Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

czyli będziemy P... coś tam

 

No i właśnie nie powinniśmy się tam zagonić :-]:ok:

 

Niemniej po koleżeńsku możemy się zrzucić. Ale decyzje pozostawiam Naszym "władzom" <---- ja chętnie pomogę :hehe: I oczywiście się dorzucę :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szary11, aby sprawa nie utkneła w miejscu rób liste osób chetnych na ściepę i do tych osób na PW podaj numer konta , ja oczywiście jestem ZA , bo bedziemy mieć porządne maszty , pare osób juz jest co chce sie dorzucić i nie będzie na to przymusy , wiec nie jest to żadna składka .

Rysiaczek postarał się o porządny namiot , wieć obok niech stana też porządne maszty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję na sygnał :bzik: co do zrzuty . Co do zamiaru zakupu tych gadżetów nie mam żadnych wątpliwości , zwłaszcza , że jest to inwestycja na ładnych parę zlotów . Każdy , prędzej czy później , będzie miał okazję wspomniany maszt i namiocik zobaczyć .

Do dzieła . :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak bedzie wystarczająca ilość kasy ( a mam taka nadzieje , że będzie ) proponuje jeszcze zakupić megafon http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=500960611

 

to przy takiej ilośći osób na zlocie i rozrzuconych w sporej odległości się przyda by zakomunikować , że np "Admin stawia wszystkim piwo " :) bez tego urządzenia tylko garstka by usłyszała.

A tak serio można poinformować zlotowiczów o róznych sprawach, a nie poczta pantoflową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem otwarcie, wpłacę 20PL jeśli będzie mało chętnych dam 50PL.to jest moja deklaracja. Za to na zlocie wypiję o jedno piwo mniej.

A zakup masztów zlecił bym Rysiowi [wir57]jako że podjął próbę uruchomienia

takiego tematu, myślę że nie odmówi.

Jeśli wysunąłem się przed szyk, to proszę wykasować moje zamiary. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś zakup masztu poprzez alegro to żaden problem , propozycja moja była taka by przesłać te maszty osobie, która ma najbliżej Warki i by go dowiozła , by ktoś nie musiał taśzczyć go 350 km lub cos koło tego .

Myśle , że ktos taki sie zaoferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu perturbacjach dopieliśmy końcowy projekt naszego centrum dowodzenia ! Wiele było pomysłów , łącznie ze zdjęciami przyczepek na ściankach . To cudo sie już produkuje . Nie chciałem cukierkowych kolorków . Wzór jest stateczny , skromny a zarazem deczko rozrykowy ! Oceńcie sami !

post-63176-imported-c9aa39ff-a507-4ac1-b331-c11510699899_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszty można zacisnąć opaskami elektrycznymi do słupków namiotu. Jeżeli chodzi o nagłosnienie to mamy własmy wzmacniacz , mikrofon i prawie 30 m kabla ! Ma dwa wejścia można jednocześnie włączyć mikrofon , puszczać muzykę lub podłączyć gitarę . Przystawkę do gitary też mamy. :hehe::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.