Skocz do zawartości

Bella Italia 2019


Rekomendowane odpowiedzi

W temacie tankowania to daje link do stacji, która jest praktycznie na autostradzie a cena chyba 1,18 zamiast 1,57 czy 1,75  na kolejnych stacjach.

Dojazd idealny, dobre miejsce na nocleg.

Genol
Gemeinde, 2192 Mistelbach, Austria
+43 2572 271541
https://maps.app.goo.gl/tdUr3Rji3aFK1FFeA

 

A tu druga przy Villach w takiej cenie. Dojazd idealny, powrót na autostrade w kierunku Italii oznakowany lecz kilka minut kręcenia jest. Nie jest to już bp.

BP
Bundesstraße 3 Foederlach, 9241 Wernberg, Austria
https://maps.app.goo.gl/ye7uoYQorB1NxhFc7

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 1.06.2019 o 00:45, tamtam napisał:

my jedziemy 14.06 na Lazurowe przez Włochy, a Wy kiedy?

Posyłam moje krótki opracowanie północno-wschodnich Włoch.

Niektóre opisy miejscowości brałem z internetu.

Opis raczej hasłowy :)

Jak ktoś będzie miał pytania to piszcie, postaram się odpowiedzieć.

My jeździmy kamperem, więc śpimy na aree di sosta często darmowych w tamtych rejonach, czasem nawet z darmowym prądem :)

Włochy północne.pdf 911 kB · 50 pobrań

dzięki, pewnie skorzystamy

A w temacie Austrii, kupował już ktoś winietę elektroniczną ?

planuje wyjazd na początku lipca, to winiety trzeba juz kupować 

Zwróć uwagę na 18-dniowy okres ochrony konsumenta! 
Będąc konsumentem, nie możesz korzystać z elektronicznej winiety lub elektronicznej opłaty odcinkowej od razu po zakupie – uzyskują one ważność najwcześniej po 18 dniach od zakupu. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, okres ten nie obowiązuje.

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maarec napisał:

Kupowałem kilka dni temu. Wszystko ok. Na firmę oczywiście. Obyło się bez ważenia czy kontroli w Austrii.

A to Wy już na wywczasie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maarec napisał:

Kupowałem kilka dni temu. Wszystko ok. Na firmę oczywiście. Obyło się bez ważenia czy kontroli w Austrii.

czyli nie ma problemu żeby osoba fizyczna kupiła "na firmę" ? nie trzeba jakiś nipów i innych bzdur podawać ?

chyba kliknę w weekend, żeby mieć spokój, decyzja w sumie już zapadła o kierunku :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dudek_t napisał:

Nic nie trzeba. To chodzi tylko o to że na firmę nie ma możliwości zwrotu w terminie 18 dni od zakupu (takie prawo w A). Zaznaczasz ptaszek i nic o nic nie pyta.

W Polsce masz takie same prawo :) Zwrot do 14 dni przysługuje tylko konsumentom, chyba, że konsument zgodzi się aby rozpocząć świadczenie natychmiast - np. w serwisach streamingowych typu Ipla tak to działa. Dziwię, się że Austriacy na to nie wpadli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. W zeszłym roku robiliśmy trasę od Gardy prze Cinque Terre, Ceccine do półwyspu Ortobello. Na forum jest opisana nasza relacja- tam znajdziesz wszystkie kempingi na których byliśmy łącznie że zdjęciami. Pozdrawiam i zapraszam do lektury.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,  poczytam Twoją relację  może coś jeszcze tam  znajdę ;)

na chwilę obecną wyszukałem trzy kempingi w tej okolicy które by mnie interesowały :

- Park Albatros Village

- Camping Village Pappasole

- Orbetello Camping Village

ktoś coś podpowie ? bo z tego co znalazłem w szukajce to widzę że kilka osób tam było :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz camping Etruria.  Byliśmy tam w 2015 roku - sporo cienia i przy plaży. Wtedy naszej córce brakowało do szczęścia basenu, ale teraz już basen jest,  więc miejscówka ciekawa :)  http://www.campingowo.com.pl/camping-etruria/

Link do campingu https://www.campingetruria.it/parco-acquatico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.