Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To tylko zwykły OFFICE ! Powinna byc także korkowa tabkica ogłoszeniowa . przecez każdy może napisać ogłoszenie na takim dużym Zlocie !

np.

- zaginął piesek Pudelek rasy wilczur . Znak rozpoznawczy - capi piwskiem !

- Szukam chłopa na sobotnia noc / tu nr. przyczepy / mój się migdali /tu nr. kampera / lub odwrotnie

- zaginął mąż , znak rozpoznawczy - cuchnie Metaxą . Nagroda za podanie numeru przyczepy .

- Na czas Zlotu przyjmę młodego kucharza do parzenia kawy . Wymagania : Rozpoczęte studia na jednej z uczelni Wrocławskich !

itd , itd !

Rozumiecie że przy takiej ilosci ludzi będą różne problemy ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaginął piesek Pudelek rasy wilczur . Znak rozpoznawczy - capi piwskiem !

 

:bzik: dobre :hehe:

 

korkowa tabkica ogłoszeniowa

 

To mam pomysł - zróbmy wątek, gdzie wpiszemy co może nam się przydać na zlocie. Pomysły pozbieramy gdzieś do końca marca a później wymyślimy sposób na kupienie tego. Co WY na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja taka kartkę co godzine bedzie wieszac o zaginięciu

 

 

Hehe, coś czuje, że sporo kobiet będzie korzystało z tej tablicy... szczególnie po północy :bzik:

 

to jeszcze musi być podświetlana :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrywka i KO na na Zlocie

 

 

A propo tego "KO" to do tej pory nie wiem co to znaczy i głupio było mi pytać... ale dłużej już nie wytrzymam!!! :-]:hehe::ok:

 

Powiedzcie, co to było???!!! :bzik::-]

 

 

Ten wątek napewno warty jest ponownego przejrzenia, plany mieliśmy świetne!!! Tylko ta pogoda... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalno - Oświatowy

 

Pewnie juz oświecony , ale nie dziwie sie , że nie znasz tego skrótu , on był bardzo popularny w poprzedniej epoce(PRL) i były specjalne etaty

 

I taki człek na etacie bardziej zajmował sie oświatą ( czytaj : propagantą) niż kulturą . ale to zamierzchłe czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalno - Oświatowy

 

 

Dzięki :ok::hehe::-]:-]

 

Jak przyczasz ten temat to będziesz - Oswiatowy - 3 godziny czytania !

Będziesz wtedy wiedział jacy pomyleni jestaśmy !

 

Prawda :-]:bzik::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A propo tego "KO" to do tej pory nie wiem co to znaczy i głupio było mi pytać... ale dłużej już nie wytrzymam!!! :-]:bzik::hehe:

 

No jak to nie wiesz, to przecież skrót od Knock Out. Te pomysły i nasze późniejsze wyczyny mogły każdego znokautować :ok::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazuje informację dla załóg które bedą uczestniczyły po raz pierwszy w Zlocie . Uczestnictwo w jednym Zlocie uprawnia do pasowania i otrzymania Certyfikatu > ZLOTOWCA <

Zaliczone dwa Zloty to miano > STARSZEGO ZLOTOWCA < . Następny etap to > WETERAN ZLOTOWY < . Cztery spotkania to > STARSZY WETERAN ZLOTOWY < Po pięciu Zlotach otrzymuje sie Certyfikat > SIERŻANTA ZLOTOWEGO <

Warka to nasze 6 spotkanie karawaning.pl : Zdwórz , Kozienice , Sandomierz , Majówka w Sławie i Bachotek , Warka .

 

PS. Może jest ktoś w posiadaniu czaszki ludzkiej / najlepiej sztucznej / Rekwizyt ten bardzo by nam pomógł podczas pasowania , dla podkreslenia powagi sytuacji ! :):hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.