karawaningową. Wystepujemy tutaj jako para więc podpis pod postem powie Wam kto jest autorem - Kozi lub Jagoodka - ( pewnie w większości wypadków i tak będę to ja - czyli Kozi - ale kto wie... ). Nie będę się tutaj rozpisywał na nasz temat, jeśli kogoś coś o nas interesuję proszę pytać bez zbędnego skrępowania ;) Osobiście będzie można nas poznać ( jeśli szanowne grono pozwoli ) na zlocie w grodzie rycerskim w byczynie 20-22.04 br.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Kozaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Na imię mam Robert i wraz z moją żoną i córeczką od dłuższego czasu staramy się spędzić jak najwięcej czasu w podróżach, dalszych i bliższych. Obecnie pomaga nam w tym dzielnie nasz VW T4 Multivan Westfalia, jednakże ze względu na rosnące potrzeby związane z miejscem i dodatkowymi wygodami (np. zamknięta toaleta, łazienka...) zastanawiamy się nad zmianą na przyczepę lub większego kampera.

Pozdrawiamy forumowiczów.

Robert z rodzinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja przygoda z karawaningiem rozpoczęła się kiedy miałem 4 lata :) rodzinne wypady na weekend lub na tygodniowe wakacje z roku na rok stawały się tradycją.

Dziś po nabyciu przyczepy Elddis Hurricane ex 300 dla mnie i dla żony Agnieszki i synka Leona(3-latek) historia zatoczyła koło i mam nadzieje że dzięki temu będziemy wspólnie spędzać więcej czasu jako fani karawaningu.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i sympatyków karawaningu.

 

Krolson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Wraz z rodzinką jesteśmy na etapie szukania pierwszej swojej przyczepy, mam nadzieję, że z Waszą pomocą znajdziemy fajna cepkę i będziemy karawaningowcami pełną gębą :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów urodził się plan na przyczepę .... która już jest ... pytań tym więcej ...poszukam poczytam ...popatrzę i jak by co pomogę na szlaku ..

pozdrawiam

PiotrVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Właśnie zrobiłem B+E pod kątem wakacji.

Z przyczepką jeżdżę od 2002 roku, najpierw stary N126 po licznych przygodach zmieniony na 2 osiowy Award, od dwóch lat niestety używany wyłącznie stacjonarnie, ale w tym roku się to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stałych bywalców:)

Wraz z mężem i roczną córeczką zaplanowaliśmy rozpocząć przygodę z przyczepą campingową:) Jak już widzę, nie jest łatwo, ale początki zawsze są trudne:) Aktualnie jesteśmy na etapie szukania odpowiedniej dla nas przyczepy i ciekawi jesteśmy Waszych opinii jak i doświadczeń związanych z tymi karawanami:)

A więc do zobaczenia na forach!;)

anunia, satjow i Magda :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.