Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kit! Kazdy na Zlot przywozi co chce i robi co chce ! Nie mnie o tym decydować i nikt na forum Ci tego nie zabroni. ! Na poprzednich Zlotach ratowalismy sie jadłem robionym na kilku grilach i teraz tak bedzie. Kociołek zaproponowałem jako pewnego rodzaju innowacje , która by weszła na stałe do naszego Zlotowego programu. Chodzi o wspólna zabawę , zrobienia sobie fotek w kucharskich czapkach. Zamieszanie zupki dębowym kijaszkiem będzie zaszczytem powiazanym z nadaniem tytułu ,,mieszacz,,.

Nasze majowe spotkanie to juz nie Zlot a zjazd . Ile bedzie pojazdów ? Nikt tego nie wie ?! Bedzie też mnóstwo atrakcji , niespodzianek . Musisz sie zastanowic ? czy opłaca Ci wiązać z kuchnią ? Decyzja należy do Ciebie i małżonki . Z postów wyika że będzie też jakaś komercyjna kuchnia polowa ! ? :niewiem::swieca::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z Tomiim i z Martesem ! Sam nie chce podejmować żadnych działań.

1. KONZIO może zaproponowac swojemu koledze wjazd na teren Zlotu ze swoja kuchnia ! Trzeba tylko to chyba uzgodnić z właścicielami kampingu.Pomoże tu kolega Martes.

 

2.,,kit,,Jako ze juz jest 100 ludzi , tylko z karawaning.pl myslę ze Twoja kuchnia tez sie przyda . Nie wiem jak to jest podgrzewane . Kiełbaski z wody na przyjazd załóg beda mile widziane .

Sprawa garnka i trójnoga pozostaje dalej aktualna !

 

Sprawa 3 . Poruszona w tym temacie ! Myslę że czas juz zakończyc spór odnosnie ciszy nocnej . Kolega Kiszon ma prawo do odpoczynku , jak i Lepciak ma prawo do zabawy do 5 rano. Kamping w Warce jest terenem rozległym i proponuje dla obu rozwiazanie w postaci pokerowego zestawu ! Zaproponoawanego rok temu chińczyka na pewno ne dali by rady rozegrać !

 


LEPCIAK KONTRA KISZON !

post-62399-imported-88bf3c17-786a-4dda-abd4-2c780f7378b9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak, Nie narzekaj, bo jak pamiętam to w Sandomingo robiliśmy zmianę warty :niewiem: Ty właśnie szedłeś na poranny obchód jak my z Jackiem l kończyliśmy nocną straż :swieca: Więc moim zdaniem raczej odpoczywałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gadałem z Rysiaczkiem o kuchni polowej i bedę się starał coś konkretnego dowiedzieć i załatwić Jak pisałem pare postów wyżej jest szansa na wypożyczenie takiej kuchni z wojska a mogła by się na zlocie przydać więc zaczynam w tej sprawie działać O efektach poinformuje na forum myśłe że tak w przeciągu tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku, zakupiłem i dzis otrzymałem czapeczke kucharska dla Ciebie , jako , że ze mnie kucharz bardzo kiepski , przekaże ją Tobie na zlocie , tak wygląda na głowie http://www.allegro.pl/item484025387_kucharska_czapka_natychmiastowa_wysylka_prezent.html , a tak na fotce już u mnie . Tak więc NACZELNY KUCHARZ ZLOTU MA JUŻ CZAPECZKĘ :hehe:

post-62549-imported-54846f02-55fb-4589-ac02-74b8c1b0403b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem już wyżej o pomyśle kuchni polowej i zadziałałem w tej sprawie Niestety dowiedziałem się że ta kuchnia co mój sąsiad ma na jednostce to jest duuuża rzecz :zlo: ponad 400litrów w 5 kotłach ale najgorsze jest to że ma prawie TONE masy i niejest przystosowana do ciągniecia samochodem osobowym :hehe: Bardzo mi przykro ale w tej sytuacji niepodeme się załatwienia tego i dowiezienia na zlot To ponad moje siły i możliwości ale pomysł wydaje się godny uwagi tylko jeśli ktoś miałby dojście do mniejszej wersji takiej kuchni którą można transportować osobówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.