Jump to content
Magda Pawłowicz

Bella Italia 2019

Recommended Posts

Magda Pawłowicz

Witajcie :)Tak to już ten czas.... Czas na planowanie  gdzie pojedziemy i co zobaczymy za kilka miesięcy.... :)Ja już wiem :)  Po 4 latach nieobecności wracamy do Włoch. 🇮🇹

Tęskniłam już bardzo, tak więc gdy niedawno zaczęłam się zastanawiać nad kierunkiem tegorocznych wakacji - wybór był prosty - Italia! 🏖️⛰️ 🏞️

Wstępny zarys już mam; połączymy plażowanie i wygrzewanie się na słoneczku z wędrowaniem i odwiedzeniem ciekawych miejsc w sąsiadujących ze sobą regionach Marche i Abruzzo.  Ma być morsko, górsko i może też trochę rowerowo? zobaczymy :)

Ruszamy 23 lub 24  czerwca korzystając z wcześniejszego zakończenia roku szkolnego, natomiast jeszcze nie wiemy czym pojedziemy. Bierzemy pod uwagę naszą przyczepkę namiotową z którą podróżowaliśmy w 2014 i 2015 roku po Włoszech lub trochę mniej - kampera. Już nie mogę się doczekać :) Też odliczacie czas do swoich wakacji ?

BDG81

Pewnie, że odliczamy. Ruszamy w ostatnim tygodniu sierpnia. Słowenia, północne Włochy, Szwajcaria + rowery szosowe. Plażowanie też, tylko że nad jeziorami.

poziom

BDG81 - rowery szosowe. Szanuję 😎. Słowenia i trochę Istrii to jeden z planów na wakacje. Ale główny to Alpy Bawarskie. Zobaczymy gdzie pogoda będzie lepsza ;)

uwex

Witaj. My nadal i wciąż mamy niedosyt Włoch (pomimo iż właśnie dzisiaj z nich wróciliśmy ) i w lecie wybieramy się przyczepą dokończyć włoskie wakacje z zeszłego roku . Termin zaplanowany mamy ten sam a i kierunek chyba podobny - w tej kwestii nadal trwają dyskusje ..... Może uda nam się gdzieś spotkać....A na forum chętnie wymienimy się planami i doświadczeniami....pozdrawiamy

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

dudek_t

Ha, ITA maja w sobie to coś ze nawet podczas pobytu na miejscu mysli sie jak tam wrocic mozliwie jak najszybciej 🙂 Nie mamy tak z zadnym innym krajem. 

Niestety nasze tegoroczne terminy nie pokrywaja sie z Waszymi. Ale moze dojdzie dodatkowy wyjazd? 

Na razie w planach tradycyjnie majowka nad Gardą bez przyczepy. Druga czesc ITA dopiero 25.08-10.10 🙂 ale gdzie?  Zaczniemy pewnie pod Wenecja ale gdzie skonczymy to pojecia nie mam 😄 I w zasadzie nie robi mi to roznicy, tam wszedzie jest fantastycznie!

Magda Pawłowicz

Jest już nas całkiem spore grono ludzi zakochanych we Włoszech :) Tomek- z Twoim podejściem do Włoch  i usposobieniem byłbyś świetnym kompanem - my niestety  poza wakacjami nie możemy planować urlopu - w tym roku wczesny termin wyjazdowy  bo w sierpniu wesele córki :)

Czy Ty gdzieś opisujesz Wasze włoskie wyprawy? Masz swoje ukochane miejsca, do których wracasz (poza Gardą i Wenecją) czy szukasz nowego? Pozdrawiamy :)

maarec

Hmm. Powiedzmy, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w czerwcu i nasze nogi staną na Włoskiej ziemii.

Magda Pawłowicz
23 godziny temu, uwex napisał:

Witaj. My nadal i wciąż mamy niedosyt Włoch (pomimo iż właśnie dzisiaj z nich wróciliśmy emoji6.png) i w lecie wybieramy się przyczepą dokończyć włoskie wakacje z zeszłego roku . Termin zaplanowany mamy ten sam a i kierunek chyba podobny - w tej kwestii nadal trwają dyskusje ....emoji6.png. Może uda nam się gdzieś spotkać....A na forum chętnie wymienimy się planami i doświadczeniami....pozdrawiamy

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Super - pozdrawiamy :)

Funiaki
W dniu 16.02.2019 o 17:19, Magda Pawłowicz napisał:

Też odliczacie czas do swoich wakacji ?

Zdecydowanie, 

ale na razie do majówki - 67 dni  🤗 🤗 🤗.

W planach region prasko - norymberski i góry w okolicy.

O wakacjach pomyślimy po powrocie 😏

Łza Włóczynutka

@Funiaki napisz proszę coś więcej o tym rejonie, masz jakieś bardziej zarysowane plany?

Funiaki
BDG81
maarec
23 godziny temu, dudek_t napisał:

Ha, ITA maja w sobie to coś ze nawet podczas pobytu na miejscu mysli sie jak tam wrocic mozliwie jak najszybciej 🙂 Nie mamy tak z zadnym innym krajem. 

Niestety nasze tegoroczne terminy nie pokrywaja sie z Waszymi. Ale moze dojdzie dodatkowy wyjazd? 

Na razie w planach tradycyjnie majowka nad Gardą bez przyczepy. Druga czesc ITA dopiero 25.08-10.10 🙂 ale gdzie?  Zaczniemy pewnie pod Wenecja ale gdzie skonczymy to pojecia nie mam 😄 I w zasadzie nie robi mi to roznicy, tam wszedzie jest fantastycznie!

Tomek, jestem przekonany, że pomyliłeś daty :) chyba chciałeś napisać 10.09 :). Musisz mnie uspokoić, przecież martwię się, że się rozchorujesz od takiej ilości wolnego :)

Funiaki
Teraz, BDG81 napisał:

W Ratyzbonie koniecznie Historische Wurstkuchl.

Dziękuję

mamy też ochotę zobaczyć trochę z tego: https://travel.sygic.com/pl/list/middle-franconia-co-warto-zobaczyc-region:13877

zobaczymy na co czas pozwoli, w końcu to majówka, a nie Paryż - Dakar ;)

Łza Włóczynutka

@Funiaki Ciekawy bo rzadki kierunek. A jakie góry macie w planach?