Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, majsterbaciar napisał:
9 minut temu, konrad_b napisał:

 

 

W Jaszapati była kiedyś taka opcja ale to 2018 roku. Nie wiem jak teraz. 

W Jaszapati wyganiają z wody na godzinę przed zamknięciem basenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.04.2022 o 08:41, Lucek26 napisał:

Jechałem przez:  Cieszyn- Czadca - Zylina - Martin - Kremnica 

Lucek czyli naprawili całość czy sa jeszcze odcinki gdzie są mijanki i dziury na duzym odcinku? Zaczynam planowanie jak tu przemknąć omijając budowe drogi na "50" w Dabrowie G. Bo tam jest koszmar. I sie zastanawiam czy nie wrocic na stara droge z Martina na Kremnice.

Daj znac prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w Słowacji stan dróg zdecydowanie się poprawił.

Praktycznie od Cieszyna nie ma żadnych problemów z remontami poza czeskim odcinkiem drogi za Jablunkowymi Mostami przed granica ze Słowacją .Mijanki sterowane światłami.

Droga od Martina do Turcianskich Lazni jest równa jak stół już od kilku lat. Dawniej jak pamiętasz była trudna do przejazdu zestawem .  Odcinek do samej Kremnicy  jest także lepszy niz przed laty. W Kremnicy droga jest  po remoncie.

Pamiętaj o opłacie za autostrady ze względu na płatne odcinki np.R3 ,R2 itd. Jest coraz lepiej i nie masz czego się obawiać.Dziur na drogach nie widziałem.:banan::drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucek26 napisał:

Pamiętaj o opłacie za autostrady ze względu na płatne odcinki np.R3 ,R2 itd. Jest coraz lepiej i nie masz czego się obawiać.Dziur na drogach nie widziałem.:banan::drive:

Dzięki serdeczne za dobre wiadomości...:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nomadka napisał:

Dzisiaj usłyszałam szokującą informację, że cena benzyny na Węgrzech jest wyższa dla cudzoziemców. Jaka jest prawda? 

Totalna bzdura. Jest ograniczenie do 100 L na autko do 3,5t dla wszystkich narodowości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  Drożeje tankowanie aut niezarejestrowanych na Węgrzech.
Do tej pory auta osobowe do 3,5T można było tankować płacąc za paliwo w/g ustalonej urzędowo ceny max. 480 Ft/l. 
Na dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszono, że:
Nie ma możliwości zatankowania aut na stacjach benzynowych z obcymi tablicami rejestracyjnymi, płacąc za paliwo po urzędowo obniżonej cenie. Tylko samochody z węgierskimi tablicami rejestracyjnymi mogą tankować paliwo po obniżonej cenie. Cudzoziemcy pragnący zatankować swoje pojazdy zarejestrowane poza granicami Węgier mogą też tankować, ale za paliwo zapłacą po cenach rynkowych tankowanego paliwa.
Dzisiejsze ceny paliw, stacja MOL:
benzyna E10 / olej napędowy B10 > 479,90 Ft /l
- ceny rynkowe: 
benzyna E10 > 661 Ft/l
olej napędowy > 679 Ft/l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.