Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Analog82 napisał:

Jesli chodzi o mnie to raczej ironia jest dosc czytelna :) Alez oczywiscie ze tak jest jak mowisz. Skoro gosc kupil to na pewno mu to sie oplaca, a jakie czynniki na to wplynely to mysle ze nie ma sensu nad tym dywagowac. Mam wrazenie, ze niektorzy za duzo czasu poswiecaja na wydawanie cudzych pieniedzy.

?

16 minut temu, danielpoz napisał:

A czy ktoś oprócz Ciebie poważnie potraktował te wpisy? ?

Zapomniałem, że tego wątku nie traktuje się poważnie. Mój błąd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem, ale tak w sumie to nie wiem co to komu ma dać. W sumie to chyba nawet nie do końca uprawniony byłem, bo już pojazd mam, a pytanie brzmi co byś wybrał - a nie - co masz?

 W sumie też się większej przewagi kamperów (i kampervanów) spodziewałem, choć kampervan chyba w inną grupę ludzi celuje.

Mnie to chyba bardziej interesowała ankieta karawaning - hotel - statek.

Tyle że tu na forum wynik byłby wyraźny, to pytanie już na bardziej neutralnym "terenie" musiałoby zostać postawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, portier napisał:

Ja zagłosowałem, ale tak w sumie to nie wiem co to komu ma dać. W sumie to chyba nawet nie do końca uprawniony byłem, bo już pojazd mam, a pytanie brzmi co byś wybrał - a nie - co masz?

 W sumie też się większej przewagi kamperów (i kampervanów) spodziewałem, choć kampervan chyba w inną grupę ludzi celuje.

Mnie to chyba bardziej interesowała ankieta karawaning - hotel - statek.

Tyle że tu na forum wynik byłby wyraźny, to pytanie już na bardziej neutralnym "terenie" musiałoby zostać postawione

Skoro pytanie brzmi co byś wybrał, to należy kliknąć co byś wybrał, a nie co masz, oraz nigdzie nie ma wyłączenia, że ci co maja są wyłączeni z ankiety. Że raz wybrałeś to nie znaczy że jesteś zadowolony. ?

PS. "Mam zagłosowane" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, portier napisał:

Ja zagłosowałem, ale tak w sumie to nie wiem co to komu ma dać. W sumie to chyba nawet nie do końca uprawniony byłem, bo już pojazd mam, a pytanie brzmi co byś wybrał - a nie - co masz?

 W sumie też się większej przewagi kamperów (i kampervanów) spodziewałem, choć kampervan chyba w inną grupę ludzi celuje.

Jeszcze pytanie - w jakiej perspektywie czasu to "bys wybrał" ;) No bo dziś jadę na plażę kamperem, ale za tydzień to bym chetniej pojechał z przyczepą na kemping ze znajomymi ;) 

2 godziny temu, portier napisał:

Mnie to chyba bardziej interesowała ankieta karawaning - hotel - statek.

Gorze jak ktoś jedzie kamperem z przyczepą, po drodze płynie promem, a na miejscu spotyka się z rodzina w hotelu ;) 
(zeby nie było, to sytuacja całkiem prawdopodobna u mnie jak dzieci podrosną) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, portier napisał:

Jeszcze raz, żebyś i Ty zrozumiał: napisałem że nikt Cię ani do czytania - ani tym bardziej do pisania nie zmusza. Nie napisałem że Ci tego ktoś zabrania.

Więc zanim się znów odezwiesz - przeczytaj - przemyśl - może jeszcze raz przemyśl - a potem (jak trzeba) - to znowu się odezwij

Zobacz co robi forum. Nawet się nie znamy a Ty od razu robisz ze mnie idiotę. No ale to tak jest że anonimowo można robić z siebie każdego kim by się chciało być w realu, a niestety nie da rady przez różne ograniczenia. Tak na przyszłość to ja dam Ci radę nie bądź taki mocny w gębie bo reszta może być miękka. I te chamskie rady które dajesz odnośnie myślenia czytania itp to w swojej własnej zagrodzie się udzielaj.

Przepraszam całą resztę czytających ten wpis, ale skoro ktoś mnie obraża na forum to niestety na forum też odpowiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cichy56 napisał:

Możemy sobie dyskutować ale kierunek jest jeden. 

A ja w tym roku będąc w Szwecji ponad 3 miesiące widziałem na campingach w przeważających ilościach takie widoczki jak poniżej.

Pzdr

Włodek

 

DSC_2447.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.