Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ?

Jestem Adrian i wraz z moją narzeczoną rozpoczynamy nasze karawanigowe przygody. 

A więc tak, może najpierw napiszę dlaczego akurat vanlife, karawaning co nas tak naprawdę pokusiło by zacząć podróżować i mieszkać w domku na kółkach.

Jak  pewnie większość zaczęliśmy oglądać kanały naszych słynnych YouTuberow tj. Kiki świat, podróżovanie a także postanowiliśmy spędzać czas trochę inaczej jak dotychczas to głównie przyczyniło się do naszej dycyzji i nowego hobby. 

Od miesiąca jesteśmy posiadaczami Fiata Talento (1.9D)  z zabudową Burstner. 

Na zabudowie widnieje naklejka z  logo karawaning.pl więc postanowiłem sprawdzić to w sieci i tak też do was trafiłem?. Sugerując się naklejką pomyślałem, że może ktoś zna naszego szerszenia a być może należał do kogoś z tutejszej grupy. 

Wróciliśmy właśnie z naszego pierwszego wspólnego wyjazdu "na dziko" i muszę stwierdzić, że jesteśmy bardzo zadowoleni a także rządni kolejnych wypraw. 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich forumowiczów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam.

 

Od wielu wielu lat jezdzimy  po kampingach z namiotem. Były namioty 2 osobowe, 4 osobowe. Aktualnie wożę się z 6 osobowym "airfreshem", pawilonem, toaletą i całą masą innego  szpeju.

Zaliczyłem kilka wyjazdów wynajętymi kamperami. Byly to nowe Ducato w baaardzo fajnym wyposażeniu. 

Niedawno padła decyzja - kupujemy przyczepę.

Ze względu na możliwości holownika (Civix IX Tourer 1,8 AT) i max 1000 kg na ogonie,  poszukiwania zakończyła Delta 430. 

Przyczepa po dużym remoncie (u kolegi z forum). Wydaje sie być świetną bazą do dalszej roboty.  ( Choć jak najbardzie j jest pełnosprawna.) 

Przyczepa idzie do modernizacji , przebudowy i szeroko pojętej zmiany stylu. Jest pewien pomysł na ciekawy designerski projekt. Zdjęciami pochwalę się po wszystkim czyli pewnie za kilka miesięcy.

Przyczepa będzie od nowego sezonu odwiedzać kempingi w PL i niekoniecznie oraz wszelkie większe imprezy konne w tym kraju.

 

pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po dłuuuugiej przerwie. "Dziecko ognia" wraz z załogą (Ania, Wiki i Bartek) wraca do zabawy ! ?  tym razem z angielką Bailey Pageant Champagne z 2002 roku. Holownik wciąż ten sam - wdzięczna i dzielna Skoda Octavia. Co prawda sezon dla większości się kończy ale mam nadzieję, że znajda się zapaleńcy i spotkamy się jeszcze w tym roku gdzieś na kempingu. A może Sylwester ? Ale to już w innym wątku. Pozdrawiamy !!

 

 

1.jpeg

2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Śledzę to forum od kilku tygodni i dziś w końcu założyłem profil i w związku z tym witam się.

Jesteśmy rodziną 2+2, dużo podróżujemy w szczególności po świecie. Z namiotów i przyczep korzystaliśmy wiele lat temu. Prowadzimy dosyć aktywny tryb życia. Splot wielu wydarzeń w tym roku oraz pomysłów krążących po głowie od lat spowodował, że podjęliśmy decyzję o zakupie przyczepy. 

W tym momencie jestem na etapie edukowania się i przede wszystkim czytam forum. Z czasem zakładam, że bardziej aktywniej będę uczestniczył w dyskusjach.

Do zobaczenia

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj do dąłczyłem, do forum.  Pomyślałem, że może czas przebranżowić formę turystyki.  Od 32 lat, kilka razy w roku jeździmy z Żoną Moniką pod namiot.  Przez kilkanaście lat, pływaliśmy też jachtami kabinowymi  -  ponad rok ? "na kojach".  Przyczepy próbowaliśmy ale tylko wypożyczanej na kempingu.  Mieszkanie razem na kilku metrach kwadratowych nie jest nam obce, przecież wnętrze  jachtu  to tak jak przyczepa.  Jacht został sprzedany.  Od tego sezonu mamy też nowy Holownik ;).   Co będzie dalej ... kto wie ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem Krzysiek. Głogów Dolnośląskie. Szukam swojej pierwszej przyczepy. Narazie jestem zielony w temacie. Licze na wasza pomoc ale narazie przeczytam co piszecie tu na forum. Pozniej tez chetnie podziele sie swoim doswiadczeniem.Pozdrawiam.

Edytowane przez KrzysiekJunior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 promował(a) i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.