Skocz do zawartości

Adria Aviva 400 PS.


Mars

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat półek w szafkach trzeba było nie dobierać. Te pudełka zamiast półek są bardzo wygodne.

 

Klima w super cenie tylko zdecydowanie za duża (i ciężka) jak na taką przyczepe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, jacek00 napisał:
22 godziny temu, maarec napisał:
Ale nie porównuj fiata z mercedesem emoji4.png
 

Zgadza się. Poza tym jak patrzeć na budżetówki to Aviva na tle konkurencji wygląda całkiem ciekawie bo ma już w standardzie wspomniana ciepłą wodę czy duży zbiornik na wodę świeżą. W takim Weinsbergu czy nawet Hobby Ontour zbiornik na świeżą wodę ma raptem 15l

W tamtych markach też brak podstawowych elementów bezpieczeństwa? Amortyzatory itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtych markach też brak podstawowych elementów bezpieczeństwa? Amortyzatory itp

W Adrii brak amortyzatora masz tylko w przypadku naszego rynku. Widać tak nasi wspaniali dealerzy konfigurują sprzęt... Avivy na rynek niemiecki mają i amortyzatory i stabilizator w standardzie i parę innych rzeczy też

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

W Adrii brak amortyzatora masz tylko w przypadku naszego rynku. Widać tak nasi wspaniali dealerzy konfigurują sprzęt... Avivy na rynek niemiecki mają i amortyzatory i stabilizator w standardzie i parę innych rzeczy też

 

U nich to jest chyba podyktowane tymi badaniami na 100km/h. Myślę że w DE nikt nie kupiłby nowej przyczepy nie spełniającej wymogów do jazdy setką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vrs napisał:

U nich to jest chyba podyktowane tymi badaniami na 100km/h. Myślę że w DE nikt nie kupił by nowej przyczepy nie spełniającej wymogów do jazdy setką. 

U mnie były w standardzie, to chyba kwestia modelu i dmc. AKS 3004 i amorki czerwone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Akurat półek w szafkach trzeba było nie dobierać. Te pudełka zamiast półek są bardzo wygodne.

Klima w super cenie tylko zdecydowanie za duża (i ciężka) jak na taką przyczepę. 

Nie chciałem pudel w szafkach kuchennych, tylko normalne półki. 

Nie omieszkam napisać, jak się ten klimatyzator sprawuje. 

1 godzinę temu, peja76 napisał:

Uchwyt do TV jest, a co z anteną, bo większość nowych przyczep nie ma anteny w standardzie.

Wziąłem to, ale i tak przede wszystkim będę korzystał z nagrań w dekoderze. 

Godzinę temu, vrs napisał:

Ale ogrzewanie z rozprowadzeniem ciepłego powietrza jest? Tak tylko pytam bo mieszkamy w Polsce i tu jest generalnie zimno. 

Nie chciałem tego. Pod namiotem zawsze było ok. Przyczepa jest mała, więc liczę, że styknie. Poza tym ja wolę chłód. 

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mars napisał:

Nie omieszkam napisać, jak się ten klimatyzator sprawuje. 

Wziąłem to, ale i tak przede wszystkim będę korzystał z nagrań w dekoderze. 

Nie chciałem tego. Pod namiotem zawsze było ok. Przyczepa jest mała, więc liczę, że styknie. Poza tym ja wolę chłód. 

Ad. Ogrzewanie. 

Nie wiesz co piszesz :)

jak możesz to jeszcze to zmień. 

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koszt tylko 240 euro netto, ale jakoś nie czuję potrzeby posiadania tej opcji. 

Mamy działkę rekreacyjną na której mieszkamy od kwietnia/maja do sierpnia. 

Przyczepa będzie potrzebna do wyjazdu na urlop letni, czyli jakieś 10 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.