Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

po kilkutygodniowym intensywnym przeglądaniu, przyszedł czas, żeby się zarejestrować. No i jestem.

Dwa tygodnie temu zakupiona przyczepa, Hobby 535 Prestige. Stan jak na ten rocznik (1984) nie jest najgorszy. Przed zakupem podobno kilka lat stała nieużywana. Po zakupie ogarnięty został układ jezdny i hamulec. Ścieżka zdrowia na przeglądzie wypadła pozytywnie. Wymaga teraz nieco prac gospodarczych, czyli wymiana materacy, pranie pokrowców, renowacja mebli, i pewnie modernizacja oświetlenia. Ale na to jest cała zima i pół wiosny, bo w plener zamierzamy ruszyć po Wielkanocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie !

postanowiłem dołączyć do rodziny karawingowców i spełniłem kolejne życiowe marzenie i wczoraj zakupiłem przyczepę Knaus.

Chętnie będę tu zaglądał na forum aby poznać szczegóły jak planować na co zwrócić uwagę w podróżach i poznawać Was gdzieś na szlakach turystycznych.

Dzień Dobry! - Zbigniew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Forum czytam nieregularnie od 2 lat. Od 2 lat przymierzałem się do kampera. Ostatniego lata zmieniły się priorytety i ... poszukiwania skończyliśmy tydzień temu zakupem przyczepy TEC Tour 480 SK (1999) z piętrowym łóżkiem (rodzinka 2+2).

 

Witam wszystkich i zapewne niedługo zacznę pytać ?

Pozdrawiam!

Łukasz  

TEC Tour.jpg

Edytowane przez kubalka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Arek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Moj nowy nabytek to hobby 460 premium 2013. Pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim! Mamy Święta więc i więcej czasu na nadrobienie zaległości. Na forum chciałem się zarejestrować kilka miesięcy temu ale zawsze brakowało czasu, do dzisiaj! 

Wesołych Świąt dla wszystkich! 

Użytkuję od 2020 roku kampera marki VW Grand California 600. spacer.png

Do zobaczenia na kampingach i dzikich miejscówkach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Mam na imię Daniel, w roku 2020 najpierw była wycieczka kamper vanem nad morzem i pierwszy urlop na kempingu, potem wypożyczona przyczepa i objazd Warszawa - Bieszczady z kilkoma miastami po drodze. 

Obecnie planuję zakup przyczepy na nowy sezon, żeby już swoim zestawem jeździć.

Lokalizacja do pomocy dla innych: Mazowsze i Pomorskie. Ale z racji mobilności w pracy są też inne kierunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Po latach marzeń, rozkminek kamper czy przyczepa, etc. w tym roku w lutym marzenia się zmaterializowały jako Knaus 550FSK z 2007. "krajowa, salonowa, bezwypadkowa, zadbana", jak to się mówi. B+E zrobione, pierwsze nauki pobrane, także na forum, pierwsze wakacje na chorwackiej Istrii za nami, pierwsze doświadczenia zebrane.

Teraz czas na uzupełnianie wyposażenia kempingowego, może montaż klimy, kombinację, jak zmusić lodówkę do lepszego chłodzenia, etc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam na imię Wojtek i jestem z Torunia. W niedługim czasie planujemy z rodziną rozpocząć przygodę z karawainingiem.

Do tej pory było więcej jeżdżenia z namiotem i postanowiliśmy popracować nad luksusem ;) 

Forum przeglądam już od jakiegoś czasu i naprawdę dużo można się dowiedzieć - dzięki!

W tej chwili jestem na etapie poszukiwań przyczepy i muszę przyznać, że to spore wyzwanie..

Zapewne będę się odzywał w Kąciku kupującego.

Tymczasem pozdrawiam serdecznie! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Kupiłem pierwszą przyczepę kempingową. To jest pierwsze forum i bardzo mi się spodobało. Ogromna ilość przydatnych informacji ??

Do zobaczenia kiedyś w plenerze ??

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Witajcie ponownie :D
Część z Was już mnie zna, druga część dopiero pozna, ale mordka mi się śmieje na fakt o powrocie :)

moje poprzednie konto, które zostało z właścicielką cepki to S&A, ale holownik i moja wiedza karawaningowa jest tu :)

Do spisania tu i do zobaczenia na szlaku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.