Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jedrek101, ja naprawde nie ma nic do kolegi Lepciaka, zdarzyła się niefortunna wypowiedź i wyciągam reke na zgode i proponuje :blagac: na zlocie

zauważyłem i też się cieszę że się razem spotkamy, ale do kajaka to nie wlezę - powódź gwarantowana :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena spływu jest nie mała :

Trasa Białobrzegi - Warka

długość - 28 km - trasa całodniowa

 

Trasa Budy Michałowskie - Warka

długość - 15 km - trasa półdniowa

 

Trasa Biała Góra - Warka

długość - 10,5 km - trasa kilkugodzinna

 

Wynajęcie kajaku 40 zl

Transport do Babiej Góry 100 zł

cena obejmuje transport kajaku oraz osób (max 8 osó:blagac:

Wynajem przewodnika 200 zł

 

Wynajem Ratownika 200 zł

 

Z ratownika możemy zrezygnować mamy swojego w postaci Kit :blagac:

 

Pewnie wybierzymy ta najkrótszą trase , może coś uda się wynegocjować z cenami.

 

http://camping.sielanka.pl/splywy-kajakowe-pilica.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zlot zabiorę ponton / 2 osoby / . Każdy będzie mógł sobie popłynac z biegiem rzeki . Trzeba bedzie tylko po prostu po smiałków pojechać . A moze ktoś jeszcze posiada ponton. Mam silniczek elektryczny do tego wynalazku i mozna popłynąc pod prąd a potem spłynac po wyczerpaniu akumulatora . / na jednym naładowaniu 8 godzin pływania /.

 

Zabiorę takze rowerek składak WIGRY 3 . Na 30 km wyprawę na pewno bym sie nim nie wybrał , ale na krótsze wypady jak najbardziej . Rowerek bedzie do dyspozycji kazdego. Nadminiam ze ma bagaznik i można sie bryknąć do sklepu po zakupy np. bułeczek !

 

Zbliżają się Święta . Jest więc okazja do zakupu sznurów , lampek swietlnych w celu udekorowania przyczepki czy kampera . Za najlepiej oswietlona przyczepke na Zlocie będzie wspaniała nagroda , która już czeka !

 

Do Warki mam zamiar zawinąc już 29 kwietnia /środa / aby odśnieżyć miejsca dla Waszych przyczepek ! :ok: Jężeli kaemping nie bedzie jeszcze czynny zostane 2 dni dłuzej. Wychodzę z założenia że jeżeli już wyruszam to nie na jeden , czy dwa dni .

 

Podarowaną przez Roberta dzidę do pasowania udoskonaliłem . Teraz pasowany na dalszy stopień Zlotowca będzie siedział na przygotowanym tronie . Po pasowaniu do dzidy będzie przymocowana osobna wstązka z imieniem każdego który dostąpił tego zaszczytu.

 

Przygotuję odznake ze Zlotu. Może ktoś pokusi sie o projekt ! Nasza pierwsza Zlotowa odznaka bedzie miała kształt okrągły o srednicy 4 cm .

 

Nadal nie mam rozwiązania na duzy kociołek do przygotowania naszej , tajemnej , Zlowej zupy. :ok::blagac::blagac::] . Musimy opracować skład tej zupki . To nie będzie żadna pomidorowa czy grochowa. To będzie Zlotówka !!! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceta to przez maseczkę a kobitki to na żywca będzie ratował

 

tak jak mówisz :] a żonce wytłumacze że to tylko wypełniam obowiązki :ok:

 

Oj widze że rowerków więcej będzie :ok: i pontonik :blagac: kiedyś też miałem i musze sprawdzić czy jest jest jeszcze na strychu :blagac: jak bedzie i to sprawny to zabiore też i będzie można w większym towarzystwie popływać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.