Skocz do zawartości

Nowe pomysły V ZLOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 589
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiaczek, powiedz jaki koszt tego namiotu :hehe:

 

Uważam, że wszystkie zrzutki należy robić oficjalnie, z jawnym wyświetleniem kto i ile by nie było pomówień, że ktoś kto zebrał coś sobie zatrzymał. Jak będę zbierał na maszty tak własnie będzie. Narazie orientacyjnie stworzymy listę, później dokładniej się określimy ile potrzebujemy i zacznę zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, powiedz jaki koszt tego namiotu :hehe:

 

No właśnie. Też uważam, że nie powinieneś z tego robić tajemnicy, bo dlaczego masz fundować takie drogie przezenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11, Yabulon, już pytałem Rysiaczka dostałem odpowiedź , że w pięty mi poszła :hehe:

 

wirku !!! a moze chciałbyś znac jeszcze numer biustonosza mojej Basi ! :bzik: Dżentelmeny o kasie nie gadają !

 

jestem takiego samego zdania co i Wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżentelmeny o kasie nie gadają !

 

Tylko kasę mają ... :hehe: Zgadzam się ale..... to nie może tak być żeby ktoś z własnych środków fundował namioty dla reszty , gotował zlotówkę itd. Trwająca teraz akcja pod tytułem ,, ściepa "" jest właśnie odpowiedzią na zaspokojenie tych ,, potrzeb finansowych "" i akcję tę popieram choć jeszcze nie wiem ile środków potrzeba , czy tylko na maszty czy też na namiot zlotowy , megafon itp. :bzik:

 

W tym roku ,, ściepa " jest jedynym rozwiązaniem , ale czy nie warto zastanowić się już dzisiaj jak w sposób PRZYJEMNY mieć środki finansowe na takie sprawy w latach przyszłych ???

 

Moim skromnym zdaniem , sprawiło by mi dużo przyjemności , jeżeli mógłbym przekazywać 1 % podatku na organizacje pożytku publicznego

noszącą nazwę ,, Karawaning.pl " Jak założyć taką organizację ?

 

http://wydawnictwa.ngo.pl/files/gazeta.ngo.pl/public/broszury_3w_w_pdf/broszury_aktualne/jakZostacOPP.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest do tego potrzebny tzw. podmiot , rozliczający się chociażby z fiskusem ???

Chyba nie o to chodziło !? Moim zdaniem prostsze rozwiązania są w tym przypadku lepsze .

 

Podmiot jest potrzebny , jestem takim podmiotem , to jest bardzo proste rozwiązanie .... rocznie płacę około 3000 podatku z tego 1 % to 30 zł. razy 500 osób / lekko liczę bo każdy wie ilu na Forum jest zarejestrowanych / to daje 15000 zł. na Forumowe pierdoły .... i prostsze jest lepsze ? No może nie jest to takie proste jak ,, ściepa "" po 5 dych ale czy aż tak bardzo skomplikowane na przyszłość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferowany na ALLEGRO maszt jest moim zdaniem do kitu - chodzi mi o rozwiązania technologiczne. Troszeczkę się na tym znam. Proponuję następujące rozwiązanie. Wykonam maszt ( maszty) i przywiozę je na zlot. Jeżeli nie dam rady przyjechać to dam np. YABULONOWI i on je przywiezie. Maszt będzie podobnej konstrukcji do tego, którego mialem na Litwie. Zajmuje 25% miejsca w stosunku do oferowanego na allegro. Jego zdjęcie zamieściłem w temacie o wystawianiu flag forumowych.

Pozdrawiam AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamH, Nie ma sprawy. Daj tylko znać gdzie i kiedy mam się pojawić to przyjadę, ale myślę że na zlot przyjedziesz. Dzięki w imieniu całego forum za zaangażowanie. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał!

Wykonam je w ramach przetestowania nowych rozwiązań. Nie będzie Was to nic kosztowało. Jeden więcej czy jeden mniej i tak wykonuję ponad 1000 masztów rocznie. A chcę wykonać próbę , bo chodzą mi po głowie inne rozwiązania konstrukcyjne.

Pozdrawiam serdecznie Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.