Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serek, A co ty taki a`społeczny się zrobiłeś. Na zlocik nie pojedziesz i nie będziemy się ******* :bzik:

 

hehehe no a no tak bywa... remont sipe zaplanowałem ...a remont dość szczególny ...ale to nie temat na te miejsce... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii jako nasz wódz powinien mieć te maszty. On wkońcu powinien być na każdym zlocie :hehe:

 

Sorki ale obiecać nie mogę. Poważne inwestycje planuję i niestety nie na wszystko będę miał czas i pieniążki :ok: i może się tak zdarzyć że kilka zlocików będę musiał ominąć :bzik:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirku !!! a moze chciałbyś znac jeszcze numer biustonosza mojej Basi ! :bzik: Dżentelmeny o kasie nie gadają !

 

Serek nie jedzie do Warki bo szykuje się na IV Wielki Zlot Niewiadówek w miesiącu czerwcu ! Trzeci Zlot załatwimy sobie w Warce i mając trzy Zloty w roku przegonimy ,, wielkogabarytowych ,, w ciągu jednego sezonu ! :ok::-]:-]:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, może nieśmiało zaproponuje , abys te maszty Ty miał , jeśli nie bedziesz mogł być na jakimś zlocie ( zrozumiałe czasami sa ważniejsze sprawy) . Masz możliwość przekazania osobie , która bedzie na zlocie.

Ja niestety mieszkam w takiej mieście , że nie bardzo jest komu przekazać, aby było blisko. No zgodzisz sie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirku !!! a moze chciałbyś znac jeszcze numer biustonosza mojej Basi ! :hehe: Dżentelmeny o kasie nie gadają !

 

no dobra nie pytam, ale mam nadzieje ze na zlocie nie odmówisz :bzik: ja stawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam planowany służbowy wyjazd na południe Europy w miesiącach wiosennych. Zaznaczyłem szefostwu że muszę byc 20 kwietnia juz w domu. Żadne Portugalie , Gibraltary i inne Hiszpanie nie powstrzymaja mnie w uczestnictwie w Zlocie ! :hehe::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł na zrobienie tej zrzuty :hehe: mogło by być tak żeby na zlocie w centrum dowodzenia postawić np cylinder i każdy ile bedzie chciał i mógł to tam wrzuci ... i po np cało dniowej zbieraninie się przekaże pieniądze osobą które wyłożyły na namiot i maszty Co o tym myślicie??? można tak zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam planowany służbowy wyjazd na południe Europy w miesiącach wiosennych. Zaznaczyłem szefostwu że muszę byc 20 kwietnia juz w domu. Żadne Portugalie , Gibraltary i inne Hiszpanie nie powstrzymaja mnie w uczestnictwie w Zlocie ! :ok::bzik:

Rysiaczek, I za to stawiamy tobie duże :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.