Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie po czterech miesiącach oczekiwania i wielkiej niepewności jak rozwinie się sytuacja w poszczególnych krajach związana z epidemia koronawirusa otwarto granice i istnieje możliwość wyjazdu na moje ulubione Węgry .:przyczepa:?:banan::przyczepa:

Większość kąpielisk i kempingów jest otwarta. Dla wielu z nas pozostaje tylko podjecie decyzji o ewentualnym wyjeździe oraz jego terminie.  :winner::ok::ok::ok::drive:

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiamy jak to wygląda tam teraz na kempingach bo nie maja za dużo kamer i nie ma możliwości podejrzenia jak to tam wygląda???( poza basenami w Hajduszoboszlo gdzie nie nie widać za dużo osób), Też nam się jutro rozpoczyna urlop i tak sie zastanawiamy nad Węgrami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czepkateam napisał:

A jak rozwiązali temat dezynfekcji wody w termalach? Baseny rekreacyjne są chlorowane (co podobno niweluje prawdopodobieństwo zakażenia Covidem), a stricte termalne to niby jak? 

dokładnie tak jak było - czyli spuszczają wodę, myją basen i napuszczają nowej na rano

w Hajdusoboslo mogło by tak zostać, nie ma nawet setki osób na basenach :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wiluś napisał:

Tak sie zastanawiamy jak to wygląda tam teraz na kempingach bo nie maja za dużo kamer i nie ma możliwości podejrzenia jak to tam wygląda???( poza basenami w Hajduszoboszlo gdzie nie nie widać za dużo osób), Też nam się jutro rozpoczyna urlop i tak sie zastanawiamy nad Węgrami ?

Jadę jutro do Berekfurdo. We wtorek będę na miejscu, wiec mogę napisać jak wygląda kempingowanie w czasie, kiedy na każdym kroku czyha na nas śmiercionośny wirus...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o informacje jak aktualnie zachowują się Węgrzy, czy zakładają  maseczki w pomieszczeniach , czy zachowują dystans miedzy sobą oraz jakie maja wymagania na kempingu i basenach.

Zycze samych przyjemności z kąpieli oraz dobrej pogody. :ok::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale termy śmigają już całą parą czy tylko jakieś baseniki na termach otworzyli?

W soboslo tylko termalne. Nawet te cztery bliźniacze co są pół na pół teraz zalane są taką mieszanką. Reszta była pusta. Maseczek nie widziałem na basenach, kempingu (na recepcji owszem)


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam gooorące pozdrowienia z wietrznego Berekfurdo ;). Tak na szybko zaspokoję Waszą ciekawość... a więc....na terenie kempingu puuuustki, jest może z 10 załóg, w tym dwa kampery z Polski... w związku z tym i na basenach bardzo mało ludzi. Wszystkie baseny oprócz pływackiego, który napełniają wodą są otwarte... bary i punkty gastronomiczne również. Wszyscy zachowują się jak przed "epidemią" :),  nikt na terenie kempingu i basenów nie zakrywa twarzy. Na powitanie w recepcji zastaliśmy obsługę bez maseczek , którzy na nasz zamaskowany widok pokazali nam, że możemy je zdjąć i oddychać pełną piersią... W sklepie jeszcze nie byliśmy, ale myślę, że również nie zauważymy tam jakiegoś zamordyzmu... Pogoda trochę wietrzna ale cieszymy się baaardzo,  że możemy wymoczyć stare kości...Pozdrawiam wszystkich  węgromaniaków:). 

P.S.  jechałem przez Słowację, granice przekraczałem w Barwinku. Gdybym nie wiedział, że na każdym kroku czyha na mnie wirus, który chce mnie dopaść, nie zauważyłbym żadnej różnicy, bo granice są po prostu otwarte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piterek napisał:

Przesyłam gooorące pozdrowienia z wietrznego Berekfurdo ;). Tak na szybko zaspokoję Waszą ciekawość... a więc....na terenie kempingu puuuustki, jest może z 10 załóg, w tym dwa kampery z Polski... w związku z tym i na basenach bardzo mało ludzi. Wszystkie baseny oprócz pływackiego, który napełniają wodą są otwarte... bary i punkty gastronomiczne również. Wszyscy zachowują się jak przed "epidemią" :),  nikt na terenie kempingu i basenów nie zakrywa twarzy. Na powitanie w recepcji zastaliśmy obsługę bez maseczek , którzy na nasz zamaskowany widok pokazali nam, że możemy je zdjąć i oddychać pełną piersią... W sklepie jeszcze nie byliśmy, ale myślę, że również nie zauważymy tam jakiegoś zamordyzmu... Pogoda trochę wietrzna ale cieszymy się baaardzo,  że możemy wymoczyć stare kości...Pozdrawiam wszystkich  węgromaniaków:). 

P.S.  jechałem przez Słowację, granice przekraczałem w Barwinku. Gdybym nie wiedział, że na każdym kroku czyha na mnie wirus, który chce mnie dopaść, nie zauważyłbym żadnej różnicy, bo granice są po prostu otwarte...

Dzięki wielkie za info ?. Myślę nad przyjazdem od 6 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.