Skocz do zawartości

Buduję campervana w USA na bazie Transita.


Trucker Hiob

Rekomendowane odpowiedzi

32 minutes ago, Trucker Hiob said:

Jeśli chodzi o te płytki to w Sprinterze jest ten problem że zwęża się ku górze aż o 7 cali a co za tym idzie nie osiągnął bym nimi krzywizny bo one są sztywne. I bym musiał kombinować jakieś skoki. 

FB_IMG_1654015079298.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Marcin Siemcio, mówiłeś, że masz taki system kamer w swoim domu. Problem polega na tym, że system, który kupiłem, nie ma wbudowanego modemu WiFi, więc nie ma chyba możliwości podglądania kamerek przez telefon?  Jaki system działa tak, że można z daleka podglądać kamerki w vanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Trucker Hiob said:

@Marcin Siemcio, mówiłeś, że masz taki system kamer w swoim domu. Problem polega na tym, że system, który kupiłem, nie ma wbudowanego modemu WiFi, więc nie ma chyba możliwości podglądania kamerek przez telefon?  Jaki system działa tak, że można z daleka podglądać kamerki w vanie?

Hej, generalnie rekorder podłączyć jakkolwiek do internetu. Musisz w jakiś sposób zapewnić w swoim kamperze wifi, jak będziesz miał podłączonego starlinka to złapiesz wifi starlinka , możesz też udostępnić hotspot w telefonie. Ja ten system podłączyłem kabelkiem do takiego o to urządzenia: BrosTrend AC1200 Ethernet-2-WiFi Universal Wireless Adapter for Printer, Smart TV, Blu-Ray Player, Game Console, PS4, Xbox https://www.amazon.com/dp/B0118SPFCK/ref=cm_sw_r_apan_i_JPXKA59DVWQ4X54DTY4E?_encoding=UTF8&psc=1

Jest to takie coś co łapie wifi i przekrzyałca na kabelkowy system. 

W razie pytań lub wątpliwości śmiało piszcie. 

Pozdrawiam

PS dzisiaj nie było jazdy ? Czy była szpiegowska ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejny filmik z kamperkiem.

@Marcin Siemcio, pytanie o kamerki. One cały czas nagrywają na hard drive, tak? 1. Co się dzieje, gdy wykorzystają całą pojemność dysku? Nagrywa się na nowo, kasując te najstarsze? 2. Jak to ściągnąć na domowy komputer, gdy np. wiemy, że coś ciekawego się działo? W czasie jazdy mogę mieć interesujące sytuacje na drodze i mógłbym takie nagrania wykorzystać w Ciekawostkach. 

 

Edytowane przez Trucker Hiob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Marcin1171   

Gratulacje dla Igi Świątek, a u nas też świątek, piątek i niedzielę wre praca przy budowie kamperka. Parę filmików bez obróbki, stolik i szuflady w segmencie kuchennym: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drabinę zamówiłem przed sekundą, wraz z monitorem do kamerek. Będzie monitor, to dogłębniej się przyjrzę instrukcji. Teraz próbuję posklejać jakiegoś Niedzielnego Vloga, ale na wszystko brak czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.