Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dani, najlepiej jak sie znajdzie 8 takich załog wtedy po pare groszy i mozna przewodnika na spływ , który opowie o rejonie, terenie. Spoko da rade spływ odbywa się z nurtem rzeki :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie coś co robicie na zlotach

 

oj wiele rzeczy robimy :blagac: od rozmów na wszelakie tematy począwszy przez sporty najróżniejsze wycieczki zwiedzania ogniska grillowania aż po degustacje :blagac: i innych trunków :ok: a przede wszystkim jesteśmy miedzy swymi i dobrze się bawimy :ok:

 

piszę na taki spływ choć moja druga połowa się obawia czy da radę

 

spoko da rade :] a jak by co to jako ratownik sluże pomocą przy kąpielach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy napiszcie coś co robicie na zlotach oprócz picia szlachetnego trunku :ok: jeżdżenia na rowerach. Pojadę pierwszy raz na V zlot :blagac::blagac: .

Przyjedziesz to zobaczysz :ok:

A a`propos tego spływu, to propozycja super, ale może być jeszcze za zimno, no ale zobaczymy. Ja byłbym chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzena307, to może wyjaśnij mi ( co autor miał na myśli, skoro chcesz być adwokatem) , bo wyraźnie pisze , aby zastanowić sie nad kupnem roweru ma rzecz piwa.

po wypiciu którego dostanie się smaku oczywiście na następne piwo więc kupno rowerów radzę dogłębnie przemyśleć.

Jeśli by kolega Lepciak w następnym poście napisał, że to w formie żartu było by to do przyjęcia, ale brnie dalej - całkiem niepotrzebnie.

A urażony to ja się czuje , ponieważ proponuje na zlot zabrac rowerki , by wspólnie popedałować , a kolega Lepciak pisze , że nie bedzie na to czasu , bo

Wyrażam obawę, że jak się spotkamy to miejsce rowerów zajmie piwo

 

Przyjmuje to jako niefortunną wypowiedź kolegi Lepciaka, ( każdemu z nas się może zdarzyć, cos podobnego) nie chce konfliktu i na zlocie z kolega Lepciakiem tez wspólnie wypijemy po browarze :blagac:

 

Lepciak najlepiej zakończyć ten temat , by nie brnąć dalej wyciągam łapkę , a na zlocie wspólnie :blagac:

 

p.s do admina prośba by posty na ten temat usunąć , aby nie brnąć w konfikt, zdarza sie niefortunna wypowiedź, dalsze wypowiedzi mogą stworzyć niepotrzebny poważniejszy konflikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec możliwych do zaistnienia konfliktów proponuję nie obrażać się na nikogo tylko podzielić zlot na grupy. Będzie grupa rowerowa, kajakowa i piwna. :blagac: Nikt nikomu nie będzie wchodził w drogę i po kłopocie :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie ma sprawy :blagac: Ja też chyba bym chciał do każdej, tylko nie wiem czy będzie mi się chciało rowery pakować na tak krótki wyjazd bo to w zasadzie jest tylko 1 pełny dzień pobytu, jak się uda to przyjadę w czwartek 30.4 wieczorem, to będzie 2 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że o zadnych konfliktach niema tu mowy a o podziale na grupy to już wogóle :blagac: jesteśmy jedną wielką rodziną i kazdy ma prawo bo wlasnego zdania :ok: i tak każdy robi co chce itd :blagac: Przychylam się do prośby do adminów żeby usunąć te posty które sa powodem nieporozumień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu jak poznasz osobiście Lepciaka to nie będziesz widział żadnych podtekstów w Lepciakowych postach...

Ze Zbyszkiem spotkaliśmy się dopiero na dwu zlotach i nie mogę się doczekać kiedy znów się zobaczymy :blagac:

a jak się bym uparł i kupił rower to może na zlot bym przypedałował, tylko wtedy :] odpada :ok::]:]

p.s. też spróbuję być trzydziestego :blagac::ok::]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.