Skocz do zawartości

Co z tym rynkiem przyczep


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

dwie kasety w zupełności rozwiązują problem weekendowej niezależności, przynajmniej w wypadku naszej czteroosobowej rodziny :-]

Trzy kasety to już raczej parodia "zaradności". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wreszcie pozytywna informacja - zadzwoniłem do S campu w Bieruniu żeby zapytać jak tam wieści no i...przyczepka wyjeżdża z fabryki w czwartek:) W przyszłym tygodniu jak wrócimy z majówki to  jedziemy ją obejrzeć, pozałatwiać papiery ale i tak zostanie tam jeszcze jakiś czas - żeby założyć mover, solar, duocontrol i coś tam  jeszcze...Zastanawiam się nad boilerem gazowo- elektrycznym Trumą BGE ( albo samym gazowym), no i butlami Gas Bank. Żeby nas mało ograniczało.

No nareszcie - czekaliśmy od początku października, a pod koniec marca to już zacząłem się trochę denerwować...:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super Paweł. Nówka buda musi być fajna ?

21 godzin temu, pawel1966 napisał:

Zastanawiam się nad boilerem gazowo- elektrycznym Trumą BGE ( albo samym gazowym

No u mnie tylko tego brakuje, podchodzę do tego jak pies do jeża. Jakoś mam opory do rozbudowy gazu ☹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lbuster napisał:

Jakoś mam opory do rozbudowy gazu ☹

Ja trochę też...ale z drugiej strony jesli instalacja będzie nowa, co jakiś czas mogę ją sprawdzić sprayem, a gaz zapewni nam wszędzie to co najważniejsze- ciepłą wodę, ogrzewania i działanie lodówki. Jesli wszystko jest na prąd to z instalację elektryczną też mogą być "jazdy" jesli się coś odkręci, poluzuje...Więc chyba jednak pójdę w gaz. A prąd do oświetlenia przy braku dostęu do 230 V - pójdzie z akumulatora i Solara. A na razie to nie mogę się doczekać żeby ją zobaczyć - jedziemy do Bierunia we wtorek.... Jeśli będzie to wrzucę fotkę:) to najmniejsze Hpobby De luxe 400 Sfe..dla nas dziadków wystarczy w zupełności. Byle się nie rozleciało zbyt szybko:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pawel1966 napisał:

Hpobby De luxe 400 Sfe..Byle się nie rozleciało zbyt szybko:):):)

Paweł Hobby to są mocne przyczepy, łatwo z serwisem i dostępem to części, będziesz zadowolony.

 U nas w rodzinie pojawił się Tabbert i jak mam być szery to te wszystkie przyczepy jak by były zrobione z jednakowych materiałów tylko inne rozwiązania miały i bajery, typu ledy, fronty szafek w połysku, wypasione blaty itp.

Mój brat stwierdził że taka przyczepa to jest ale tandeta:jump: i pyta mnie co tu tyle kosztuje:D, a jest to jego pierwsza i z 2018r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, peja76 napisał:

Paweł Hobby to są mocne przyczepy, łatwo z serwisem i dostępem to części, będziesz zadowolony.

 U nas w rodzinie pojawił się Tabbert i jak mam być szery to te wszystkie przyczepy jak by były zrobione z jednakowych materiałów tylko inne rozwiązania miały i bajery, typu ledy, fronty szafek w połysku, wypasione blaty itp.

Mój brat stwierdził że taka przyczepa to jest ale tandeta:jump: i pyta mnie co tu tyle kosztuje:D, a jest to jego pierwsza i z 2018r.

No właśnie mam nadzieję,że nawet jak coś się rozleci to nie będzie problemu z zakupem częsci. A tak prawdę mówiąc... Twój brat ma sporo racji..Płaci się jak za zboże a to tylko papier oklejony papierem:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, peja76 napisał:

Mój brat stwierdził że taka przyczepa to jest ale tandeta:jump: i pyta mnie co tu tyle kosztuje:D, a jest to jego pierwsza i z 2018r.

Rozumiem Twojego brata, bo nawet w porównaniu do samochodów w tych samych pieniądzach, przyczepa wychodzi gorzej, np wydając 50 tys na używany samochód kupujemy coś, co ma więcej techniki, więcej materiału, więcej myśli technicznej i w ogóle prawie wszystkiego więcej niż w tej samej cenie rama z hamulcem najazdowym, kołami, zabudową z listewek, styropianu i cienkiej blachy aluminiowej. To chyba lodówka, truma i oświetlenie tyle kosztują :D No i solary, jak ktoś ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jerrylin napisał:

To chyba lodówka, truma i oświetlenie tyle kosztują

kosztuje coś niematerialnego zawartego w tym całym błyszczącym, jak ja to mówię "dziadostwie" -  domyślasz się pewnie...taką cenę robi słowo caravaning:)

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jerrylin napisał:

Rozumiem Twojego brata, bo nawet w porównaniu do samochodów w tych samych pieniądzach, przyczepa wychodzi gorzej, np wydając 50 tys na używany samochód kupujemy coś, co ma więcej techniki, więcej materiału, więcej myśli technicznej i w ogóle prawie wszystkiego więcej niż w tej samej cenie rama z hamulcem najazdowym, kołami, zabudową z listewek, styropianu i cienkiej blachy aluminiowej. To chyba lodówka, truma i oświetlenie tyle kosztują :D No i solary, jak ktoś ma. 

 

8 minut temu, pawel1966 napisał:

 Twój brat ma sporo racji..Płaci się jak za zboże a to tylko papier oklejony papierem:):)

Ja wiem że on ma rację i go rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawel1966 napisał:

Więc chyba jednak pójdę w gaz

Nie no - w przyczepie nie ma innej opcji. Po prostu trzeba się w tym przeszkolić ?

Godzinę temu, peja76 napisał:

Paweł Hobby to są mocne przyczepy, łatwo z serwisem i dostępem to części, będziesz zadowolony.

He he, nie ma miesiąca używania bez poprawiania czegoś ?

Z drugiej strony czy w domu nie trzeba naprawiać różnych rzeczy z częstotliwością raz na miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.