Skocz do zawartości

Co z tym rynkiem przyczep


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Marcin T napisał:

 

Niestety, cena wynajmu na tydzień oscyluje blisko średniej pensji, więc co tu się dziwić.

 

Tak to wygląda gdyby ktoś chciał. 

Acha jeszcze 5tyś kaucji Cena półintegry 

Maj:

Cena 5 dni: od 3250,00zł brutto

Cena 7 dni: od 4500,00zł brutto

Cena 14 dni: 8000,00zł brutto

Boże Ciało termin: od 28 maja do 7 czerwca

Cena 10 dni: od 7000,00zł brutto

Czerwiec, Lipiec, Sierpień

Cena 7 dni: od 5875,00zł brutto

Cena 14 dni: od 10950,00zł brutto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Trochę nie rozumiem. Koleś zamówił, zapłacił, okleił, stworzył stronę po czym się sprzętu pozbywa bo jak twierdzi, że nie ma na to czasu? Kupy się to nie trzyma.

Co mam ci powiedzieć zadzwoń i zobaczymy co tobie powie, mi mówił że 4800zł miesięcznie ma raty i to go boli, sam pakiet wyszedł 12000zł na rok czyli rata robi 5800zł nie dziwie się że dostał kubeł zimnej wody, wszystko fajnie wygląda z boku, to już jest drugi taki wystawiony może znajdę tamtego to też wkleję, to jest to co pisałem lizing przyczepy 1200-1500zł a kampera koło 5-6tyś i to boli, no może nie biznesmena:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, peja76 napisał:

Co mam ci powiedzieć zadzwoń i zobaczymy co tobie powie, mi mówił że 4800zł miesięcznie ma raty i to go boli, sam pakiet wyszedł 12000zł na rok czyli rata robi 5800zł nie dziwie się że dostał kubeł zimnej wody, wszystko fajnie wygląda z boku, to już jest drugi taki wystawiony może znajdę tamtego to też wkleję, to jest to co pisałem lizing przyczepy 1200-1500zł a kampera koło 5-6tyś i to boli, no może nie biznesmena:D

No ale te koszty chyba go nie zaskoczyły. Znał wszystkie koszty jeszcze na długo przed zamówieniem kampera czy wzięciem leasingu. Jakiś biznes plan też powinien mieć. Dlatego mnie to dziwi, że gość kupił drogi sprzęt, chciał go wypożyczać, a teraz pisze że mu się nie chce i nie ma czasu. No kupy się to nie trzyma.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:

 no chyba że myślał, że samo się będzie wypożyczać, samo nakręcać itp, ale tak chyba żaden biznes nie działa. 

Z tego co mówił to tak sobie to wyobrażał, zadzwoń przecież to nic nie kosztuje, z tego co mówił że ma inny biznes a to miało być dodatkowo a wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, peja76 napisał:

Z tego co mówił to tak sobie to wyobrażał, zadzwoń przecież to nic nie kosztuje, z tego co mówił że ma inny biznes a to miało być dodatkowo a wyszło jak wyszło.

Ja myślę, że to było trochę tak. Weźmiemy kampera w leasing, będzie fajnie i wakacje za darmo. A w międzuyczasie go wynajmiemy i się raty same będą spłacać. A rzeczywistość okazała się brutalna, bo nikt o kampera się pewnie nie zabija, strony nikt nie odwiedza, i gość biznesu prowadzic nie umie, bo jak sam napisałeś - ma inny biznes i na się też pewnie na czymś innym.

Dzwonić nie będę, nie jestem zainteresowany kupnem więc nie będę marnował jego czasu ;) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał:

Co mam ci powiedzieć zadzwoń i zobaczymy co tobie powie, mi mówił że 4800zł miesięcznie ma raty i to go boli, sam pakiet wyszedł 12000zł na rok czyli rata robi 5800zł nie dziwie się że dostał kubeł zimnej wody, wszystko fajnie wygląda z boku, to już jest drugi taki wystawiony może znajdę tamtego to też wkleję, to jest to co pisałem lizing przyczepy 1200-1500zł a kampera koło 5-6tyś i to boli, no może nie biznesmena:D

Czynsz za kampera to 4800zł? 

 

Nawet bym się nie zastanawiał przy tak niskiej cenie no i bym już jezdził kamperem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, danielpoz napisał:

Czynsz za kampera to 4800zł? 

 

Nawet bym się nie zastanawiał przy tak niskiej cenie no i bym już jezdził kamperem?

Dokładnie tak .

4800 /przez 5 lat/  to bardzo tanio ,chyba ,że to jakiś broch. A jakby jeszcze w tym było ubezpieczenie ...hmmmm  :-)

Mówimy o furach z wypożyczalni "na poziomie" a nie o frankihołmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, peja76 napisał:

:bzik:

Za przyczepę płaciłem tylko trochę mniej. 

 

Godzinę temu, Jarosław69 napisał:

Dokładnie tak .

4800 /przez 5 lat/  to bardzo tanio ,chyba ,że to jakiś broch. A jakby jeszcze w tym było ubezpieczenie ...hmmmm  ?

Mówimy o furach z wypożyczalni "na poziomie" a nie o frankihołmach.

Myślałem o 2 no max 3 latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jarosław69 napisał:

Daniel - przy nowym sprzęcie 2/3 lata to spore wyzwanie.  No ale ok. Jak skarbonka wytrzyma :-)))))

Tak czy siak ..będzie się działo.

US wytrzyma gorzej z podatnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, danielpoz napisał:

Za przyczepę płaciłem tylko trochę mniej. 

 

Ja tam nie wiem jak się płaci za lizing bo ja mam za $$$$:palacz: to dopiero zabolało US:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem to ogłoszenie teraz z ciekawości  w szczegółach. Jak podzielisz wartość auta to mniej/więcej wyjdzie ta suma o której pisałem -na 5 lat/. 

Do tego 12 tysi rocznie ubezpieczenie + przygoda z demolantami i już się można zniechęcić na starcie.

Więc pacjent albo nie przemyślał sprawy  na starcie / mało prawdopodobne ,żeby strzelić takiego babola/  albo to jakaś ściema i jest ukryty powód dla którego chce się pozbyć balastu. Nie nasz problem  ale tak jak pisałem wcześniej......dopiero będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.