Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Na bachotek tyle ile mniej więcej było załóg. Dla mnie kolory nie mają znaczenia :ok: Mogą i się powtórzyć :swieca:

 

Też nie mam jak dziś sprawdzić, więc jak dziś nikt nie podpowie ja dopiero jutro napisze. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Propnuje kolor żółty dla Bachotka w ilosci 40 szt i czarne dla Warki w ilosci ??????? Cholera ! Myslę ze 200 powinno starczyć?

 

Michałek ! Twoje tajemne sptkanie zaznaczymy czerwoną lampą !która powiesimy na Twojej cycepce . Mozesz to nazwać ,,ZLOT pod latarnią ,, Kazdy musi miec w klapie czerwony goździk dla identyfikacji i czarna przepaske na jedno oko. Dla zachowania całkowitej dyskrecji powinieneś na Forum podać hasło !

Dla odróżnienia Twoja flaga karawaningowa powinna być czarna z białym logo

Jacek jako główny pirat tego spotkania nie musi przynosić rumu ! Butla Absyntu nadal czeka na niego w mojej Niewiadce . :swieca::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że żółty kolor na białym tle może być mało czytelny.

 

Niekoniecznie... w takim ciemniejszym odcieniu, może deko wpadającym w pomarańcz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron temu przewinął się temat grochóweczki na zlocie. Ponieważ mam takiego trochę zaprzyjaźnionego Pana SPECJALIZUJĄCEGO się w grochóweczce typowo wojskowej, pojechałem do niego i pogadałem o naszej imprezce.

Podchwycił temat tylko, prosił o kontakt organizatora imprezki.

Tu podaję link dla zainteresowanych Jego ofertą i Admina.

http://www.grochowka.com.pl/

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć: "skoro jadłem u niego i piszę, znaczy się żyję" :swieca:

A tak na poważnie to robi naprawdę pyszne jedzonko (nie tylko grochówkę), zresztą na stronce, którą podałem jest oferowane przez niego menu.

Dodam jeszcze tylko, że prowadzi On tę garkuchnię na co dzień i ludzie z okolic Piaseczna na pewno Go znają (stoi On przy skręcie na Pilawę z drogi na Górę Kalwarię) i zawsze jest tam mnóstwo samochodów od Tirów zaczynając a na rodzinnych kończąc. Bo i ceny ma naprawdę ok. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć: "skoro jadłem u niego i piszę, znaczy się żyję"

Nic nie piszesz co przeżyłeś po zjedzeniu grochóweczki aby teraz stwierdzić, że żyjesz. Też mam swoje przeżycia związane z grochóweczką i śmiało twierdzę, że kanonada na poligonie to małe piwo w porównaniu z wojskowym poczęstunkiem grochóweczkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może , aby w naszych przyczepkach był odpowiedni zapach i inni nie wytykali nas palcami :niewiem: , zamiast grochówy , zrobić zalewajke , oj zalewajke chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku wiem że pisałeś że kuchnia polowa odpada ale jak byś zmienił zdanie to może udałoby mi się coś zdziałać w tym temacie Mam sąsiada trepa :swieca: wiecej mówic nie trzeba A jak by co to przyjedziemy na zlot z moją wspaniałą żonką dwoma autami :bzik: Kasia z budka :niewiem: a ja z kuchnią :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.