Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.O Nie!!!!!!!!!!!!!!!! Garnek przerobię Ja w całości, muszę się wkupić do waszego grona.Garnek będzie miał możliwość zamocowania na trójnogu z łańcuszkami jak również na trzech nóżkach to musi być nasz wielofunkcyjny forumowy GAR oczywiście z naszym logo :ok: i twoją ZLOTÓWKĘ :swieca: .Jeżeli

Liczba uczestników zlotu będzie większa (obserwuję listę chętnych na zlot :niewiem: stale rośnie)Zrobię powiększony do ok 50 l garnek.Jest jeszcze jedno wyjście w ostateczności jeżeli będzie dużo uczestników znajomy który prowadzi firmę cateringową może wypożyczyć nam gazowy taboret z garnkiem na 50l wtedy zupa będzie dużo szybciej i można zrobić dwa razy zlotówkę i np.kwaśnicę na żeberkach lub grochówkę :bzik: ale osobiście wolę zupę prosto z gara nawet lekko przypaloną.Piszcie co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

''dani'' nie szalej ! Zlot w Warce bedzie wyjątkowy i raczej dośc spory jeśli chodzi o liczbe uczestników . Uwierz mi ! wystarczy 30 l/ ostatecznie 50 l . Do przygotowania naszej zupki będziemy używać niskiej dwupalnikowej kuchenki gazowej . Moze zaistniec sytuacja że wstawimy to wszystko na ognisko. Warka jest specyficznym Zlotem i naprawde może nie byc na to wszystko czasu. To ma być atrakcja podczas pasowania a nie zbiorowe zywienie !

Odnośnie trójnogu dzwonił do mnie ''leszek''z Rzeszowa 609727090

 

Ewciu ! Fajne te czapeczki , zwłaszcza ta pierwsza ale bardzo drogie . Ja potrzebuje z 5 sztuk. Przecież to będzie ekipa ! Bogus B by mnie ścigał po całym Zlocie jakby jego małzonka nie miała takiej czapeczki . Faktem jest ze z nia mi się najlepiej gotuje ! :swieca::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ewciu ! Fajne te czapeczki , zwłaszcza ta pierwsza ale bardzo drogie . Ja potrzebuje z 5 sztuk. Przecież to będzie ekipa ! Bogus B by mnie ścigał po całym Zlocie jakby jego małzonka nie miała takiej czapeczki . Faktem jest ze z nia mi się najlepiej gotuje ! :hmm::niewiem:

 

na taką okoliczność to ja Jasieńkę wyposażę we wszystkie potrzebne akcesoria. :ok::swieca::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Rysiu, rozumiem, że pasowanie będzie ! Oczywiście tradycyjnie ! To jaki kolor tuszu teraz ?

Aha, a propo, może być rzucił jakąś kwotę, którą warto Ci w jakich sposób oddać za te bajery zlotowe, które kupujesz ?

 

Pozdrawiam

 

PS No tak, to trzeba przygotować jakiś plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, czapeczka kucharska, która zaproponowała Ewcia jest bardzo fajna i aby było elegancko i fajnie zrobimy zrzute na czapeczki :swieca:, jedną sztukę zakupie dla Ciebie, bo ze mnie kucharz kiepski :niewiem: umie w kuchni herbatę i jajka na twardo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a propo, może być rzucił jakąś kwotę, którą warto Ci w jakich sposób oddać za te bajery zlotowe, które kupujesz ?

 

No właśnie, może jakiś mały budżet zlotowy utworzymy (nieprzymusowy) na takie małe gadżety umilające wszystkim zlot. Rysiak naprawdę zawsze się wykosztowuje i wkłada mnustwo serca w przygotowanie.

 

Rysiu - jak w czymś mogę pomóc to mów, narzuć mi a ja zobowiążę się to zrobić :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :niewiem: Możemy zrobić jakąś zrzutkę. Ja jestem jak najbardziej "za" obawiam się tylko, że niektórzy zaraz zaczną krzyczeć, że już robimy składki, zaraz będzie składna roczna, wpisowe itp i staniemy się jak powiedział Jacek l "P.. coś tam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Myślę, że bardziej byłoby na miejscu podzielenie sie co trzeba przywieźć na Zlot, np. czapkę kucharza Szary11, Yabulon na tę przykład line do przeciągania, itp. Proszę nie traktować tego jako konkretu, jest dużo czasu i mozna cos uzgodnić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

line do przeciągania

 

Jak co linę moge przywieść - wypożyczyłem na zlot w Sandomierzu, ale niestety nie użyliśmy z powodu pogody :swieca:

 

Czape też jak co skombinuję :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że akcja ,, czapeczka kucharza ,, przebiegła pomyslnie ! Ja takze otrzymam taka pod choinke !

 

Tomku ! W tym roku pieczęc będzie prostokątna i z niebieskim tuszem .

Jezeli chodzi o odznaki to mam uzgodnione z grawerem ze mi takie cacka przygotuje . Nie jest to drogie w granicach 2- 2,5 zł / zaleznie od ilosci / Bedą to okragłe emaliowane kułeczka . Po prostu każdy odda mi na Zlocie . Zastanawiam sie czy nie zrobic troche z naszym logo i z logo fanklubu Niewiadówek. Przed swiętami będe miał troche wolnego wybiore sie do producenta i uzgodnie z nim wszystko . Czasu jest dużo !

 

Nie mamy pomysłu na naklejke ze Zlotu . Moze jakies propozycje . Z trzech Zlotów przygotował Jacek .Trzeba o tym pomysleć . Nie ma tez naklejki z Bachotka !

 

Musze sie pochwalić , mam nowe tablice rejestracujne na ciagnik i na przyczepe . ,, Ryszarda na Espero załatwiłem sobie sam a na Niewiadce będzie inna nazwa. Sprezentowała mi ją Basia .

post-62199-imported-8171ae3d-b870-4e66-b13f-e3c81f9217c5_thumb.jpg

post-62199-imported-01d5d5c3-7407-41c4-85c2-8e5d9cd915e0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice rewelacyjne :niewiem: Napewno nikt Ciebie nie pomyli z kim innym :swieca: Zresztą sama niewiadka gwarantuje Ci to.

 

Nie mamy pomysłu na naklejke ze Zlotu . Moze jakies propozycje . Z trzech Zlotów przygotował Jacek .Trzeba o tym pomysleć . Nie ma tez naklejki z Bachotka !

 

Wg mnie wzór by było trzeba zachować taki sam. Nigdy nie miałem do czynienia z producentami takich naklejek, ale spróbuje się tego podjąć. Narazie pomyślmy nad wzorem, a ja poszukam w Białymstoku czy ktoś się tym zajmuje i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy pomysłu na naklejke ze Zlotu . Moze jakies propozycje . Z trzech Zlotów przygotował Jacek .Trzeba o tym pomysleć . Nie ma tez naklejki z Bachotka !

Może poprosić Jacka żeby przygotował też następne -była by jakaś ciągłość bo podobnie by wygladały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sie dowiedzieć, a jakie kolory by teraz zrobić ? Były chyba zielona, czerwona i niebieska ?- nie dowiem się bo przyczepa zakryta na zimę. :niewiem:

 

A ile szt z Bachotkiem byłoby potrzebnych ? może żółte zrobić ?

A z Warki jaki kolor chcecie ? - czarny i z flagą piratów? :swieca:

 

J. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.