Skocz do zawartości

Bella Italia 2019


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Urlop Urlop i po. Italia trzy tygodnie .Dwa zwiedzanie, tydzień leniuchowania kemping docelowy 9 km od Otranto . Łącznie 4700 km . Polecam południe Włoch , taniej ,dziko i Pięknie Bardzo pięknie!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już wracamy, wyjechaliśmy z Torbole wczoraj przy pięknej, słonecznej pogodzie, jesteśmy w Niemczech, ale dotarły do nas wieści, że pogoda wczoraj w Abruzzo i okolicach Rawenny szalała z gradem i nawałnicami włącznie. Co u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domu, 2tyg szybko zleciało 

W tygodniu sklece krótkie podsumowanie

A z trasy powrotnej szybkie trzy fotki ?

Trzy razy zaliczyliśmy przełęcze po ok 2tys m npm ? przejechaliśmy od Cavalese, przez Cortina po Tolmezzo ?

IMG_20190713_214432.thumb.jpg.77e928aa2a874d2a600207543965bdd4.jpg

Był krótki postój w Słowenii - Bled

IMG_20190713_214500.thumb.jpg.c712f3894629aac36fe1caee52e643e6.jpg

I ? Słowacja

IMG_20190713_212029.thumb.jpg.9018b70c429b3b3a08593b3456dcb719.jpg

Tym razem bez większych przygód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się z pytaniem. Czy przy tak oznaczonym parkingu, można ustawić się na nim zestawem. W parkomacie są dwie opcje auto lub kamper.

IMG_20190719_175139180.jpg

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jubi-tom napisał:

Hej wracajac z union lido do domu to gdzie mozna sie zatrzymac zestawem aby zwiedzic cos na szybko ? Moze byc austria .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Wiedeń :) tylko z miejscami na campingu może być ciężko. Cieszyn, Bielsko-Biała, albo zamki w Czechach, co chwilę jakiś widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bella Italia? Byłem przejazdem na jedną nocke i widziałem. Spałem tam korzystając z usług Euro Camp. Widziałem piękne góry i ładne jezioro, które z całym szacunkiem wciąż jeziorem pozostanie mimo całej pięknej okolicy. Widziałem duży kemping wypełniony do granic możliwości. Każdy skrawek jest wykorzystany do granic możliwości pod domki, namioty i stanowiska. Niezłe baseny. Widziałem chmary komarów o których nie zapomnę Jak dla mnie to przystanek na jedną noc w drodze do celu.

Polecam Baia Domizia na południu Włoch z widokiem na Wezuwiusza. Z wulkanicznym piaskiem i KLIMATEM którego próżno szukać w okolicach Wenecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 19.10.2019 o 19:36, viper82 napisał:

Bella Italia? Byłem przejazdem na jedną nocke i widziałem. Spałem tam korzystając z usług Euro Camp. Widziałem piękne góry i ładne jezioro, które z całym szacunkiem wciąż jeziorem pozostanie mimo całej pięknej okolicy. Widziałem duży kemping wypełniony do granic możliwości. Każdy skrawek jest wykorzystany do granic możliwości pod domki, namioty i stanowiska. Niezłe baseny. Widziałem chmary komarów o których nie zapomnę Jak dla mnie to przystanek na jedną noc w drodze do celu.

Polecam Baia Domizia na południu Włoch z widokiem na Wezuwiusza. Z wulkanicznym piaskiem i KLIMATEM którego próżno szukać w okolicach Wenecji.

Bella Italia w nazwie wątku to nie zaproszenie na camping o tej samej nazwie znajdujący się nad Gardą :)  Na wspomniane przez Ciebie południe Włoch chętnie się jeszcze wybiorę. Na razie dotarłam najdalej do Rzymu i była to wizyta w 1997 roku. Bella Italia 2019  - tak nazwałam nasze  ubiegłoroczne włóczenie się po Włoszech dało nam mnóstwo wrażeń z tego pięknego kraju. Do Włoch zawsze chętnie wrócę. Uwielbiam ten kraj. Życzę Włochom, aby szybko podźwignęli się po pandemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie trzeba lecieć w dół buta czy do "Afryki" jak tubylcy nazywają obcasik - parę fajnych klimatów jest również wyżej -  warto tez odwiedzić może mniej znane ale ciekawe miejsca np.  Pana Leonarda albo pogadać z diabłem na moście Ponte della Maddalena z XVIw  zwanym również Ponte del Diavolo  albo polecieć kawałek dalej niż FiPiLi  i na chwile zakotwiczyć na małych fajnych małych kameralnych campach w Castiglioncello i połazić po kamolach  :) 

W dniu 15.04.2020 o 00:01, Magda Pawłowicz napisał:

Życzę Włochom, aby szybko podźwignęli się po pandemii.

Ja również - tym bardziej że mam tam Przyjaciół w Gavenie , którzy są mi bliscy jak Rodzina

20180502_173152.jpg

20180502_173405.jpg

20180504_200140.jpg

20180505_141212.jpg

20180505_142541.jpg

 

20180505_120936.jpg

20180505_121343.jpg

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.