Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Cennik
 

BEREKFÜRDŐ Thermal Camping and Holiday House

Cennik na rok 2022.

Tel./Faks: 00-36-59-319-162

Opłata klimatyczna: 500.-HUF /osoba/noc
Adres: 5309 Berekfürdő, Camping u. 2. E-mail: kemping@berek-viz.hu

 

Ceny kempingowe Ceny
nie zawierają podatku VAT.

W sezonie

01.07.2022-30.09. 2022

Późny sezon

01.10.2022-31.12.2022

Cena biletu na 1 lub 2 noce:

poniedziałek - czwartek
piątek - niedziela 

 

2.000.- HUF/ *p/noc
2.200.- HUF/ *p/noc

 

2.000.- HUF

 

 

 

Cena biletu jest wliczona

w zakwaterowaniu

cena minimum 3 doby w przypadku pobytu.

Opłata za zakwaterowanie dla dorosłych

3.000.-HUF

2.800.-HUF

Opłata dla dzieci  /6 - 18 lat/ , studentów i seniorów

2.500.-HUF

2.300.-HUF

Przyczepa kempingowa, przyczepa kempingowa z przyczepą kempingową

2.200.-HUF

2.000.-HUF

Samochód

1.000.-HUF

800.-HUF

Miejsce namiotowe – małe (poniżej 6 m 2)

Miejsce namiotowe – duże (powyżej 6 m 2)

1.300.-HUF

1.600.-HUF

1.100.-HUF

1.300.-HUF

Lodówka

1.000.-HUF

800.-HUF

Pies

1.000.-HUF

800.-HUF

Pralka

1.000.-HUF

900.-HUF

Moc dla przyczepy kempingowej

            na namiot

600.-HUF

1.500.-HUF

600.-HUF

1.500.-HUF

Luksusowa aplikacja. 2 os.

20.000.-HUF

18.000.-HUF

Domek alpejski/ 4 łóżka

20.000.-HUF

18.000.-HUF

Domek dwuosobowy/4 łóżko

18.000.-HUF

16.000.-HUF

Domek dwuosobowy / 2 x 4 łóżko

29.000.-HUF

26.000.-HUF

Domki/ 4 łóżka

17.000.-HUF

15.000.-HUF

Kamienny budynek / 4 łóżka

18.000.-HUF

16.000.-HUF

Apartament/ 4 łóżka

20.000.-HUF

18.000.-HUF

Ceny pansio

Pansio / 3 osobowy

           / 2 osobowy

Nowy Apartament w budynku recepcyjnym

  

20.000.-HUF

17.000.-HUF

24.000.-HUF

 

18.000.-HUF

15.000.-HUF

22.000.-HUF

Zapasowe łóżko

3.500.-HUF

3.200.-HUF

  

Ceny zawierają podatek VAT.!

Rabaty:

- Członkowie Klubu Obozowego (MCCC, FICC, ADAC itp.) 10% przewagi

- za pustą przyczepę zostanie zapłacona cena samochodu

- po 30. spędzonym dniu w roku jeden dzień jest wolny

- dla osób niepełnosprawnych 50% zniżki na samochód.

- w przypadku pobytu co najmniej 3 noce w cenę noclegu wliczony jest bilet kąpielowy 

- dzieci od 3 roku życia muszą zapłacić za nocleg

- osoby w wieku 18 lat muszą zapłacić podatek turystyczny.

 
Berekfürdő, 01.01.2022

Hosszu András     
  Dyrektor Wykonawczy  

Proszę zauważyć że w cenniku na samej górze opisu ceny są bez VAT, natomiast na dole ceny zawierają VAT :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trochę namieszam w temacie, co sądzicie o cenach w Hajduszoboszlo. Termal Kemping dosyć mocno się ceni, wiem większy kompleks z basenami, ale poza śródziemnomorskim basenem i krytą pływalnią obok kempingu pozostałe atrakcje podobnie jak w Berek. Wiem że  Hungarospa ma Premium, zjeżdżalnie i Aqua-Palace ale niestety dodatkowo płatne. Berekfurdo dla mnie jest bardzo klimatyczne i chętnie tam zaglądam. Kemping owszem ma swoje wady, powiem tak bywałem na dużo gorszych i też jakoś dało się radę :D             

W wcześniejszych postach przeczytałem o niefajnej obsłudze kempingu. Nie wiem od czego to zależy Węgrzy są do nas Polaków bardzo pozytywnie nastawieni  i nie spotkałem się z taką sytuacją, miejmy nadzieję , że jest to incydent, a nie stały trend.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, atom463 napisał:

Pewnie trochę namieszam w temacie, co sądzicie o cenach w Hajduszoboszlo. Termal Kemping dosyć mocno się ceni, wiem większy kompleks z basenami, ale poza śródziemnomorskim basenem i krytą pływalnią obok kempingu pozostałe atrakcje podobnie jak w Berek. Wiem że  Hungarospa ma Premium, zjeżdżalnie i Aqua-Palace ale niestety dodatkowo płatne. Berekfurdo dla mnie jest bardzo klimatyczne i chętnie tam zaglądam. Kemping owszem ma swoje wady, powiem tak bywałem na dużo gorszych i też jakoś dało się radę :D             

W wcześniejszych postach przeczytałem o niefajnej obsłudze kempingu. Nie wiem od czego to zależy Węgrzy są do nas Polaków bardzo pozytywnie nastawieni  i nie spotkałem się z taką sytuacją, miejmy nadzieję , że jest to incydent, a nie stały trend.

 

 

Podchodząc do sprawy „jakoś to będzie, bywało gorzej na innych” dajesz podsunąć sobie byle co w pieniądzach za które możesz mieć lepiej. Ceny na Węgierskich kempingach zbliżyły się do cen kempingów o dużo wyższym standardzie o to zachodnich czy na południu Europy. Nie mów mi że w Berek (200zł doba 2+2) , zagrzybione ceraty w prysznicach, cuchnące i brudne sanitariaty przetarte brudną szmatą 1x dziennie to jest standard, zero inwestycji i obsługa jakby byli tam za kare. . Chyba nie byłeś na porządnym i czystym kempingu . A kwestii ich podejścia do nas to jest zauważalna zmiana w tym sezonie, w knajpach, sklepach i na kemp. Ja mam ich gdzieś , swoje pieniądze szanuje i łaski nie robią, zostawię je winnym miejscu a nie w komunistycznych zacofanym grajdołku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodi napisał:
Podchodząc do sprawy „jakoś to będzie, bywało gorzej na innych” dajesz podsunąć sobie byle co w pieniądzach za które możesz mieć lepiej. Ceny na Węgierskich kempingach zbliżyły się do cen kempingów o dużo wyższym standardzie o to zachodnich czy na południu Europy. Nie mów mi że w Berek (200zł doba 2+2) , zagrzybione ceraty w prysznicach, cuchnące i brudne sanitariaty przetarte brudną szmatą 1x dziennie to jest standard, zero inwestycji i obsługa jakby byli tam za kare. . Chyba nie byłeś na porządnym i czystym kempingu . A kwestii ich podejścia do nas to jest zauważalna zmiana w tym sezonie, w knajpach, sklepach i na kemp. Ja mam ich gdzieś , swoje pieniądze szanuje i łaski nie robią, zostawię je winnym miejscu a nie w komunistycznych zacofanym grajdołku. 

 

Teraz 200 zł za rodzinę 2+2 to kosztuje byle jaki zagraniczny kemping.

 

Tak się kształtują obecnie ceny za 2+2 (16 latek i 6 latka)

 

- W Ostravie na Camp Landek płaciliśmy niemal 250 zł.

- W Kemp Merkury 200 zł.

- Aqualand Moravia 650 zł za całodzienne bilety

- Papa na Węgrzech 230 zł z basenami!

- Obiad w najlepszej restauracji w Papie - a wzięliśmy 4 dorosłe dania, 2 zupy i sok jabłkowy - 130 zł!

 

Ceny na Węgrzech są zdecydowanie niższe niż w Czechach. Mogę śmiało powiedzieć, że jest tutaj naprawdę tanio!

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jacek00 napisał:

Teraz 200 zł za rodzinę 2+2 to kosztuje byle jaki zagraniczny kemping.

 

Tak się kształtują obecnie ceny za 2+2 (16 latek i 6 latka)

 

- W Ostravie na Camp Landek płaciliśmy niemal 250 zł.

- W Kemp Merkury 200 zł.

- Aqualand Moravia 650 zł za całodzienne bilety

- Papa na Węgrzech 200 zł z basenami!

- Obiad w najlepszej restauracji w Papie - a wzięliśmy 4 dorosłe dania, 2 zupy i sok jabłkowy - 130 zł!

 

Ceny na Węgrzech są zdecydowanie niższe niż w Czechach. Mogę śmiało powiedzieć, że jest tutaj naprawdę tanio!

 

Nie wiem gdzie jeździsz ale ja teraz jestem Chorwacji , piękny kemping , parcele , stoję w 2 linii. 2+2 przyczepa auto i płace 230zl. Więc nie jest to byle jaki kemping, a jeżdżę z przyczepą już naście lat . Wegry nie są warte tych pieniędzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie wiem gdzie jeździsz ale ja teraz jestem Chorwacji , piękny kemping , parcele , stoję w 2 linii. 2+2 przyczepa auto i płace 230zl. Więc nie jest to byle jaki kemping, a jeżdżę z przyczepą już naście lat . Wegry nie są warte tych pieniędzy .


Co to za kemping dokładnie w tej Chorwacji gdzie stoisz w 2 linii i płacisz 230 zł? W Chorwacji byłem kilka lat temu i już wtedy na 4 gwiazdkowym kempingu ceny oscylowały koło 200 zł.

Natomiast co do Węgier to wg Ciebie ile powinien kosztować kemping typu Papa czy Lipot gdzie masz dobrej jakości kemping i baseny termalne ze zjeżdżalniami w cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:


 

 


Co to za kemping dokładnie w tej Chorwacji gdzie stoisz w 2 linii i płacisz 230 zł? W Chorwacji byłem kilka lat temu i już wtedy na 4 gwiazdkowym kempingu ceny oscylowały koło 200 zł.

Natomiast co do Węgier to wg Ciebie ile powinien kosztować kemping typu Papa czy Lipot gdzie masz dobrej jakości kemping i baseny termalne ze zjeżdżalniami w cenie?

 

Powiedzmy że wypracowane miejsce po latach karawaningu .

Jechać nad morze i siedzieć przy basenie , totalny bezsens dla mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodi napisał:

Podchodząc do sprawy „jakoś to będzie, bywało gorzej na innych” dajesz podsunąć sobie byle co w pieniądzach za które możesz mieć lepiej. Ceny na Węgierskich kempingach zbliżyły się do cen kempingów o dużo wyższym standardzie o to zachodnich czy na południu Europy. Nie mów mi że w Berek (200zł doba 2+2) , zagrzybione ceraty w prysznicach, cuchnące i brudne sanitariaty przetarte brudną szmatą 1x dziennie to jest standard, zero inwestycji i obsługa jakby byli tam za kare. . Chyba nie byłeś na porządnym i czystym kempingu . A kwestii ich podejścia do nas to jest zauważalna zmiana w tym sezonie, w knajpach, sklepach i na kemp. Ja mam ich gdzieś , swoje pieniądze szanuje i łaski nie robią, zostawię je winnym miejscu a nie w komunistycznych zacofanym grajdołku. 

 

Ok masz rację , też patrzę na to co mi oferują. Miałem na myśli taką sytuację, że kilka lat temu w okresie Bożego Ciała pojechaliśmy pozwiedzać Jurę Krakowsko-Czestochowską. Wszystkie fajne kempingi były zajęte i wylądowałem w jednogwiazdkowym :D. Warunki były naprawdę marne i co się okazało, że załoga do dzisiaj wspomina wspaniale spędzony długi weekend .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że ceny ba Węgrzech jak ich podejście do nas czy do nauki języka angielskiego na poziomie 6 klasy podstawówki jest słabe.

W jednej knajpie o 19 odmówiono nam obsługi bo zamykają i wygonili nas od stolika. Knajpa miała godziny pracy do 21.30 a jeszcze o 22 byli tam ludzie. Oczywiście opinie poszły odpowiednie. 

Ceny są różne w Demjen parking pod termami z prądem 30zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karawaning napisał:

Powiedzmy że wypracowane miejsce po latach karawaningu .

Co to znaczy bo nie rozumiem?

Godzinę temu, Karawaning napisał:

Jechać nad morze i siedzieć przy basenie , totalny bezsens dla mnie 

Nad morze na Węgrzech? ;) Dla mnie jechanie nad morze to jest bezsens. Każdy jeździ tam gdzie mu się podoba. Jeden woli 2 tygodnie nad morzem, drugi góry, trzeci jezioro, czwarty baseny, a piąty las. Nie ma jednej recepty na karawaning. 

3 minuty temu, maarec napisał:

Ja też uważam, że ceny ba Węgrzech jak ich podejście do nas czy do nauki języka angielskiego na poziomie 6 klasy podstawówki jest słabe.

Z ciekawości co jest nie tak z podejściem Węgrów do nas? Bywam na Węgrzech od 8 lat, w zasadzie jestem tu rok w rok. Zjeździłem Węgry od wschodu do zachodu, byłem tutaj na kempingach z kilkadziesiat nocy i nie zauważyłem żadnego złego podejścia z ich strony. 

Co do języka to zgoda. Prędzej dogadasz się po niemiecku niż angielsku. Taki urok tego kraju.  

3 minuty temu, maarec napisał:

W jednej knajpie o 19 odmówiono nam obsługi bo zamykają i wygonili nas od stolika. Knajpa miała godziny pracy do 21.30 a jeszcze o 22 byli tam ludzie. Oczywiście opinie poszły odpowiednie. 

Ale o każdym kraju pewnie można napisać coś złego. Ja o Chorwacji mogę pisać w negatywnym świetle bo pobyt na Istrii do udanych nie należał - w knajpach oszukiwali, nie chcieli wystawiać paragonów itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek00 bywam na Węgrzech od wielu wielu lat, kilkudziesięciu wręcz... i dziwny spadek sympatii da się zauważyć od tego roku. Pomijam jednorazowe zdarzenia, które mogą się przytrafic zawsze i wszędzie. Nie wiem co o tym myśleć, ale wydaje mi się, że populiści węgierscy włożyli sporo pracy na pranie mózgów swoich wyznawców i podobnie, jak u nas w dużej mierze im się to udało, co chyba ma właśnie odzwierciedlenie w zmianie na minus podejścia do nas nad Dunajem... Co do cen na Węgrzech, to wzrosły wszędzie i to czasami nawet o 100%. Trudno jest merytorycznie określić, czy pobyt na konkretnym kempingu z basenami jest wart swojej ceny, jeśli traktuje się go, jako np terapię leczniczą dla chorego kręgosłupa i przynosi oczekiwane efekty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.