Skocz do zawartości

Co z tym rynkiem przyczep


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

26 minut temu, Suzu4x4 napisał:

60 tyś za kilkunastoletnią budę w dobrym stanie nie jest niczym dziwnym na obecną chwilę.

Dla myślàcych ludzi nie jest dziwnym, gorzej jak ktoś porówna taką budę do cyganki albo angielki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Suzu4x4 napisał:

nie ma się co dołować. jak ktoś chce kupić dobrą budę czy kampera to kupi,  trzeba tylko odpowiednio zapłacić .

a ceny no coż. nie ma co patrzeć wstecz, to co było to było co jest teraz jest teraz.

60 tyś za kilkunastoletnią budę w dobrym stanie nie jest niczym dziwnym na obecną chwilę.

Ceny nowych przyczep czy kamperów też poszły do góry o nawet 30% w stosunku do 2019r, więc jak nowa buda średniej wielkości  z wyposażeniem  kosztuje 120-130 tyś

to nikt nie sprzeda kilkuletniej za 60.

taki mamy rynek. 

Dokładnie. Moja budka w wersji nowej kosztuje dziś aktualnie pod 105.000zł + sprowadzenie i to pod warunkiem, że jakimś cudem znajdzie się dostępna na placu a nie tylko w ogłoszeniu.  Z wyposażeniem dodatkowym jakie wsadziłem wyjdzie ok 130.000zł, dlatego uważam, że ok 94.000zł będzie dobrą wyjściową ceną do wystawienia.

ktoś zainteresowany zanim wystawię na otomoto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maarec napisał:

Dokładnie. Moja budka w wersji nowej kosztuje dziś aktualnie pod 105.000zł + sprowadzenie i to pod warunkiem, że jakimś cudem znajdzie się dostępna na placu a nie tylko w ogłoszeniu.  Z wyposażeniem dodatkowym jakie wsadziłem wyjdzie ok 130.000zł, dlatego uważam, że ok 94.000zł będzie dobrą wyjściową ceną do wystawienia.

Dokładnie. Moja nowa z moim wyposażeniem to koszt 105-110k zł brutto. Ceny poszły do góry. Już o tym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pawel1966 napisał:

A co zamawiałeś?

Dethleffs c'joy 480 qlk. Pierwsza w życiu przyczepa, więc ma po prostu pomieścić moją liczną rodzinę. A że nowa, to powinna dłuższy czas cieszyć. O ile dotrze do mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rolf napisał:

Dethleffs c'joy 480 qlk. Pierwsza w życiu przyczepa, więc ma po prostu pomieścić moją liczną rodzinę. A że nowa, to powinna dłuższy czas cieszyć. O ile dotrze do mnie:)

No to życzę aby doszła jak najszybciej! myslałem, że może zamówiłeś Hobby jak ja, ale problemy wszędzie jak widać te same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawel1966 napisał:

(...) ale problemy wszędzie jak widać te same...

nie tylko z przyczepami.

nie zdziwcie się jak dostaniecie przyczepę z np. brakującym wyposażeniem.

Kolega odebrał nowego kampera bez uchwytu na TV (który jest montowany seryjnie w fabryce i są już wywiercone pod niego otwory) i bez wycieraczki wejściowej.

wszystkie kampery które przyszły w tym rzucie do dilera były bez tych elementów,  diler czeka na dostawę z fabryki a fabryka nie potrafi się określić kiedy mu dostarczy.

Ja czekam na markizę  która ma być wyprodukowana najszybciej w połowie maja .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebeb napisał:

 klimatyzatorów

Nie wiem co ludzie mają z tą klimą, ja tego ustrojstwa to praktycznie nie używam, za granicą to może i potrzebna ale u nas w Pl nie widzę potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, peja76 napisał:

Nie wiem co ludzie mają z tą klimą, ja tego ustrojstwa to praktycznie nie używam, za granicą to może i potrzebna ale u nas w Pl nie widzę potrzeby.

jeden widzi, drugi nie widzi , to tak jak z konsumentami bimbru

dlatego świat jest taki fajny, że ludzie mają różne potrzeby i gusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Kolega odebrał nowego kampera bez uchwytu na TV (który jest montowany seryjnie w fabryce

Skoro odebrał to chyba korzysta z niego chyba że kupił po to aby oglądać w nim telewizor  :) 

3 godziny temu, chris_66 napisał:

dlatego świat jest taki fajny, że ludzie mają różne potrzeby i gusta

Podpisuje się dwoma rękami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Smolik napisał:

koro odebrał to chyba korzysta z niego chyba że kupił po to aby oglądać w nim telewizor  :) 

ogląda nie ogląda nie moja sprawa ;)

ale chyba nie fajnie jest wydać 300k na sprzęt i przy każdym wejściu do niego widzieć w ścianie trzy dziurki w miejscu gdzie powinien być uchwyt :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Suzu4x4 napisał:

ogląda nie ogląda nie moja sprawa ;)

ale chyba nie fajnie jest wydać 300k na sprzęt i przy każdym wejściu do niego widzieć w ścianie trzy dziurki w miejscu gdzie powinien być uchwyt :rolleyes:

Na samochody też jest przekroczony termin o rowerach ! nie mówię bo już była o tym mowa.

Nie mieli nie zamontowali. Zapewne  jakiś układ/kompromis jest zawarty aby obydwie strony były zadowolone. To i tak lepiej mieć kampera z dziurami bez uchwytu jak go wcale nie mieć albo mieć po wakacjach -IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.