Skocz do zawartości

Co z tym rynkiem przyczep


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, peja76 napisał:

By to było Hobby WLU, lub KMF-KMFE już by jej nie było, obserwuję rynek od dawna jak pojawiają się Hobby w tym układzie chwile i nie ma, tak samo Fendt, oraz Knaus, reszta stoi.

No ale nie w tej cenie i nie w tym roczniku. Wiem, że nie powinno się patrzeć na wiek, jednak jak ktoś kupuje pierwszą przyczepę to patrzy. No i to nie Hobby tak jak piszesz, też nie wiedząc czemu byłem zaślepiony tą marką jak kupowałem kiedyś przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 minut temu, peja76 napisał:

By to było Hobby WLU, lub KMF-KMFE już by jej nie było, obserwuję rynek od dawna jak pojawiają się Hobby w tym układzie chwile i nie ma, tak samo Fendt, oraz Knaus, reszta stoi.

Fendt w układzie "WLU" , 620 , zszedł w kilka dni, z roku 2008 w wywoławczej około 50 , golas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemysław napisał:

No ale nie w tej cenie i nie w tym roczniku.

Mylisz się, obserwuj Olx i Otomoto to się zdziwisz, ten rocznik i ceny podobne, nawet gorsze wyposażenie, chwilę i nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam, za ile miałbym teraz wystawić knaus sport 500 fdk 2016 rok, z 3ma łóżkami piętrowymi. Polski salon, wszystkie papiery, mocno doinwestowana: mover, atc, 2 link, ogrzewanie podłogowe, markiza, monocontrol CS, akumulator lifepo4, klimatyzacja i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, gekoniasty napisał:

To ja zapytam, za ile miałbym teraz wystawić knaus sport 500 fdk 2016 rok, z 3ma łóżkami piętrowymi. Polski salon, wszystkie papiery, mocno doinwestowana: mover, atc, 2 link, ogrzewanie podłogowe, markiza, monocontrol CS, akumulator lifepo4, klimatyzacja i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem emoji6.png

Jak by była faktura to koło 90 lekko, ja w styczniu wystawiłem moją 18r też mocno doinwestowana za 110brutto i po dniu wycofałem bo nie mogłem sobie poradzić z telefonami i wystraszyliśmy się że nie kupimy kampera,  dobrze że wycofaliśmy bo byśmy nie kupili i sezon w :pupa: a szkoda życia i wspomnień które są bezcenne.

Ktoś pytał jeden dzień o Knausa 580 qs  2013r z linku poniżej, piszę mu jedz oglądaj a nie pytaj bo zaraz go nie będzie, układ taki jak wszyscy chcą no i Knaus, się nie myliłem dwa dni i niema, cena chyba coś koło 76 tyś

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-580-qs-sudwind-knaus-sudwind-580-qs-dobrze-wyp-ogrz-podlogowe-bojler-gaz-klima-ID6DLi1D.html

Nawet go znalałem

Knaus Sudwind - Przyczepy i Pojazdy użytkowe - OLX.pl

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, peja76 napisał:

Mylisz się, obserwuj Olx i Otomoto to się zdziwisz, ten rocznik i ceny podobne, nawet gorsze wyposażenie, chwilę i nie ma.

 

Tutaj sie nie zgodze, bo sledze od grudnia to co sie dzieje, i faktycznie uklady z pietrusami to nieczesty widok i dosc szybko sie przedaja, ale nie ten rocznik i nie ta cena. W ostatnim czasie byly 2 545KMF jedna z 2017 , a druga 2014 , obie poszly w kilka godzin, z czego pierwsza wystawiona za 80Kzl a druga 65Kzl (nie wiem za ile finalnie poszly). W przeciagu ostatnich miesiecy zarejestrowalem tylko jedna 545KMF z 2008 ktora pewnie poszla i byla za 60Kzl z haczykiem, ale pamietajmy ze w porownaniu do ukladu LMC ma oddzielny prysznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę (pół roku) wyleciałem z rynku. W weekend Małżonka zaczęła coś mówić, że może by tak zmienić na coś nowego. I tak od dziś dzwonie, czytam i ... zbieram szczękę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analog82 napisał:

 

. W przeciagu ostatnich miesiecy zarejestrowalem tylko jedna 545KMF z 2008 ktora pewnie poszla i byla za 60Kzl z haczykiem, ale pamietajmy ze w porownaniu do ukladu LMC ma oddzielny prysznic.

Ale poszła i to się liczy, teraz kilka było rocznik koło 2008 cena też mniej więcej 60tyś, chwile postały i poszły.

Tu jest mistrzostwo świata, licytacja pod domem, do czego jeszcze dojdzie jak tak dalej będzie.

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-545-kmf-hobby-545kmf-polski-salon-prywatna-nowe-zdjecia-ID6DKTda.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, peja76 napisał:

Ale poszła i to się liczy, teraz kilka było rocznik koło 2008 cena też mniej więcej 60tyś, chwile postały i poszły.

 Niestety kojarze tylko jedna z 2008 w przeciagu ostanich 2 miesiecy ( a sprawdzam co kilka godzin ogloszenia) i poszla za 60Kzl z groszem, ale byl full wypas nawet satelita nie wspominajac o mooverze czy innych dodatkach. Masz moze linki albo zapisane specyfikacje tych kilku innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analog82 napisał:

 Niestety kojarze tylko jedna z 2008 w przeciagu ostanich 2 miesiecy ( a sprawdzam co kilka godzin ogloszenia) i poszla za 60Kzl z groszem, ale byl full wypas nawet satelita nie wspominajac o mooverze czy innych dodatkach. Masz moze linki albo zapisane specyfikacje tych kilku innych?

Nie mam ale były w ostatnich dwóch tygodniach na OLX, ja trzy razy dziennie sprawdzam, takie zboczenie zawodowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

Nie mam ale były w ostatnich dwóch tygodniach na OLX, ja trzy razy dziennie sprawdzam, takie zboczenie zawodowe?

Niestety ja nie zauwazylem ich, a z ta czestotoliwoscia co przegladam to raczej powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, peja76 napisał:

Ale poszła i to się liczy, teraz kilka było rocznik koło 2008 cena też mniej więcej 60tyś, chwile postały i poszły.

Tu jest mistrzostwo świata, licytacja pod domem, do czego jeszcze dojdzie jak tak dalej będzie.

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-545-kmf-hobby-545kmf-polski-salon-prywatna-nowe-zdjecia-ID6DKTda.html?

Ciekawa sprzedaż . Szczerze to bym chciał to zobaczyć w realu :)  Taki film na YT miałby  pewnie niezłą oglądalność .

Co do ogłoszenia to przedsionek Ventura to nie to samo co Isabella. Jakościowo naprawdę ok producent ten sam ale tak pół regału niżej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analog82 napisał:

Niestety ja nie zauwazylem ich, a z ta czestotoliwoscia co przegladam to raczej powinienem.

Jedna chyba była w Białogardzie, ale ręki nie dam sobie uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, peja76 napisał:

Tu jest mistrzostwo świata, licytacja pod domem, do czego jeszcze dojdzie jak tak dalej będzie.

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-545-kmf-hobby-545kmf-polski-salon-prywatna-nowe-zdjecia-ID6DKTda.html?

To mistrzostwo świata może się dla niego źle skończyć, chyba, że źle zrozumiałem to zdanie: 
"Na przyczepę wystawiam fakturę VAT 23% na kwotę brutto 14900 PLN."

Czy to znaczy, że obojętnie za ile sprzeda, wystawi fakturę na 14900 zł brutto? Urząd skarbowy już zaciera ręce ;), może nawet sami wezmą udział w licytacji. Ciekawe jak to prawnicy ocenią, czy można część na fakturę VAT, a resztę na umowę kupna sprzedaży. 

Edytowane przez jerrylin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.