Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym zdaniu zawarłem swoja ocenę oparta na ponad 20 letnim doświadczeniu . W każdy weekend bez wyjątku ilość przyczep i kamperów wzrasta  już w piątek po południu do niedzieli. Coraz mniej jest namiotów.:biwak:

Jeszcze 10 lat temu na kempingach widywałem pojedyncze węgierskie przyczepy , a aktualnie na kempingach na które jeżdżę jest ich nieporównanie więcej, także kamperów.

Generalnie najbardziej tłoczno jest w sierpniu.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucek26 napisał:

Śmiało planuj wyjazd a rodzina będzie zachwycona  . :drive:

Rozpocznij pobyt na początku tygodnia, najlepiej od poniedziałku lub wtorku.

 

Też taki plan miałem aby w poniedziałek z rana się stawić na campingu z basenami oczywiście... Ewentualnie co możesz polecić z miejsc w które chcę pojechać Papa, Lipot, Buk, Sarvar? 1 dziecko chłopak 10lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodę z węgierskimi basenami rozpocznij od BEREKFURDO. :ok:   Dojazd jest dobry ze Sląska: Cieszyn, Cadca, ,Zylina, Martin, Kremnica, Zwolen, Salgotarian, Hatvan, Tiszafured, Berekfurdo. Z Opola mam 620km.

Zachodnie Węgry zostaw na później.

PAPA, BUK, SARWAR znacznie droższe a wcale wg. mnie nie rewelacyjne. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WojtexJanex7 napisał:

Też taki plan miałem aby w poniedziałek z rana się stawić na campingu z basenami oczywiście... Ewentualnie co możesz polecić z miejsc w które chcę pojechać Papa, Lipot, Buk, Sarvar? 1 dziecko chłopak 10lat?

sarvar najbardziej chyba z tych co chcesz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berekfurdo przy takim Sarvarze, czy nawet Lipocie to bieda.

Skoro dziecko ma 10 lat to z pewnością spodobają mu się jednak atrakcje wodne, zjeżdżalnie itp.

Sarvar będzie miał najwięcej atrakcji, ale będzie i najdroższy.

W Papie mamy kemping na bardzo wysokim europejskim poziomie. Baseny też są niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2022 o 23:00, Karawaning napisał:

A jak tam paliwo na Węgrzech ? Nie ma szans zatankować po cenie dla Węgrów?

Jest szansa :]. Trzeba sobie tablicę na chwilę pożyczyć -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2022 o 23:00, Karawaning napisał:

A jak tam paliwo na Węgrzech ? Nie ma szans zatankować po cenie dla Węgrów?

Cosik podobno Unii się to nie podoba i grożą im paluchem żeby wprowadzili jednakową cenę ; pożyjemy - zobaczymy a póki co bulimy :hehe: :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu tankowałem ON po 659,90 Ft ,ale premium. Zwykły ON kosztował 479,90 Ft.

Ciekawy sam jestem ile aktualnie kosztuje ON Premium dla nas ?  Mam nadzieje, ze tyle samo co zwykły czyli około 680 Ft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucek26 napisał:

W kwietniu tankowałem ON po 659,90 Ft ,ale premium. Zwykły ON kosztował 479,90 Ft.

Ciekawy sam jestem ile aktualnie kosztuje ON Premium dla nas ?  Mam nadzieje, ze tyle samo co zwykły czyli około 680 Ft.

Sprawdź na Google maps, pokazuje tam ceny paliw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucek26 nawet jak zapłacisz 200 forintów drożej, to i tak będzie cena podobna do tej co na Słowacji. Cz. policzył, że na Węgrzech musi zatankować ok. 10 litrów.

Czyli po obecnym kursie forinta wyjdzie ok 22 zł. Nie przesadzajmy, że jest to jakiś wielki koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.