Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten limit jest na miesiąc czy ogólnie. A co potem?

Revolut widzę że aplikacja całkiem znośna,  wyrobienie karty 30zł, 

Alior kantor działa teoretycznie na tych samych zasadach, bo nie widzę żadnej różnicy. W Alior pierwsza wypłata w miesiącu gratis każda kolejna 9zł nie ma raczej jakiś limitów. Dlatego zastanawiam się co przemawia na korzyść Revoluta? Pewnie zamówię kartę zawsze będą dwie  

d6756536b2f88308acd43c65e9ff69c6.jpg&key=a2ab21139988563e5adc70cf4dcdf87dcdf38b5395480e8b4579b91c23b654d1

 

Co miesiąc. Ja płacę zegarkiem, gotówki mało wypłacam, zwykle mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 minut temu, Voku napisał:

Ale ten limit jest na miesiąc czy ogólnie. A co potem?
Revolut widzę że aplikacja całkiem znośna,  wyrobienie karty 30zł, 
Alior kantor działa teoretycznie na tych samych zasadach, bo nie widzę żadnej różnicy. W Alior pierwsza wypłata w miesiącu gratis każda kolejna 9zł nie ma raczej jakiś limitów. Dlatego zastanawiam się co przemawia na korzyść Revoluta? Pewnie zamówię kartę zawsze będą dwie :D 

Kiedyś limit był miesięczny, teraz widzę że trzeba mieć Plusa, żeby co miesiąc się zerowało. No to pogorszyło się. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy nałożą w końcu sankcje na ten podmiot.

On już w pełni w bank migruje. Nie będzie go na starych zasadach. Dostaliśmy update regulaminu.

Nie byłeś zadowolony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał:

Kiedyś limit był miesięczny, teraz widzę że trzeba mieć Plusa, żeby co miesiąc się zerowało. No to pogorszyło się. Szkoda. 

Zawsze był miesięczny ale liczony od transakcji. Czyli wybrałeś pieniądze ostatni raz pieniądze 5 lipca to 5 sierpnia zwolni Ci się ostatnia transakcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Ciekawe kiedy nałożą w końcu sankcje na ten podmiot.

Jacek no weź w końcu nas oświeć :). O co chodzi z tym Revolutem? Mam, używam i są (raczej były) z tego korzyści - dziś to bardziej wygoda i przyzwyczajenie. Oczywiście jak banki się skumały że Revolut zrobił im pod górkę to pojawiły się "kantory", ale to też na plus dla Wszystkich. Co nam grozi i kiedy przewidujesz że to się stanie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A wypłacał ktoś gotówkę zbliżeniowo?

Niestety zgubiłem fizyczna kartę, przyjdzie do domu, w tel mam już ja podpiętą i płace telefonem normalnie - wielowalutowa Alior kantor 

Ale poległem przy wypłacie gotówki, niby bankomaty mają oznaczenie płatności zbliżeniowych, tylko że przyłożenie telefonu nie powoduje żadnej reakcji 

Niestety tak samo zachowuje się fizyczna karta debetowa, zbliżeniowo nie uruchamia bankomatu 

W PL wypłacałem zbliżeniowo i po przyłożeniu karty bankomat pytał o pin, w ITA zero reakcji 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypłacał ktoś gotówkę zbliżeniowo?
Niestety zgubiłem fizyczna kartę, przyjdzie do domu, w tel mam już ja podpiętą i płace telefonem normalnie - wielowalutowa Alior kantor 
Ale poległem przy wypłacie gotówki, niby bankomaty mają oznaczenie płatności zbliżeniowych, tylko że przyłożenie telefonu nie powoduje żadnej reakcji 
Niestety tak samo zachowuje się fizyczna karta debetowa, zbliżeniowo nie uruchamia bankomatu 
W PL wypłacałem zbliżeniowo i po przyłożeniu karty bankomat pytał o pin, w ITA zero reakcji 
 

Wypłacałem w Cro kilka dni temu. Zadziałało tylko z revolutem. Karta bankowa nie chciała zadziałać. Wypłata telefonem zbliżonym do bankomatu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, witus napisał(a):


Wypłacałem w Cro kilka dni temu. Zadziałało tylko z revolutem. Karta bankowa nie chciała zadziałać. Wypłata telefonem zbliżonym do bankomatu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Próbowałem w kilku różnych bankomatach i zero reakcji, tel działa bo w sklepach płace bez problemu

W aplikacji wszystko odhaczone

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, konrad_b napisał(a):

Próbowałem w kilku różnych bankomatach i zero reakcji, tel działa bo w sklepach płace bez problemu

W aplikacji wszystko odhaczone

 

Bankomaty w IT to inny stan umysłu. Niestety nie zadziała to jak u nas. Ostatnio brak portfela i karta w telefonie poważnie zaoszczędziła mi czasu.

Jakieś zmiany w Revolut w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bankomaty w IT to inny stan umysłu. Niestety nie zadziała to jak u nas. Ostatnio brak portfela i karta w telefonie poważnie zaoszczędziła mi czasu.
Jakieś zmiany w Revolut w tym roku?

Zmian nie zauważyłem poza limitami 5000/800 zł w planie darmowym, ale one były już wcześniej. Korzystam codziennie od dwóch tygodnie Chorwacja/Słowenia.

Właściwie nie było już problemów z zapłaceniem za gałkę loda 2,5E zegarkiem. Jedynie knajpy z muzyką na żywo nastawione na same drinki nie bawią się w terminale. Reszta Ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie IT to mega postęp w stosunku do tego co było kilka lat temu. Kiedyś Włosi chcieli tylko gotówkę a o kartach w ogóle nie było mowy. Dzisiaj terminale są niemal wszędzie, jak w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o karcie revolut vs cinkciarz ?
Ja używam Revoluta i Curve, Curve generalnie jest wygodniejszy bo nie trzeba nic zasilać tylko podpinasz swoje karty i normalnie płacisz. Przelicznik ma trochę gorszy niż revolut ale jak wspominałem, jest wygodniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.