Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do Admina :bzik:

 

O Piotrka Ci chodzi :hehe: ?

 

A może jednak lepiej jak będzie jeden właściciel bo tak to zawsze wiadomo kto za to będzie odpowiadał i to zabierał? No albo "zdrutować" coś ze starych masztów od namiotów co by tanim kosztem było :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No albo "zdrutować" coś ze starych masztów od namiotów co by tanim kosztem było .

 

Ja bym te wędki użył. Nawet mam jakieś stare, co prawda 4m, ale też nadałyby się na masz. dorobi się jakiś stojak i byłoby OK. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, można coś sztukować , ale chcemy sie chyba dobrze zaprezentować , ten masz solidny , ma linke do podciagania flagi , a koszt jak sie rozłoży na naście osób tez nie będzie duży . Rysiaczek widze podziałal i fajny namiot bedzie a obok jakies sztukowane maszty :hehe: .

 

Nie wiem jak inni , nie chce narzucać i naciagać na koszty .

 

Proponuje odczekać jaki będzie odzew , bedzie wiecej za lepszym to zrobimy zrzute .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, można coś sztukować , ale chcemy sie chyba dobrze zaprezentować , ten masz solidny , ma linke do podciagania flagi , a koszt jak sie rozłoży na naście osób tez nie będzie duży . Rysiaczek widze podziałal i fajny namiot bedzie a obok jakies sztukowane maszty :hehe: .

 

Nie wiem jak inni , nie chce narzucać i naciagać na koszty .

 

Proponuje odczekać jaki będzie odzew , bedzie wiecej za lepszym to zrobimy zrzute .

 

Sztukowane wcale nie znaczy że musi być brzydkie. Wirku chodzi mi o fakt braku właściciela, a w zasadzie o wielu właścicieli jednej rzeczy. Ktoś to musi trzymać, przywieźć na następny zlot itd. Zaczynają się nam zobowiązania, zrzutki itp, strach się bać jak się obejrzymy a to wszystko nas przerośnie i zaczniemy pobierać opłaty zlotowe :ok:, a tego chyba nie chcemy. Ma być luz i spontan :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Nasze czyli niczyje - skądś to znam poprzednia epoka - tu przyznam racje , co do zrzuty - zaproponowałem nie upieram sie, a jeśli można spytać czyje fundusze były na ten namiot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie odzywam, nie dlatego, że mi to lotto, czy coś, ale cholera oczywiście jak zwykle zaczyna się kluć milion przeciwności, które nie wiem czy mi pozwolą się z Wami poznać na tym zlocie.

Jeśli jednak było by tak, że będę mógł być z Wami, to ja mam chyba najbliżej do Warki i wtedy, nie ma problemu maszty mogę zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba kupić lepiej jak jakieś porządne są. Zróbmy ściepę i po sprawie. :hehe:

 

Popieram. Wśród nas są osoby które w nasze zloty wkładają dużo serca i finansów. Proponuję zrobić listę chętnych do ściepy - proszę o wypowiedzi. Ja jestem za. Dobra zabawa kosztuje i nie można obciążać jednostek za naszym cichym zezwoleniem " jak chcą to niech kupują, organizują, ja ich nie zmuszałem a może nie przyjadę na zlot ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszt jest super i jestem chętny na składkę.

 

To co zrzucamy się? Wkońcu to dla nas :hehe:

 

Uważam, że powinniśmy zrobić tak: Tomii jako nasz wódz powinien mieć te maszty. On wkońcu powinien być na każdym zlocie :bzik:

 

Żeby go jednak nie obciążać ja mogę podjąć się zebrania pieniędzy, kupna i przesłania mu do domku. W oddzielnym temacie robimy ilu nas coś wrzuci, wtedy kwotę się podzieli na x ludzi i będziemy dalej działać. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie już zapisz jaką chętnego do ściepki. IMO pasowałoby nie tylko na maszt robić zrzutkę bo niby dlaczego Rysiek ma ponosić sam koszty namiotu. A w ogóle to może jakiś fundusz reprezentacyjny by uzbierać i wtedy łatwiej by było podejmować decyzje o zakupie różnych zlotowo-forumowych gadżetów. Byłoby wiadomo ile jest w kasie i co możemy za to kupić. Wiem że będzie ciężko coś takiego zorganizować, bo jak zrobimy składki to staniemy się klubem z prezesami itp, czyli będziemy P... coś tam :hehe: a jak składka będzie jak w kościele na tacę to zaraz się okaże, że chętnych trochę maławo. No ale spróbować można, może coś z tego wyjdzie :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.