Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, peja76 napisał:

Kuba ja to wiem ale nikt nie da ci więcej jak nowa/nowy, chyba że ma rok może dwa i jest ładnie doposażony a jak ma 5lat to już nie ma o czym gadać.

ja bym nie nie dał. nawet za rocznego.

Chyba jeszcze nie byłem nigdy na nic tak napalony żeby kupić używaną rzecz w cenie nowej   :rolleyes:

nie mniej jednak wierze że trafiają się "złoci klienci" czy "pozytywne świry "  dla których zakup kampera to nie wiele większy wysiłek niż zakup wędki czy zegarka.

jeden myśli zastanawia się, analizuje , szuka ofert przez dwa lata a inny ... napali się i kupuje.

nie wszyscy dorośli faceci zachowują się racjonalnie, szczególnie jeśli chodzi o zakup zabawek.

A dla nie których zakup łodzi, przyczepy czy kampera to po prostu zakup kolejnej zabawki.

I oby takich klientów było jak najwięcej, w końcu większość z nas co jakiś czas wymienia swoje sprzęty :-]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, portier napisał:

To nie jest tak, że Cię do czytania ktoś zmusza. I do wypowiadania się też nie...

No nie jest. Ale wypowiadać się mogę kiedy chce i ile chce tak jak każdy. Tylko widać jak ktoś się nie wypowie tak jak chcieli by niektórzy usłyszeć to już jest "be". Nudzicie tym tolkowaniem tego samego już od dłuższego czasu. Tym obrażaniem się na siebie za jakąś pierdołę i potem przepraszaniem też pierdołowatym. Zastanów się ile jest osób zarejestrowanych na forum a wiecznie ci sami się wypowiadają pewnie reszta też ma dość tego przekonywania się kto jest większym specjalistą od wszystkiego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niunius07 napisał:

No nie jest. Ale wypowiadać się mogę kiedy chce i ile chce tak jak każdy. Tylko widać jak ktoś się nie wypowie tak jak chcieli by niektórzy usłyszeć to już jest "be". Nudzicie tym tolkowaniem tego samego już od dłuższego czasu. Tym obrażaniem się na siebie za jakąś pierdołę i potem przepraszaniem też pierdołowatym. Zastanów się ile jest osób zarejestrowanych na forum a wiecznie ci sami się wypowiadają pewnie reszta też ma dość tego przekonywania się kto jest większym specjalistą od wszystkiego.  

Jeszcze raz, żebyś i Ty zrozumiał: napisałem że nikt Cię ani do czytania - ani tym bardziej do pisania nie zmusza. Nie napisałem że Ci tego ktoś zabrania.

Więc zanim się znów odezwiesz - przeczytaj - przemyśl - może jeszcze raz przemyśl - a potem (jak trzeba) - to znowu się odezwij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

  :rolleyes:

nie mniej jednak wierze że trafiają się "złoci klienci" czy "pozytywne świry "  dla których zakup kampera to nie wiele większy wysiłek niż zakup wędki czy zegarka.

 

Człowiek który potrafi zarabiać takie pieniądze gdzie 300tyś jest popierdułką NA PEWNO nie jest idiotą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Misio napisał:

Tylko w takim razie dlaczego kupił kampera, a nie przyczepę?

Bo czuł, ze mial za duzo na koncie i wiedzac ze wartosc kamperow szybciej spada stwierdizl ze to bedzie najlepszy sposob na uszczuplenie swojego budzetu. Kupno kampera 5 letniego w cenie nowego tylko potwierdza ta teze.

Edytowane przez Analog82 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z was, którzy dyskutują o opłacalności pomyślał, że niektórzy traktują hobby jako hobby, a nie jako potencjalny zarobek, lub inwestycje?

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piotrekm13 napisał:

A czy któryś z was, którzy dyskutują o opłacalności pomyślał, że niektórzy traktują hobby jako hobby, a nie jako potencjalny zarobek, lub inwestycje?

Jesli chodzi o mnie to raczej ironia jest dosc czytelna :) Alez oczywiscie ze tak jest jak mowisz. Skoro gosc kupil to na pewno mu to sie oplaca, a jakie czynniki na to wplynely to mysle ze nie ma sensu nad tym dywagowac. Mam wrazenie, ze niektorzy za duzo czasu poswiecaja na wydawanie cudzych pieniedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Piotrekm13 napisał:

A czy któryś z was, którzy dyskutują o opłacalności pomyślał, że niektórzy traktują hobby jako hobby, a nie jako potencjalny zarobek, lub inwestycje?

A czy ktoś oprócz Ciebie poważnie potraktował te wpisy? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danielpoz napisał:
13 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

  :rolleyes:

nie mniej jednak wierze że trafiają się "złoci klienci" czy "pozytywne świry "  dla których zakup kampera to nie wiele większy wysiłek niż zakup wędki czy zegarka.

 

Człowiek który potrafi zarabiać takie pieniądze gdzie 300tyś jest popierdułką NA PEWNO nie jest idiotą. 

Nie zawsze musi być idiotą aby lekką ręką wydawać taką kasę, po prostu może być tak, że ktoś chciał za 2 tygodnie pojechać na wakacje a to był jedyny kamper w takim układzie, z takim silnikiem i w takim kolorze na rynku i cena nie grała specjalnie roli. Nawet jeśli takie zachowanie jest świrnięte, czy idiotyczne, to ja zazdroszczę takim ludziom którzy nie zawracają sobie głowy analizą rynku, porównywaniem cen, parametrów itd. 

Kiedy ja szukałem przyczepy, to podczas moich poszukiwań, kolega kupił łódź, popływał i sprzedał, zbudował housebota i kupił dwie przyczepy. Nieistotne, czy kupił, sprzedał i przepłacił, czy zarobił, istotne, że niektórzy zamiast się spuszczać nad poszukiwaniem ideału, kupują i cieszą się z użytkowania :)

To wszystko tylko przedmioty o bardzo względnej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Misio napisał:

Tak to przecież jest wiadome...

Jeżeli to samo można robić z przyczepa za 100 tyś I co kamperem za 300...

To po co przepłacać ???

Gdyby nie można było, to pewnie miałbym teraz kampera ?

Edytowane przez portier (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.