Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam wszystkich

Forum czytam od dawna, dużo użytecznych informacji,ciekawych dyskusji.Doświadczenie jakie takie, od namiotu Żuk blaszak itp.Obecnie w trakcie remontu vw t4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

właśnie kupiłem przyczepę i dzięki temu trafiłem na forum ?

Czytam intensywnie wątki i zgłębiam tajniki karawaningu. O niektórych wymaganiach prawnych nie wiedziałem ale szczęśliwie mieszczę się w określonych normach (mam PJ kat. B tylko). Lubię majsterkować i żadnej pracy się nie boję także czeka mnie ciekawa przygoda z personalizacją przyczepy ale także jej serwisem no i oczywiście podróżowaniem a także miłym spędzaniem czasu na działce ?

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cześć. Jestem Tomek. WLKP. Jakiś czas temu kupiłem przyczepę ale oddałem :P Teraz chcę kupić kolejną, której DMC jest o 65 kg większa od masy własnej mojego samochodu... A przyczepa piękna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada się przywitać, a nie tylko szperać anonimowo i korzystać z wiedzy.

Więc witam z Krainy Kwitnącej Bulwy.

Kupiliśmy przyczepkę angielską, i się jej uczymy. Budżet jak i obecne ceny nie pozwoliły zbytnio na młodą i bez zastrzeżeń, więc nabyliśmy Sterlinga Rapiera 500L z 1995r. W porównaniu z z innymi nawet droższymi ta wyglądała zaskakująco dobrze, więc została z nami. 

Po dokładnych oględzinach stwierdziłem, że trzeba coś porobić. Wyciek z plastikowego króćca podgrzewacza wody naprawiłem wymianiając na mosiężny po tuningu?. Teraz przyszła kolej na elektrykę i usprawnienia, ale troszeczkę utknąłem na energobloku i potrzebuje czasu i ewentualnie schematu, bo tutaj jakąś rzeźba chyba była- znaczy jest. Co jest pewne to ładowanie akumulatora raczej nie działa i nie jestem pewien czy zasilacz 12 v nie jest dołożony żeby coś tam działało. Jak na razie bawię się i cieszę że oprócz mobilnego domku na działce możemy gdzie pojechać i wypocząć.

spacer.pngspacer.png

Pozdrawiamy 

IMG_20210927_183225.jpg

Edytowane przez uki1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów. Na początku października nabyliśmy z żona przyczepkę. Rodzina 2+3(2+2). W planach weekendowe wycieczki po okolicy (bliższe i dalsze). Na wakacje podróż do Polski i z powrotem, ze zwiedzaniem po drodze. Przyczepkę bez przygód przeciągnąłem do Hiszpanii, testując po drodze szczelność i zachowanie w różnych warunkach ;). Przyczepka kupiona w pośpiechu z braku czasu, teraz powoli odkrywam jej uroki, w czym pomaga mi to forum. Jestem w trakcie zgłębiania tematu PV, ogrzewania i podpór (wymiana nakrętki trapezowej).

Pozdrawiam 

Lukasz

PS. Zdjęcie dodam, jak zmniejszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam zielonego pojęcia o przyczepach i kamperach ?, nie mam przyczepy ani kampera, najwyżej kilka namiotów.  Od dawna przeglądam forum na tapatalku ale przy mocno rozbudowanym wątku przyczepa czy kamper tapatalk nie zapamiętuje ostatniego czytanego posta bez zalogowania się. Teraz będzie łatwiej. Pozdrawiam adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.