Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie miałem okazji przez chwilę wejśc na Forum / wiecie jak to przed świętami / Odbiory i cuda wianki na budowie /

Jestem zszokowany tak ogromnym zaangazowaniem i checią do działania aż tylu ludzi w propagowanie naszego forum.

KOLEDZY ! PRZYJACIELE ! ...Spokojnie !

Adamie ! Flagi bedą o rozmiarach 200 x 100 / tak mówił Tomii/ z bardzo lekkiego materiału. Uwazam że wysość 5 m bedzie wystarczajaca . Skręcane na 2 lub trzy częsci . Myślę że mozna by je mocowac do słupków namiotu !

 

To co się stało na Forum to chyba jakas gorączka przedświątecznych zakupów .

 

Namiocik będe miał juz we wtorek i jest to namiocik Rysiaczka !!!! Moj prywatny i na FORUM na ten zakup proszę nie organizowac żadnych akcjii . Jest to moja fanaberia !

Pozwoliłem sobie umiescić logo dwóch klubów na tej własnosci , bo mam prawo gdyz do nich należę . :bzik::ok:

Macie moje słowo , że nawet jeśli nie będę mógł uczestniczyć w Zlocie / tym czy innym / to namiocik tam bedzie ! :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiocik będe miał juz we wtorek i jest to namiocik Rysiaczka !!!! Moj prywatny i na FORUM na ten zakup proszę nie organizowac żadnych akcjii . Jest to moja fanaberia !

 

nikt z nas nie chce zabrac Tobie tego namiociuku :hehe: , ale OKI skoro taka decyzja , wypada podziekować za ten namiocik .

SERDECZNE DZIĘKI ZA CENTRUM DOWODZENIA . :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i czytam ....

 

przecież Wy z porzadnego gościa jak ja :-] zrobicie alkoholika .....

 

temu postawic piwo tamtemu i temu a jeszcze temu no i tej a tamtej też ..... a przecież nie postawie komus :bzik: a sam bede o suchym pysku siedział ....

 

nic tylko :hehe: i :ok:

 

ale wpadłem jak śliwka w kompot .....

 

 

teraz dopiero zrozumiałem że alkoholizm to choroba ( zarażliwa) - dlatego tak tu na tym forum siedze i wszystko czytam ....

 

ale to wciaga - już sie nie moge doczekać tego złotu ( pierwszego zlotu) :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamietać że mamy trzy flagi . Może między masztami naciągnąc linke ? Pozwoliłem sobie zrobić rysuneczek jak ja to widzę . Pomysłów na to rozwiazanie jest wiele. Najwięcej do powiedzenia bedzie miał Adam który wie jak to rozwiązać technicznie !

maszt na Zlotowym namiocie.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.