Skocz do zawartości

Bella Italia 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Czy koś z Was Koleżanki i Koledzy był może na kempingu Classe w Lido di Dante koło Ravenny?

Za niecałe 2 tyg. ruszam na UL, ale już kaluluję sobie na przyszły rok, że na różnicy pomiędzy tymi kempingami oszczędzam ok. 800,- zł, a 2 dni w Mirabilandii + 1 dzień Mirabeach kosztuje moją familię 575,- zł. Dopłacając jakieś 350,- zł do ceny UL mam 4 dni w Mirabilandii i 2 dni w Mirabeach. Całkiem niezła alternatywa dla atrakcji UL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

17 godzin temu, Magda Pawłowicz napisał:

Zobacz camping Etruria.  Byliśmy tam w 2015 roku - sporo cienia i przy plaży. Wtedy naszej córce brakowało do szczęścia basenu, ale teraz już basen jest,  więc miejscówka ciekawa :)  http://www.campingowo.com.pl/camping-etruria/

Link do campingu https://www.campingetruria.it/parco-acquatico

dzięki , dopisuję do listy,  teraz mamy już w czym wybierać w tej okolicy  :)

 

54 minuty temu, Zulos napisał:

Czy koś z Was Koleżanki i Koledzy był może na kempingu Classe w Lido di Dante koło Ravenny?

Za niecałe 2 tyg. ruszam na UL, ale już kaluluję sobie na przyszły rok, że na różnicy pomiędzy tymi kempingami oszczędzam ok. 800,- zł, a 2 dni w Mirabilandii + 1 dzień Mirabeach kosztuje moją familię 575,- zł. Dopłacając jakieś 350,- zł do ceny UL mam 4 dni w Mirabilandii i 2 dni w Mirabeach. Całkiem niezła alternatywa dla atrakcji UL...

my planujemy ruszyć 14.06 , ale od Gardy przez Toskanię , UL zostawiamy na sam koniec , jak będą wolne miejsca to może zajedziemy tam na dwie trzy noce gdzieś między 26 a 29 , więc jest szansa że może się spotkamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

my planujemy ruszyć 14.06 , ale od Gardy przez Toskanię , UL zostawiamy na sam koniec , jak będą wolne miejsca to może zajedziemy tam na dwie trzy noce gdzieś między 26 a 29 , więc jest szansa że może się spotkamy ;)

??

Zapraszamy na cytrynówkę i grejfrutówkę - o ile na koniec pobytu coś w ogóle zostanie...:-)

To jeszcze teoretycznie mid-sezon i możliwe, że jakieś parcele będą wolne na koniec sobotnio-sobotniego turnusu.

Jak coś zapraszam na priv - wymienimy się telefonami i jak się w trakcie urlopu już zdecydujecie na 100% to mogę bezpośrednio w recepcji podpytać i zarezerwować. Pewnie możecie to i sami zrobić telefonicznie, ale zawsze lepiej i pewniej dogadać się z nimi na miejscu - z komunikacją telefoniczną ze zrozumieniem mam różne doświadczenia...

A poza tym bam biznes - moje darmozjady powoli będą rosnąć i być może za 2-3 latka będę musiał zmienić cepkę na większą z osobnymi łóżkami, a że większej jak 500-ka nie planuję (co by zmieścić się w 3,5 t. z zestawem) to na tapecie jest właśnie 500 QDK.

Póki co niestety oblewa najważniejszy test ekspresu do kawy!!:-)

No ale może jak organoleptycznie będę miał okazję sprawdzić, to znajdę gdzieś jakieś miejsce, żeby coś zdrutować i wcisnąć ten ekspres;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zulos napisał:

??

Zapraszamy na cytrynówkę i grejfrutówkę - o ile na koniec pobytu coś w ogóle zostanie...:-)

To jeszcze teoretycznie mid-sezon i możliwe, że jakieś parcele będą wolne na koniec sobotnio-sobotniego turnusu.

Jak coś zapraszam na priv - wymienimy się telefonami i jak się w trakcie urlopu już zdecydujecie na 100% to mogę bezpośrednio w recepcji podpytać i zarezerwować. Pewnie możecie to i sami zrobić telefonicznie, ale zawsze lepiej i pewniej dogadać się z nimi na miejscu - z komunikacją telefoniczną ze zrozumieniem mam różne doświadczenia...

A poza tym bam biznes - moje darmozjady powoli będą rosnąć i być może za 2-3 latka będę musiał zmienić cepkę na większą z osobnymi łóżkami, a że większej jak 500-ka nie planuję (co by zmieścić się w 3,5 t. z zestawem) to na tapecie jest właśnie 500 QDK.

Póki co niestety oblewa najważniejszy test ekspresu do kawy!!:-)

No ale może jak organoleptycznie będę miał okazję sprawdzić, to znajdę gdzieś jakieś miejsce, żeby coś zdrutować i wcisnąć ten ekspres;-)

Dzięki za zaproszenie, zapewne skorzystamy ;) 

i mam dla Ciebie lepszą gratkę , oprócz naszej 500 QDK , jadą z nami znajomi z 500 FDK , która ma miejsce na ekspres i nawet ekspres też mają , więc ja się uda spotkać to będziesz miał okazję na żywo obejrzeć oba układy i napić się z tego ekspresu kawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jacekzoo napisał:

O cholercia, nie wiedziałem o nich. Nie wiem czy w takim razie nie pojechać dwa dni później... mieliśmy plan wyjechać 20.06 na początek bella italia

Możesz opóźnić lub zacząć od małego campu. W poniedziałek rano będzie połowę luźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dopiero w sobotnie popołudnie - czyli 22.06 - powinno popuścić, z końcem klasycznego turnusu od soboty do soboty...

My wjeżdżamy właśnie 22.

3 godziny temu, maarec napisał:

Na union lido pełno. Niemieckie ferie robią swoje, kolejka ok 50 zestawów. Dla nas 48h w tym kołchozie gdzie nawet ustawienie na parceli masz narzucone.  

 

No ja też bym 2 doby nie zdzierżył...

5 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Dzięki za zaproszenie, zapewne skorzystamy ;) 

i mam dla Ciebie lepszą gratkę , oprócz naszej 500 QDK , jadą z nami znajomi z 500 FDK , która ma miejsce na ekspres i nawet ekspres też mają , więc ja się uda spotkać to będziesz miał okazję na żywo obejrzeć oba układy i napić się z tego ekspresu kawy ?

Tylko ten układ FDK to chyba już trochę historyczny jest, nie produkują go już chyba obecnie, nie?

Choć dziwne, bo np. na mobile.de widzę są z rocznika 2019, a na stronie knausa ich nie ma...

No i żeby nie było - wszystko jednak wymaga zgniłych kompromisów - zdaje się, że to miejsce na ekspres to kosztem po prostu mniejszej, podblatowej lodówki...:-(

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał:

Dla nas 48h w tym kołchozie gdzie nawet ustawienie na parceli masz narzucone.  

Co kołchoz, to kołchoz, ale atrakcji dla dzieci multum - szkoda, że połowa w strefie "fajf ojro"...

Jeśli chodzi o ustawienie cepki to poza szczytem do tej pory pozwalali jak się chciało, tylko w szczycie narzucali jedynie słuszne ustawienie "frontem do klienta". Rozumiem, że teraz już i w czerwcu - a przynajmniej w pełnym obłożeniu z uwagi na niemieckie ferie - jest przymus?

A czy w Al Mare dalej są "hepi ałers" na pizzę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zulos napisał:

Co kołchoz, to kołchoz, ale atrakcji dla dzieci multum - szkoda, że połowa w strefie "fajf ojro"...

Jeśli chodzi o ustawienie cepki to poza szczytem do tej pory pozwalali jak się chciało, tylko w szczycie narzucali jedynie słuszne ustawienie "frontem do klienta". Rozumiem, że teraz już i w czerwcu - a przynajmniej w pełnym obłożeniu z uwagi na niemieckie ferie - jest przymus?

A czy w Al Mare dalej są "hepi ałers" na pizzę??

Już nas tam nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zulos napisał:

Co kołchoz, to kołchoz, ale atrakcji dla dzieci multum - szkoda, że połowa w strefie "fajf ojro"...

a my właśnie chcemy sobie przypomnieć jak to jest na takim kołchozie ;)

ostatnie kilka lat to "dzikie" kraje i kempingi gdzie ciepły prysznic był jak sam sobie nagrzałem wody 

a na placu bywało że staliśmy sami :-]

 

drogę rozważam przez Węgry i Słowenię, z pominięciem Austrii, trochę dłuższa i droższa (winiety), choć LPG tańsze :)

w sumie nawet chciałem jakiś pit stop zrobić w Słowenii 

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.